Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hmm ciudat...pe Gaia. :

[17:00:52] BeakYung The White Viper spawned

edit: wow ce ore diferite :blink: ..oare GM spawneaza unicii de mana? pe fiecare in parte.. :)) :coffee:

/[sarcasm]

Normal ca ii spawneaza de mana :| orice noob stie asta.Se uita cati playeri asteapta , inmulteste cu 10 si adauga 10 minute pentru fiecare jucator care asteapta . Asta e semn de apocalipsa , va zic eu :| ... gata end of the world , cum plm sa nu apara Medusa la 16:00 ..Blasfemie , crapa cerul.

/[sarcasm Off]

Link to comment

/[sarcasm]

Normal ca ii spawneaza de mana :| orice noob stie asta.Se uita cati playeri asteapta , inmulteste cu 10 si adauga 10 minute pentru fiecare jucator care asteapta . Asta e semn de apocalipsa , va zic eu :| ... gata end of the world , cum plm sa nu apara Medusa la 16:00 ..Blasfemie , crapa cerul.

/[sarcasm Off]

o_O

Link to comment

/[sarcasm]

Normal ca ii spawneaza de mana :| orice noob stie asta.Se uita cati playeri asteapta , inmulteste cu 10 si adauga 10 minute pentru fiecare jucator care asteapta . Asta e semn de apocalipsa , va zic eu :| ... gata end of the world , cum plm sa nu apara Medusa la 16:00 ..Blasfemie , crapa cerul.

/[sarcasm Off]

cam mistocar pe ziua de azi tovarashu` andrew....lasa ca asa e bine :))

Link to comment

^ Ce il minti pe Mihai ma nesimtitule =)) , unde dracu e 1 milion jumate biletu ?:)) Da' ce zboara cu avionu pana in Bacau ? Hai Peace & Smoke ca am de invatat ... (SRY pt off lol).

coaie cand am fost eu la bacau acum 2 ani era in jur de 640 mii la intercity biletul....ca stiu ca atunci nu erau alte trenuri accelerat sau deastea....plm...

peace&&&smoke ^^

Link to comment

[21:15:27] * Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.

[21:16:27] * Now restarting client.

[21:16:32] * Checking for updates...

[21:16:33] * Finished checking for updates!

[21:16:39] * Starting SRO Client!

[21:16:44] * Waiting for handle...

[21:16:58] * Client polls serverlist

[21:16:58] * Artificially waiting some time, then sending login info...

[21:17:11] * Cannot connect due to server traffic (1)

[21:17:11] * Trying again in a moment...

[21:17:31] * Cannot connect due to server traffic (1)

[21:17:31] * Trying again in a moment...

mi se va auto conecta????

pentru ca nu imi apare in stnaga jos acolo la sro chestia ai.... :|

Link to comment

[21:15:27] * Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.

[21:16:27] * Now restarting client.

[21:16:32] * Checking for updates...

[21:16:33] * Finished checking for updates!

[21:16:39] * Starting SRO Client!

[21:16:44] * Waiting for handle...

[21:16:58] * Client polls serverlist

[21:16:58] * Artificially waiting some time, then sending login info...

[21:17:11] * Cannot connect due to server traffic (1)

[21:17:11] * Trying again in a moment...

[21:17:31] * Cannot connect due to server traffic (1)

[21:17:31] * Trying again in a moment...

mi se va auto conecta????

pentru ca nu imi apare in stnaga jos acolo la sro chestia ai.... :|

ti se va conecta cand v a prinde loc :)

Link to comment

mihai ...tocmai ti-am batut bruta zuhahahaha

...acu' sariti repede pe bruta lui mihai cat e ametita :box:

cred ca ai dreptate ... medusa a aparut cu 1 ora mai tarziu ... weird

edit: [17:02:41] BeakYung The White Viper spawned pe Helios

...ho mai, avea si ea programare la coafor, voia sa arate bine si voi railor ca de ce intarzie, ca unde e, ca una ca alta... :kar:

cine are prob cu scriptu la sbot? mie imi face walk back si in B3 nici nu merge greseste coordonatele.... am afcut de 10 ori scriptu si mereu se duce in aceiasi parte la fiecare cotitur sper k variant 1.43a sa fie buna k altfel inebunesc

...vezi ca e de la planetare sau de la caseta de directie...daca nu merge si nu merge atunci in ultima instanta echilibreaza cauciucurile daca trage dreapta :P

...gata cu carcoteala din partea mea si va spun ca de obicei,

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

[16:00:11] BeakYung The White Viper spawned

[19:14:46] NighT_BlacK killed BeakYung The White Viper

cu referire la medusa.....am si eu o intrebare...mai sunt si alte servere pe care medusa moare in cel putzin 3 ore?:| ca pe pheonix medusa mereu moare in minim 3 ore maxim 8 :))

Link to comment

Am o intrebare. As vrea sa imi schimb clasa dar imi pluteste un semn al intrebarii deaspura capului.

Sunt warlock/cleric lvl 75 (de vreo 2 luni ^^) gap 6, ff lvl 70. Am de gand sa las gap 9 pana pe la 78-79lv.

Intrebarea mea este urmatoarea: Pentru un grinding mai rapid dar si pentru defance mai sanatos, ce ar fi mai bine sa ma fac? Wiz/cleric sau bard/cleric? Daca puteti sa argumentati este super.

P.S la lv90 vreau sa revin la lock/cleric.

Merci frumos.

Link to comment

Am o intrebare. As vrea sa imi schimb clasa dar imi pluteste un semn al intrebarii deaspura capului.

Sunt warlock/cleric lvl 75 (de vreo 2 luni ^^) gap 6, ff lvl 70. Am de gand sa las gap 9 pana pe la 78-79lv.

Intrebarea mea este urmatoarea: Pentru un grinding mai rapid dar si pentru defance mai sanatos, ce ar fi mai bine sa ma fac? Wiz/cleric sau bard/cleric? Daca puteti sa argumentati este super.

P.S la lv90 vreau sa revin la lock/cleric.

Merci frumos.

pentru grind mai rapid recomand wizz/cleric....AOE skills...si dmg mai mare....bardul are damage mic....si cu gap 9 it would really suck as damage...cel mai bine....wizz/cleric ar fi...si pentru farm si pentru lvl :) :beer:

Today i try SUN online...daca ii da drumul :D....if i like it....im there till 11D comes out :D

Link to comment

pentru grind mai rapid recomand wizz/cleric....AOE skills...si dmg mai mare....bardul are damage mic....si cu gap 9 it would really suck as damage...cel mai bine....wizz/cleric ar fi...si pentru farm si pentru lvl :) :beer:

Today i try SUN online...daca ii da drumul :D....if i like it....im there till 11D comes out :D

Merci de raspuns.

Cat despre SUN online, eu il astept de 5 ani. :lol:

Din cate am inteles, Romania nu are acces la serverele de pe ijji. Din Europa, am impresia ca doar cei din UK se pot juca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...