Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

nu frate sincer eu nu aveam nik cu el ...doar am vazut ca se mai certat cu lumea pe aici pe forum...si nu mam bagat....

azi dim mam gandit ca fiecare mai zice ca ia iesit un +7+9 ia mai cazut un sun a mai facut level 100....

si mie mia iesit spearul lv 85+5 fara lucky poweder si cel de la +5 la +6 tot fara lucky powder si am crezut si eu ca e o reusita buna....si mam gandit sa scriu pe forum ca in sfarshit a rasarit soarele si pe strada mea...si asta macar putea sa taca dar a inceput smai spuna ca sunt un retard si ca imi bat joc de limba romana...

mai repet odata vorba "daca taceai credeam k esti prost , dar de cand ai deschis gura ai spulberat orice indoiala"

Link to comment

SPAM SPAM SPAM <_< . Mai lasati-o moale cu Scorio , nu cred ca are el vina totdeauna . Are si el dreptate in felul sau uneori . El o da in bara din cauza atitudinii superioare si ca vede pe unii ca niste pusti retarzi , in rest nu stiu .

@Mihai : pwlvl them until 64 or so and then set them at Sonars .

@Florin - all hail florin , do not bannhammer us master !!!111

Link to comment

Salut tuturor:)munca imi ia tot timpul...de unde rezulta ca nu mai am timp Deloc sa ma joc.Pe forum mai intru odata la 3-4 zile sa vad noutati-una,alta...si nu raman deloc uimit...plin de spammeri , copii "overpowered" si tot felul de "zei".Nu scriu acest mesaj pentru a creea un mega-flame...e doar o observatie(nu am dat nume).In joc mai intru o data la 1-2 saptamani pentru 10-15 minute la un pvp,alchemy...Un salut tuturor:)

Link to comment

Salut tuturor:)munca imi ia tot timpul...de unde rezulta ca nu mai am timp Deloc sa ma joc.Pe forum mai intru odata la 3-4 zile sa vad noutati-una,alta...si nu raman deloc uimit...plin de spammeri , copii "overpowered" si tot felul de "zei".Nu scriu acest mesaj pentru a creea un mega-flame...e doar o observatie(nu am dat nume).In joc mai intru o data la 1-2 saptamani pentru 10-15 minute la un pvp,alchemy...Un salut tuturor:)

am inteles sefu' :))

ON: sa ma schimb de pe wizz/cleric pe warlock/cleric ?:D daca imi dispare staffu la +6?:D

Link to comment

nu te baga nimeni in seama dar din cand in cand mai spui ca te intorci sau ca iti e dor.... esti loser. dar ai 14ani maxim asa ca e scuzabil.

@salam se poate 2 de + la rand dar nu 5 fara lucky. tu il crezi ca a dat 5 la rand fara powder? :violent:

Mda, pe mine nu ma baga nimeni in seama, bine ca te baga pe tine in seama toata lumea, de-ti umple frigideru' sa ai de Craciun. Spre surprinderea ta am 15 ani, si daca eu sunt "loser" tu esti un cocalar d-ala de vreo 20 ani cu cercel si paru' blond (ca asa e la moda), care se da mare si tare pe un forum, multa lume de pe forum ma stie, si nu cred ca ai dreptul sa ma critici. Asa ca go and fuck yourself in living room, asta daca nu stai intr-o garsoniera.

SPAM SPAM SPAM <_< . Mai lasati-o moale cu Scorio , nu cred ca are el vina totdeauna . Are si el dreptate in felul sau uneori . El o da in bara din cauza atitudinii superioare si ca vede pe unii ca niste pusti retarzi , in rest nu stiu .

@Mihai : pwlvl them until 64 or so and then set them at Sonars .

@Florin - all hail florin , do not bannhammer us master !!!111

Are o atitudine superioara de prostie poate.

Link to comment

am inteles sefu' :))

ON: sa ma schimb de pe wizz/cleric pe warlock/cleric ?:D daca imi dispare staffu la +6?:D

dak simti tu k e nevoie de o schimbare da...poti sa te schimbi da doar asa k iti dispare arma..nu frate...esti nebun?.. mia sunt arme... :D ..

hai bft all am plecat la antrenament :beer:

Link to comment

@Aldquth nu cred ca modul in care scriu conteaza pt un forum al carui subiect principal este un mmo. conteaza experientza in acest joc ... dupa parerea mea

@mihai warlock/cleric !!!! asta ar fi prima chestie desteapta pe care o faci si u pe droll :))=))

Link to comment

scorio. ce ai patit mama?? inainte erai baiat asa cuminte. doar intrebai cum se foloseste un bot ce bot e cel mai bun si alte prostioare dinastea si acum injuri asa?? sad :(

am facut 56k sp pentru moment si am facut 29. vai ce sila am de delevel :(.

inafara de locurile de pe margine la ongs stiti altele?? de cautat am cautat dar nu prea sunt cu safe spots si daca sunt nu sunt asa bune. intreb deoarece toate spoturile bune sunt luate de wizz lvl 100 full farm ^^.

si incetati cu ma stie lumea deci sunt bo$$ de bo$$ :).

Link to comment

dak simti tu k e nevoie de o schimbare da...poti sa te schimbi da doar asa k iti dispare arma..nu frate...esti nebun?.. mia sunt arme... :D ..

hai bft all am plecat la antrenament :beer:

are sun:))

mihai baga imortal e sun totusi

and btw sa va zic niste preturi la mn pe server char 25 farmat la ong 1kk 200$ ,sun 10 D 400$ si mai sunt :))

dar astea sunt la mn in guild

Link to comment

kkturi mancnca mama ta :) de fapt ea imi pune pile la admin. merit. intreab-o , daca nu ii e rusine iti spune :) vezi sa fie tactu` plecat cand o intrebi.

da, am 12 ani. daca ma chinuiam aveam copii cat voi. nu stiti nici macar sa vorbiti CORECT in LIMBA MATERNA , si va luati de mine pt ce? ca va arat rahaturile si va dati seama ca sunteti niste agramati ? nici nu stiti unde gresiti.

Esti un prost. Incerci sa faci pe desteptul. Esti frustrat inca din gradinita!

Nu dau 2 bani pe tine. Pardon, NU DAM 2 BANI PE TINE!

si ca sa iti demonstrez... uite o conversatie de pe mess :D

Droll: ce-ai ma cu scorio?

Bogdan: e retard

Bogdan: ce nu am cu el

Droll: ce nu avem toti

Droll: e cel mai prost de pe lm

Bogdan: :))

Bogdan: buna asta

Droll: nu glumesc ma

Droll: mare prosttt

Droll: jur

Bogdan: mai dau un edit?

Bogdan: retardat

#1 Droll: nu..

#1 Droll: consumi caractere ptr sclavu ala

Link to comment

scorio. ce ai patit mama?? inainte erai baiat asa cuminte. doar intrebai cum se foloseste un bot ce bot e cel mai bun si alte prostioare dinastea si acum injuri asa?? sad :(

am facut 56k sp pentru moment si am facut 29. vai ce sila am de delevel :(.

inafara de locurile de pe margine la ongs stiti altele?? de cautat am cautat dar nu prea sunt cu safe spots si daca sunt nu sunt asa bune. intreb deoarece toate spoturile bune sunt luate de wizz lvl 100 full farm ^^.

si incetati cu ma stie lumea deci sunt bo$$ de bo$$ :).

dute in hotan la flori :> stai cu resseru in prapastie si cu farmeru langa o floare :X si faci dlvl imediat

Off: ok dudes raman wizz :D ... vad ca toata lumea il iubeste pe scafandru' ala...

Link to comment

mdea uite si domnul adult nu mai ai pe unde posta si ai venit aici cum mai ai zis si tu mie "topicu pt sro e mai sus" asa iti zic si eu tie "topicu pt sun/wow e mai jos" si app o sa ei warn cred pt off topic

@scorio asa gandesti la 12 ani dar cand o sa ajungi ca noi iti garantez ca nu o sa stai sa pui "," "-" 100% si lasa injuraturile ca daca te intalnesti fata in fata cu cineva de pe LM iti zic eu ca nu zici nici pass

@On ce ziceti merita bow de 72 +9 crt 8 phy 45 300 kk ?

LoL frate, 300kk pentru un bow de 72? Chiar daca e +9, nu se merita!!! :tiphat:

Link to comment

@On ce ziceti merita bow de 72 +9 crt 8 phy 45 300 kk ?

nop...eu zik k 180kk-200kk maxim....daca nu chiar si mai ieftin :P

@Aldquth iate de mana cu scorio si datziva sfaturi de limba romana ;) faceti topicul limbii romane si discutati acolo despre formele corecte si gresite alte cuvintelor ... din cate imi dau seama ai inteles ce a vrut sa spun badfist asa ca daca nu vrei sai raspunzi la intrebare mai bn taci ;)ca pun pariu ca nu ai ce cauta aici ... nu cred k ai vreo treaba cu silkroadul.. >.>

Link to comment

eu intru destul de usor..nu prea ma obosesc sa fiu atent la ei ..cand intra intra :)

maxim 2 ore

se pare ca au venit cica veterenii de pe link aldguth[bTW dute pe computer games te rog poate acolo esti mai respectat](activeaza te repede unde iti faci veacul sa nu se mai enerveze si alti si sa faca posturi in plus) sau cum il cheama si nu mai stiu cine sa faca posturi(doamne altii cred ca mor de ras in fata calculatorului ....ia uitei si pe astia cum se cearta...eh mai fac si eu un post sa fie acolo de umplutura...la ce ajuta nu stiu ) ...hai admine vrem sa te vedem la treaba...adevarul e ca suntem slabi si ne aprindem la orice aberatie care o scrie cineva sau orice gluma proasta..

poate scorie are 30 40 de ani cu.m pretinde as vrea sal respectam ca e mai mare ca noi dar

respectul se castiga

hai pace si sa auzim de bine

edit adminu e in vacantza :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...