Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

asta e record ? eu am stat si 5 zile (8 ore in fiecare zi) si nu s-a conectat..... m-am conectat doar la inspectie

oricum , eu am cam facut pauza si mai intru in silk doar cand se baga ceva event , poate daca se baga de Hallowen (apropo, stiti cumva de ceva event ?)

server 30 unul dintre cele mai rapide servere de conectare in zilele bune intram in 10-40 minute eu zic ca salultul de la 30minute la 7 ore e ceva.

Link to comment

server 30 unul dintre cele mai rapide servere de conectare in zilele bune intram in 10-40 minute eu zic ca salultul de la 30minute la 7 ore e ceva.

eu am stat 24 de ore sa intru pe serverul 30 odata :D that's my record :D

lucicam da....se baga un event de kkt...citeste si tu paginile anterioare :beer:

Link to comment

fratilor ce spuneti e bun pentru un glavier

100 heuskal/ 100 fier/ 80 electricitate/ 20 force( ca sa ai ress :D )

Am vazut ca multi spun 20 cold la pana la lvl 20 nu iei nici un buff bun

=)) fal asa k o sa fie super

BTW am invatzat sa fac bugul la medusa sa o blochez :>

EDIT : la lvl 20 ai snow shield cu 20% dmg abosrption

Link to comment

acuma chiar pe bune o sa fie bun?

EDIT: aha eu nu am stiut ca pana acuma am jucat sjsro si acolo nu era :D

nu mai, nu te ajuta cu nimik resu ,mai ales k ai pana la lvl 27 :|,pe knd snow shiledu te ajuta mai ales la job...eventual 70 light si 30 force ptr pary decrease da nici ala nu e cine stie ce ...cel mai recomandat ice;) :right:

Link to comment

eu am stat 24 de ore sa intru pe serverul 30 odata :D that's my record :D

lucicam da....se baga un event de kkt...citeste si tu paginile anterioare :beer:

mda .... scuze , nu am avut internet ceva vreme si nu am fregventat forumul .... ce mai event , nici nu are rost sa il bage , iti da bombe care sa provoace lag :crazy: CE NAIBA AU IN CAP ??? :banghead: (spuneti-mi daca ma insel sau daca nu am inteles bine la ce se refera .... :| )

Link to comment

sunteti pregatiti de invazie? de maine vezi fi spamati de : 10k pls m0ther fvker si de globale de la indivizi

tR_**_TR

TR_***

****_TR

si globale de genul : WtS SaTiLiKa 20SpIrIcA [de la turci cred ca au copiat unu indivizi de pe la noi moda asta de a scrie :blink: ]

Pregativa sa platiti taxa de protectie

Edited by koila
Link to comment

sunteti pregatiti de invazie? de maine vezi fi spamati de : 10k pls m0ther fvker si de globale de la indivizi

tR_**_TR

TR_***

****_TR

si globale de genul : WtS SaTiLiKa 20SpIrIcA [de la turci cred ca au copiat unu indivizi de pe la noi moda asta de a scrie :blink: ]

Pregativa sa platiti taxa de protectie

frate e invazie de turci peste tot nu numai in SRO =)):)) tocmai am vazut pe Discovery reclama la "Turkish Airlines" =)) exact cand citeam post-ul tau

@pantera...force low lvl nu ajuta la nimic daca nu il ai la maxim un player lvl 100 are foarte putine sanse sa ia debuffs de la tine oricum am impresia ca pe la lvl 29 o sa iti schimbi si build si server cum ai facut si cu wizzul tau :) asa ca nu stiu de ce intrebi

Link to comment

frate e invazie de turci peste tot nu numai in SRO =)):)) tocmai am vazut pe Discovery reclama la "Turkish Airlines" =)) exact cand citeam post-ul tau

@pantera...force low lvl nu ajuta la nimic daca nu il ai la maxim un player lvl 100 are foarte putine sanse sa ia debuffs de la tine oricum am impresia ca pe la lvl 29 o sa iti schimbi si build si server cum ai facut si cu wizzul tau :) asa ca nu stiu de ce intrebi

lasa ca dupa 3 4 ani de schimbari de charactere si servere o sa fie pro :> :bananadance2:

Link to comment

poi is pe gaia... am luato cu 220m...mi sa parut ok mai ales k vazusem sos bow cu 200m :P

EDIT: am facuto +4.. numai am curaj sai dau azi la +++:P maine de aku

hey! nu cumva esti adytsusor din reales ?? daca da prapad here ^^

mie imi place de joymax.... au tupeu baietii .. in loc sa bage un event decent ei joaca paintball.. cred ca vecini lor incearca sa isi vanda casa/terenu cat mai repede

hehe va mai amintiti de eventul acela cu bannere turcesti.. de sa faceti reclama.. uitati ce am gasit :

SRO Messenger Event

1. Register SRO banner on your personal site and get a chance to win a prize!

Choose a Silkroad banner you like, leave your url on this page where you have displayed the banner you have chosen----and you might just win a prize!

We will run a raffle and randomly choose three from all the participants to be awarded a prize.

2. Event Period: 10/6(Tue)~10/20(Tue)

3. Announcement: 10/22(Thu)

4. Prizes

Joymax desk clock, T-shirt, and Screen cleaner per person

Idea competition event will start right after this so

sursa : http://silkroad-art.blogspot.com/

Link to comment

@Sleya nu mai schimb nici servarul nici builda :D si nu am plusat pe force inca, am renuntat la wizz si al servar pentru ca nu prindeam deloc loc si marti cand intram cu wizz ma omorau kokorum din 2 bucati si aveam lvl 31 :D, da oricum lvl 31 facusem 1 zii , si mai era o faza ma chinuiam sa fac 2% si una doua muream si pierdeam tot xp-ul

Link to comment

fratilor ce spuneti e bun pentru un glavier

100 heuskal/ 100 fier/ 80 electricitate/ 20 force( ca sa ai ress :D )

Am vazut ca multi spun 20 cold la pana la lvl 20 nu iei nici un buff bun

Si la cine vrei sa dai res? force 20 ai ress pana in lvl 30

daaca vrei glavier calumea incerca cold 20 nu force

Link to comment

sunteti pregatiti de invazie? de maine vezi fi spamati de : 10k pls m0ther fvker si de globale de la indivizi

tR_**_TR

TR_***

****_TR

si globale de genul : WtS SaTiLiKa 20SpIrIcA [de la turci cred ca au copiat unu indivizi de pe la noi moda asta de a scrie :blink: ]

Pregativa sa platiti taxa de protectie

hmm tin sa te anunt k lansarea de sro turkish verson s-a amanat pt 17noiembrie park:)) si o sa fie un sro in turk adik k si ksro tsro jsro isro asa va fi si asta trsro:) si o data cu asta o sa scapam de TURCIIIIIIIIIIIIIII pt ca ei sunt singurii idioti care tin gold boti la putere adik ei cumpara gold cu kg-u dar cred ca cine are cont beton aici pe isro cu sun weapon si armor nu renunta asa usor si mi de silk bagate in conturi:) dar cel putin cred k o sa scam de idioti pana in lv 50-60:)

Link to comment

eu cred ca te inseli ciupilane

o sa fie modificat media.pk asa fel incat jocul sa fie in limba turca(la alegere)

deci tot isro va fi numai ca va avea aceasta optiune

ar fi frumos sa fie cu.m spui tu

dar cred ca e doar un vis

mah nush dar e uasa cred .. tu ce intelegi prin turkish version.... adik o versiune in turk nu un add de language:P parerea mea:P sper sa am dreptate:))) dar cert e k nu maine va fi updata-ul

Link to comment

mah nush dar e uasa cred .. tu ce intelegi prin turkish version.... adik o versiune in turk nu un add de language:P parerea mea:P sper sa am dreptate:))) dar cert e k nu maine va fi updata-ul

mai asa sa fie sa le faca TrSro dar eu am intrebat un turk de la mine din guild si a zis ca va fi doar un patch nu TRsro :) vom trai si vom vedea maine.

Link to comment

mai asa sa fie sa le faca TrSro dar eu am intrebat un turk de la mine din guild si a zis ca va fi doar un patch nu TRsro :) vom trai si vom vedea maine.

ar fi bine daca iar lasa sa boteze :))

ca daca nu o sa aiba voie...ghiciti unde se intorc... Isro :))

ma gandesc ca daca pleaca absolut toti turcii serverele ar fi 50% populated :D

inca nu mi.a raspuns nimeni la intrebarea pe ce sa tin rogueul "light armor sau robe"

Link to comment

ar fi bine daca iar lasa sa boteze :))

ca daca nu o sa aiba voie...ghiciti unde se intorc... Isro :))

ma gandesc ca daca pleaca absolut toti turcii serverele ar fi 50% populated :D

inca nu mi.a raspuns nimeni la intrebarea pe ce sa tin rogueul "light armor sau robe"

LA robe e sux dupa ce k e slab la defence mai pui si robe te caci pe el:)) robe s-a purtat in timpu 9DG pt k mobii din roc au un imbue nesimtit si dmg mare pe magical deci eu zic sa ramai la LA

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...