Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ce ziceti sa aleg intre

http://img267.imageshack.us/i/sro2009110317144267.jpg/

si

http://img267.imageshack.us/i/sro2009110320123477.jpg/

ambele sunt pe acelasi cont :(( cel cu blade pe Odin si warrioru pe Hercules

Sincer grea decizie ala e ff 100 fara sun si bladeru are sun da e si lvl 64 si nefarmat

io as alege warrior

Link to comment

eu eram ala de tiam zis sa te opresti la +8 pt ca e de lv 90

dar acum ca e +9 iti zic iara stop ca e de lv 90

fa lv 98 cu shieldu asta nu ai nevoie de altu de 94 ..si dupa incerc sai dai +10 :P ca oricum iti pui shield de lv 98

ciupilan sincer...e frumos sa ai sun dar warrior FTW cu sun sau fara ...e lv mare full farm lv 100.. mergi in party de euro ..mergi la job .Cu chinezu nu faci nimic

sau daca te hotarasti sa joci pe serverul unde ai sun mai bine creazati al char fal full farm pt 100% si fal lv 100 :)

aaa si nu uita si de comunitate..ramai pe serverul unde te simti mai bine :P

mult noroc

edit : pe server 30 blu ..1 h 2 h 3h maxim

o singura data am stat 6 oreeee si era si noapte

si btw nu mai joci SUN?

Link to comment

Gratz tuturor pentru reusite dar in special lui bluman pentru incredibila reusita :D....si lui vyorel :P cu toate ca e lvl 90...dar merge

@ciupilan...eu as vinde contul :-?? cu sunul ala :D

blader doesnt ROX at lvl 100FF ...pe mine nu m-a batut 1 vs 1 blader...poate doar unul cu sun ar reusi....dar si ala greu :-??

BTW...mi-am cumparat rogue-ul inapoi :D am platit de 3 ori suma pentru care l-am vandut dar...it's mine again :) ...lvl 93 aproape 94...rogue bard FF pentru 100....

acum...o intrebare...nu ma intereseaza ce parere aveti voi despre...."the best build ar fi...." ...nu vreau cel mai bun build...vreau un build fun....dintre urmatoarele ce ziceti sa il fac : rogue/cleric...warrior/cleric sau rogue/warrior? :-?? astept pareri...

Bafta tuturor

Link to comment

perfection kand te intorci oleak poate bagam si noi un pvp mik ^^

:P

Mda, frate chiar azi am vrut sa intru sa mai vad si eu ce mai e prin Silkroad, dar m-am lasat pagubas dupa doar 1 ora :), deja nu mai am rabdare :)) Ma rog, daca vreau revin si maine :)) Am bani pe card, dar nu vreau sa ma reapuc, ca iar devin disperat :)) :tiphat:

Link to comment

mai degraba rogue cleric :)

sunt deja prea multi warrior cleric pt ca toti isi fac builda asta ..ca cica ar cel mai tare din joc la pvp

si despre warrior rogue ...ma gandesc la pvp ca nu prea ai buffe de defence...si heal de la cleric ca sa fim sincer euro la pvp ar fi varza :D

Link to comment

Gratz tuturor pentru reusite dar in special lui bluman pentru incredibila reusita :D ....si lui vyorel :P cu toate ca e lvl 90...dar merge

@ciupilan...eu as vinde contul :-?? cu sunul ala :D

blader doesnt ROX at lvl 100FF ...pe mine nu m-a batut 1 vs 1 blader...poate doar unul cu sun ar reusi....dar si ala greu :-??

BTW...mi-am cumparat rogue-ul inapoi :D am platit de 3 ori suma pentru care l-am vandut dar...it's mine again :) ...lvl 93 aproape 94...rogue bard FF pentru 100....

acum...o intrebare...nu ma intereseaza ce parere aveti voi despre...."the best build ar fi...." ...nu vreau cel mai bun build...vreau un build fun....dintre urmatoarele ce ziceti sa il fac : rogue/cleric...warrior/cleric sau rogue/warrior? :-?? astept pareri...

Bafta tuturor

fun?rogue/warrior...pentru ca nu e foarte comun buildul...si mai stii ce iese?

Link to comment

BTW...mi-am cumparat rogue-ul inapoi :D am platit de 3 ori suma pentru care l-am vandut dar...it's mine again :) ...lvl 93 aproape 94...rogue bard FF pentru 100....

acum...o intrebare...nu ma intereseaza ce parere aveti voi despre...."the best build ar fi...." ...nu vreau cel mai bun build...vreau un build fun....dintre urmatoarele ce ziceti sa il fac : rogue/cleric...warrior/cleric sau rogue/warrior? :-?? astept pareri...

pei depinde ^^ daca vrei ptr pvp ash zice rogue/cleric ^^ .... ptr ca warrior/rogue moare fffff rpd la pvp... (daca nu omoara) sau warrior/cleric dar depinde ce vrei u :P
Link to comment

acum...o intrebare...nu ma intereseaza ce parere aveti voi despre...."the best build ar fi...." ...nu vreau cel mai bun build...vreau un build fun....dintre urmatoarele ce ziceti sa il fac : rogue/cleric...warrior/cleric sau rogue/warrior? :-?? astept pareri...

Bafta tuturor

daca il vrei doar pt pvp fati rogue/warrior

daca vrei pt job si alte chestii fati warrior/cleric si merge ff bine si la pvp

EDIT : ha ce bulan .... am avut un spear de 85 drop si vreo 7 elix in pet ...si din 6 elix miam facut spearul 85+5 si spearul care era 80+5 lam facut +6 =) direct in roc si fara lucky powder :))

baieti am si eu o intrebare se poate cumva ca cu +5 sa dau dmg mai mare decat cu +6? >.> inainte dadeam cu spearul 80+5 15-18k , iar acum dau 14-17k >.>

Link to comment

daca il vrei doar pt pvp fati rogue/warrior

daca vrei pt job si alte chestii fati warrior/cleric si merge ff bine si la pvp

EDIT : ha ce bulan .... am avut un spear de 85 drop si vreo 7 elix in pet ...si din 6 elix miam facut spearul 85+5 si spearul care era 80+5 lam facut +6 =) direct in roc si fara lucky powder :))

baieti am si eu o intrebare se poate cumva ca cu +5 sa dau dmg mai mare decat cu +6? >.> inainte dadeam cu spearul 80+5 15-18k , iar acum dau 14-17k >.>

esti cel mai tamp om care-l stiu. si-ti bati joc de limba romana.

si ca sa-ti si raspund : da! dar NUMAI tu dai dmg mai ic cu arma cu mai multe +. esti un retard!

+5 fara lucky ... mars ma rahatule.

Link to comment

esti cel mai tamp om care-l stiu. si-ti bati joc de limba romana.

si ca sa-ti si raspund : da! dar NUMAI tu dai dmg mai ic cu arma cu mai multe +. esti un retard!

+5 fara lucky ... mars ma rahatule.

omule eu doar am intrebat pt k nu inteleg dc acum dau cu 1k mai putin dmg :| in fine...

mz pt injuraturi imi demonstrezi ca nu ai mai mult de 2 clase iar in legatura cu +5-ul chiar nu ma intereseaza ce crezi u...eu stiu ce am facut :)) si din cate stiu exista si pe youtube unu care face blade +7 in mijlocul janganului fara lucky powder si alte prostii ... in fine

app forumurile oricarui joc sunt pt intrebari,sfaturi...

chiar nu inteleg dc teai bagat in seama mai ales injuranduma . sti tu cum e vorba aia.... daca taceai credeam k esti prost , dar de cand ai deschis gura ai spulberat orice indoiala !

si app de limba romana credema ca dak e vb sa scriu pe caiet la liceu sau altundeva scriu bn numa ca la PC asa mam obisnuit sa scriu ;)

EDIT : acum am vazut ce ai scris "esti cel mai tamp om care-l stiu" sa sti si u ca se spune "cel mai tamp om PE care-l stiu" nu care ;) ca eu folosesc tz sau ca nu folosesc - si chestii de genul asta e partea a2a dar macar nu mananc cuvinte ;)

uite aici ;)

bagatzi unghia in gat ;)
Link to comment

The Best Rogue Warrior Dak ai de gand sa il faci asa fati va rupe

:D

toata lumea a vaz filmuletzul asta si crede ca warrior/rogue rupe....mane eu iti zik un build de fapt chiar 2 pe care rogue/warriorul nici nu le poate atinge...si sunt cel putin la fel de frumoase...rogue/warlock si warrior/warlock ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...