Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

diferenta este ca aia au item mall in stalls si servere populate fara prea multi boti. si DA sa luat BAN cu sbot.

Si mai foloseste butonul de EDIT

mda ban cu sbot sa luat.. dar oricum cred ca faza cu banurile deja a incetat.. au facuto atunci doar de ochii lumi si dupaia siau bagat **** in el ...

unde ar fi bine sa boteze un rouge/bard ff 82 xbow almoust clean +4 set light armor aproape npc cu 3 parts fb +3 ?

Link to comment

mda ban cu sbot sa luat.. dar oricum cred ca faza cu banurile deja a incetat.. au facuto atunci doar de ochii lumi si dupaia siau bagat **** in el ...

unde ar fi bine sa boteze un rouge/bard ff 82 xbow almoust clean +4 set light armor aproape npc cu 3 parts fb +3 ?

zau ????????????? ia verifica acu lista de banuri :)

Link to comment

4 goldboti 1 staller si main char

goldbotii sunt wizard au lv 49 50 51 si 61

pe cel de 61 intentionez sal pastrez are 100k sp farmate la sonare si are si nume misto si e si account foarte vechi 2005

leam facut si guild lv 3 ca sa bag in gs toate elixirele si goldu

am luat dc pe wizzu de 61 in 1 2 ore ma conectez la loc :D

Link to comment

lol^^ iti place sa traiesti periculos :))

EDIT : and finaly after 400 silk :X

Imagine IPB

40$ pentru un 9d sun accound bound? PLS dami mie data viitoare banutii astia :) stiu eu ce sa fac cu ei. numai la pop nu joc.

Oricum bravo, si daca era si de 10D era un BRAVO!

Link to comment

EDIT : and finaly after 400 silk :X

lolz....nu pot sa cred ca ai participat la magic pop pentru sun 9D... :| it's useless :-?? e mai avantajos sa o cumperi cu gold...ca dupa ce o folosesti o vinzi mai departe...anyways....gz :)

gratz tuturor pentru reusite si spor la treaba :P

EDIT: BTW bogdan am auzit ca UnkTech se plange la EternaL si la cei din _R3volutioN_ ca de ce i-au luat bandit fortress ca de ce nu s-au dus la Jangan :))=)) si cica nu avem sanse sa o tinem :)) ...se pare ca tot un mic plangacios a ramas

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...