Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@sweetboy l.ai omorat pe bietu nuker de 95+ :))

gz ptr uru :P

credeti ca ar putea da scamm siteurile pe care se vinde gold? ma refer la thepowerlvl snow service si celelalte

adica playerii vand la cei de pe site...

ca ink putin si incep sa fac mult gold si vreau sa il vand :)

thepowerlevel nu da scamm iti zik sigur !!

Link to comment

Mda...cum spuneam o pagina mai devreme ......... no comment

hey dute la mobi de 98 97 mag atack tot soparle si abte acolo ca iti pica inele de 98 arme de 98 hand si shoulderi de 98 si cam atat si ai si sansa mai mare la un sox..cauta spotu potrivit

la 92 93 94 sau 95 nu e bine ca ai dropuri de ras

stiu ca esti gap 9 dar inceraca :D

si pentru lancelot ...de ce crezi ca ast vrea sa investesc in alt joc cand aici pot sa lucrez si sa ma joc in acelas timp :D

:tiphat:

Link to comment

Iata si ultima mea transformare :

Am devenit:

@Salam : voi tine cont de parerea ta si voi bate acolo la mobi de 97-98 (sper ca nu imi vor da un damage asa mare). In ceea ce priveste gap-ul ... hmmm nu prea sunt de acord cu tine, adica am gap 0, nu 9.

Charul asta l-am facut din start cu premium plus si bot, si pentru cele inca 50 k sp, nu merita sa mai las gap.

Voi mai lua un premium plus, si in 28 de zile sunt si full farm. :beer:

Link to comment

si pentru lancelot ...de ce crezi ca ast vrea sa investesc in alt joc cand aici pot sa lucrez si sa ma joc in acelas timp :D

:tiphat:

asta cam asa e ... silkroadul este in mare parte pt cei care au o viata activa si prin acest joc se relaxeaza.... nu este pt gamerii saraci lipiti pamantul care joaca 20/24 pt a avea un gear bun ... altii prefera sa se recreeze la o bere, un biliard , o plimbare in parc ..... iar noi in sro :P

@djcris cum adik pt 50k SP in plus nu merita sa lasi gap 9? in cat timp faci doar cu 50k SP mai multe cu gap 9 decat cu gap 0?

Link to comment

asta cam asa e ... silkroadul este in mare parte pt cei care au o viata activa si prin acest joc se relaxeaza.... nu este pt gamerii saraci lipiti pamantul care joaca 20/24 pt a avea un gear bun ... altii prefera sa se recreeze la o bere, un biliard , o plimbare in parc ..... iar noi in sro :P

@djcris cum adik pt 50k SP in plus nu merita sa lasi gap 9? in cat timp faci doar cu 50k SP mai multe cu gap 9 decat cu gap 0?

nu cred ca ar fi bine sa dea down skills si lvl ptr ca pierde 20% din sp

si ca sa obtina 100% sp din ce a bagat trebuie sa cumpere din alea cu silkuri

+ ca daca are prem plus mai face inca 30k sp de la premium si celelalte 20k sp le face imediat+ ca mai e problema ca e european si europenii au itemele pe lvlu de la mastery nu pe lvl initial

Link to comment

nu cred ca ar fi bine sa dea down skills si lvl ptr ca pierde 20% din sp

si ca sa obtina 100% sp din ce a bagat trebuie sa cumpere din alea cu silkuri

+ ca daca are prem plus mai face inca 30k sp de la premium si celelalte 20k sp le face imediat+ ca mai e problema ca e european si europenii au itemele pe lvlu de la mastery nu pe lvl initial

ahaa...da scz eu intelesesem gresit... :-s

intelesesem ceva de genul ca diferenta dintre gap9 si gap 0 in 28 de zile e de 50k sp si deaia am intrebat ca mi se parea aiurea :D

app baietii cum merge treaba cu wizz bard cand e vorba de grind? face fatza sau moare ff des?:-? vreau sa fac un wizz pt taxi-uri si chestii de genul....sal fac wizz bard sau wizz cleric?

http://www.rev6.com/player/Venice/Poplaca.html sweet_muschi in varianta romaneasca ^^

Link to comment

ahaa...da scz eu intelesesem gresit... :-s

intelesesem ceva de genul ca diferenta dintre gap9 si gap 0 in 28 de zile e de 50k sp si deaia am intrebat ca mi se parea aiurea :D

app baietii cum merge treaba cu wizz bard cand e vorba de grind? face fatza sau moare ff des?:-? vreau sa fac un wizz pt taxi-uri si chestii de genul....sal fac wizz bard sau wizz cleric?

http://www.rev6.com/player/Venice/Poplaca.html sweet_muschi in varianta romaneasca ^^

tare tipul :))

build : blader hibrid 70% str 30% int [surse : un amic comun(viata reala cu mine , virtuala cu el)]

oricum tipul e de o seama cu alexxx al nostru.

Link to comment

@Salam : voi tine cont de parerea ta si voi bate acolo la mobi de 97-98 (sper ca nu imi vor da un damage asa mare). In ceea ce priveste gap-ul ... hmmm nu prea sunt de acord cu tine, adica am gap 0, nu 9.

Charul asta l-am facut din start cu premium plus si bot, si pentru cele inca 50 k sp, nu merita sa mai las gap.

Voi mai lua un premium plus, si in 28 de zile sunt si full farm. :beer:

bv pentru transformare

pai daca esti gap 0 si la skiluri si tot atunci trebuie la 98 97 neaparat :D

eu fac 10k sp pe zi gap 9 :cool2:

50k sp cu gap 0 le faci repede si fara premium plus :)

trebuie doar sa bati la mobi mai tari

Link to comment

bv pentru transformare

pai daca esti gap 0 si la skiluri si tot atunci trebuie la 98 97 neaparat :D

eu fac 10k sp pe zi gap 9 :cool2:

50k sp cu gap 0 le faci repede si fara premium plus :)

trebuie doar sa bati la mobi mai tari

Da, l-am pus sa bata de vreo 5 ore la 97-98 cu crossbow xtreme activat si vad ca rezista bine.

Chiar am avut si un drop .... :P chinese armor legs #-o

Dar e bine ... skilurile de rogue sunt la maxim toate, mai am la bard de investit un pic(alea 50k sp aprox) si sunt gata. :beer:

Link to comment

Adica multi de acolo joaca jocuri online , Si sunt Puternici :)

Din cati romani stiu eu ei sunt cei mai multi

Fans- Fani

MMO=Massively Multiplayer Online [ am prescurtat ]

MMORPG = Massively Multiplayer Online Role Playing Game

Ideea era alta. Nu vreau sa devin complet off-topic si sa dezbat subiectul asta inca 2 saptamani.

ON:

O poza cu warlock`ul meu. Prima poza pe care o pun pe LM. Si sunt curios cum arata char`ul lui koila xD ^^

http://img406.imageshack.us/i/sro2009103014435547.jpg/

Link to comment

thanks, thanks...

Miliardul se face usor... Si aia sunt doar banii pentru taxi si iteme.

Daca ai niste bani de inceput, poti sa faci xbil.

Cumperi un staff de 98 *de ex.*, il faci +7 respectiv +8 (Nu se merita sa ii dai +9) si il bagi la vanzare.

Eu asa am strans 3bil gold. Pe Hera am inceput de la 0, fara sa cunosc pe nimeni care sa ma farmeze sau sa imi faca pwlvl. Mi`a placut ca era mai mereu loc pe server si mi`am facut warlock`ul, care, dupa parerea mea este un build foarte bun.

Wiz`ul a ramas tot 87 (serv. Hercules) si nu cred ca mai intru pe el.

Mai tin gap9 pe warlock pana la 81 si dup`aia nu mai am niciun stres.

Link to comment

Ideea era alta. Nu vreau sa devin complet off-topic si sa dezbat subiectul asta inca 2 saptamani.

ON:

O poza cu warlock`ul meu. Prima poza pe care o pun pe LM. Si sunt curios cum arata char`ul lui koila xD ^^

http://img406.imageshack.us/i/sro2009103014435547.jpg/

care din ele? :))

http://img254.imageshack.us/i/sro2009082622593686.jpg/

sau Zx4 si koila pe rev6 :tiphat:

care FAN mmo in tecuci? eu nu cunosc decat 3 care joaca SRO la modul cel mai serios, unu din bloc care e cucuvea [ziua doarme noaptea e pe WoW si ventrilo] altii eu nu conosc si am umblat putin prin salile de net cand erau la moda [intr-un oras de 50.000 de locuitori nu se mai merita sa ai sala de net cand toti au net acasa]

Edited by koila
Link to comment

thanks, thanks...

Miliardul se face usor... Si aia sunt doar banii pentru taxi si iteme.

Daca ai niste bani de inceput, poti sa faci xbil.

Cumperi un staff de 98 *de ex.*, il faci +7 respectiv +8 (Nu se merita sa ii dai +9) si il bagi la vanzare.

Eu asa am strans 3bil gold. Pe Hera am inceput de la 0, fara sa cunosc pe nimeni care sa ma farmeze sau sa imi faca pwlvl. Mi`a placut ca era mai mereu loc pe server si mi`am facut warlock`ul, care, dupa parerea mea este un build foarte bun.

Wiz`ul a ramas tot 87 (serv. Hercules) si nu cred ca mai intru pe el.

Mai tin gap9 pe warlock pana la 81 si dup`aia nu mai am niciun stres.

si cate sute de elixire bagi intrun staff de 98 daca nai inmortal poate mai dispare si ai bagat elixire cu sutele

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...