Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Eu am activat in silkroad in perioada in care era un joc bun! Adica primii 2 ani de la lansare. Uita-te in primele 400 pagini, inainte sa veniti toti pokemonii si sa stricati si threadul.

Badfist, tu mars si "praseste papusoii" ca esti om ocupat si nu iti poti face timp sa scrii corect pe forum.

Link to comment

@badfist lasa cadourile pt fete ca nu merita :))

@maimutoiu cu 3k si ceva de mesaje ... ai 3k msg degeaba pt ca azi neai demonstrat ca din 3 posturi in 3 ai criticat modul in care scrie lumea pe forum...app singurele motive pt care pot spune ca silkroadul era mai bun acum vreo 3 ani....pt ca se juca legit...si nu erau asa multi turci ;)atat.... in rest ascum a evoluat destul de mult si in ceva timp va da clasa wow-ului ... dupa parerea mea la ora actuala wow-ul e deasupra silkroadului...da rnu pt mult timp ;)

Link to comment

n primu rand lasi de dorit dupa limbaj
BUAHAHAHAH! Hai ca e simpatic.

is no 1 in romania la power lifting asa ca gura mica si am toate sansele sa termin in primi 6 la olimpiada de la londra

Nu am auzit de tine, soz.

tu ce esti esti un brontozaur cu ochi

Exista sau existau si brontozauri fara ochi? o.O

@maimutoiu cu 3k si ceva de mesaje ... ai 3k msg degeaba pt ca azi neai demonstrat ca din 3 posturi in 3 ai criticat modul in care scrie lumea pe forum

Te-ai suparat micut? Uite, imi pare rau :(

in rest ascum a evoluat destul de mult si in ceva timp va da clasa wow-ului ...

Nu, amandoua o sa ramana de cacat ^_^

aldguth esti fata ? altfel nu am cu.m sa te inteleg ^^

Apasa si tu pe numele deasupra pozei xD

altfel nu am cu.m sa te inteleg ^^

Off, si spuneti ca nu va petreceti viata in silkroad dar voi incercati sa blocati cuvinte cenzurate in joc pe un forum romanesc. Clar.

Gata, destul. Imi racesc gura degeaba.

Link to comment

Scorio Mu1e nu vrei??

Eu am facut blade +7 in Samarkand fara lucky , powder [ Daca eram ChuckNorris nu foloseam elixir]

Omg +9 , +8 , +9 .... Dude , You ROCK

Unici , Mai bine omoram noi ..... TURCII.....:kar:

Noi CRETINII :crazy: de pe LM nu stim sro , Noi posta despre csro , jsro sau altele pe FORUM de ISRO

P.S. Copil Crescut In Borcan

WTT 100 bow/force , 90 rogue/bard, 80 wizz/bard , 90 nuker/spear[ Greece ] restu Pluto pentru 100 warr/cleric , warlok si inca ceva 95+ same server [ 100 bow set +6-+7 , wep +7 si rogue SOS DAGGER] NO SPAMM :error:

Link to comment

scorio. ce ai patit mama?? inainte erai baiat asa cuminte. doar intrebai cum se foloseste un bot ce bot e cel mai bun si alte prostioare dinastea si acum injuri asa?? sad :(

am facut 56k sp pentru moment si am facut 29. vai ce sila am de delevel :(.

inafara de locurile de pe margine la ongs stiti altele?? de cautat am cautat dar nu prea sunt cu safe spots si daca sunt nu sunt asa bune. intreb deoarece toate spoturile bune sunt luate de wizz lvl 100 full farm ^^.

si incetati cu ma stie lumea deci sunt bo$$ de bo$$ :).

aveam o parere buna despre tine dash. serios. dar vad ca esti si prost si te duci si cu valul. cand am intrebat eu care bot e mai bun? abia acum 1 luna maxim am bot pe CSRO nici macar pe isro.

mdea uite si domnul adult nu mai ai pe unde posta si ai venit aici cum mai ai zis si tu mie "topicu pt sro e mai sus" asa iti zic si eu tie "topicu pt sun/wow e mai jos" si app o sa ei warn cred pt off topic

@scorio asa gandesti la 12 ani dar cand o sa ajungi ca noi iti garantez ca nu o sa stai sa pui "," "-" 100% si lasa injuraturile ca daca te intalnesti fata in fata cu cineva de pe LM iti zic eu ca nu zici nici pass

@On ce ziceti merita bow de 72 +9 crt 8 phy 45 300 kk ?

pss eu zic... am vreo 4 ani de judo . vrei sa ne batem ? =))) hahahaha ce mentalitate de copil taran. sunt curios ce model masculin ai in familie. http://img253.imageshack.us/img253/3228/123u.png

Eu am activat in silkroad in perioada in care era un joc bun! Adica primii 2 ani de la lansare. Uita-te in primele 400 pagini, inainte sa veniti toti pokemonii si sa stricati si threadul.

Badfist, tu mars si "praseste papusoii" ca esti om ocupat si nu iti poti face timp sa scrii corect pe forum.

te am frate de suferinta? `om fi bastionul sanatatii mintale? sau doar am trecut de pubertate?

normal ca nu ai auzit ca pt tine nu sau inventat canalele de sport am fost dat si pe euro sport la ziar (nu eu concursu)

Imagine IPB

ON: eXorT imi e o prietena ff buna e"nevasta mea "din joc :))

http://img253.imageshack.us/img253/3228/123u.png +eu am si ceva burta. apropos .. ridici ceva greu de pe jos si iti da cineva un premiu ? UAU ! chiar asta te face automat un om mai bun. ai crescut in ochii mei. si NU vreti sa ma vedeti fata in fata pe strada, va dau o palma peste bot. (celor de 18+) restul ... 2 (ca`s mici si nesimtiti)

prosti.....`da multi! :)

edit: tu chiar ai pus o poza cu o diploma (de indoielnica calitate) pe forum doar ca sa te dai mare ;)))

Link to comment

Aldguth ce vremuri taticule cand vam cunoscut si cand am postat prima data in topicul de sro. :tiphat:

Voi nici acum nu ati invatat sa va comportati cu scorio, si zicea cineva ca el se aprinde ca scriem aiurea ii dau drepate cate odata, nimic nu se intelege din anumite posturi [poate nici din ale mele ;) ] . Poate e el mic sau mare (varsta) dar vam spus de atatea ori el este mai special si ma-m obisnuit cu el, cate odata chiar ma amuza (poate sa se supere cand il fac special, nu il fac retardat bou tampit, pur si simplu o persoane care se supara sau ii sare mustarul foarte usor) si stie sa puna sare pe rana (va provoaca).

inca odata da-ti dovata de maturitate si terminati odata cu injuraturile .

Aldguth :tiphat: (nu te pup in fund doar am un respect pentru primii baieti pe care iam cunoscut in sro)

Revin cu ceva ontoping [Aldguth stie :> ]

in ksro se schimba limita de gold la stall de la 999.999.999 la 9.999.999.999

: Sursa

Link to comment

aveam o parere buna despre tine dash. serios. dar vad ca esti si prost si te duci si cu valul. cand am intrebat eu care bot e mai bun? abia acum 1 luna maxim am bot pe CSRO nici macar pe isro.

pss eu zic... am vreo 4 ani de judo . vrei sa ne batem ? =))) hahahaha ce mentalitate de copil taran. sunt curios ce model masculin ai in familie. http://img253.imageshack.us/img253/3228/123u.png

te am frate de suferinta? `om fi bastionul sanatatii mintale? sau doar am trecut de pubertate?

http://img253.imageshack.us/img253/3228/123u.png +eu am si ceva burta. apropos .. ridici ceva greu de pe jos si iti da cineva un premiu ? UAU ! chiar asta te face automat un om mai bun. ai crescut in ochii mei. si NU vreti sa ma vedeti fata in fata pe strada, va dau o palma peste bot. (celor de 18+) restul ... 2 (ca`s mici si nesimtiti)

prosti.....`da multi! :)

edit: tu chiar ai pus o poza cu o diploma (de indoielnica calitate) pe forum doar ca sa te dai mare ;)))

taci draq poate ca nus in silk decat lvl 1 dar ce scri u acolo e un mare kkt......u nu cunosti toate sporturile din lume si vb ....................................... :naughty: :naughty: :naughty: b-(

Link to comment

MAMA MIA !!! lipsesc o zi de aici si deja va faceti de cap?

care tace din gura primeste o acadea!!!

da....Roc o sa fie mai usor de omorat la lvl 105....din cate am inteles pe ksro a fost redus la lvl 100 sau 105 parca

@Neo i miss you dude ! ...din pacate nici eu nu prea am timp din cauza serviciului....dar mai imi fac timp sa intru pe forum :P ....cya soon i hope

Bafta si respect tuturor celor care merita

EDIT : Cred ca il tin rogue/bard pana la 100 sa faca lvl mai repede si dupa il fac rogue/warrior...just for fun....

BTW ...1st on page :D

EDIT 2 : injurati-va si voi scurt si la obiect....ca mie lene sa citesc atatea prostii si aberatii :))

Link to comment

atunci scuze scorio. paote era andu ala sau din cate stiam era cineva cu "s" si la inceput cerea bot si cand a gasit bot murea de bucurie si spama si dupa cerea ajutor cum sa il configureze si dupa a continuat sa se laude. odirum asta a fost de mult ca dupa cum vezi nu am mai activat de mult pe aici ca nu se merita si vad ca inca nu se merita :(. de aia nu se prea poate face guild de romani.

sad but true.

de logat. nu stiu de ce va stresati. e automat, nu mai trebuie sa scrieti voi deci e bine oricat ati sta. eu stau maxim 1 ora :). nu stiu daca voi v-ati schimbat portul dar eu l-am schimbat in 30 si totul este bine.

@pentru cel cu sugestia cu florile....hmm buna idee, nu e pericol sa imi moara reserul deci e mai bine :). mersi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...