Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@Vyorel903: Nu compara un caracter Chinez cu unul European. Diferenta dintre ele o fac potiunile... daca ar baga si Chinezii o potiune la 15 secunde nu cred ca l-ai tanca. Oricum, bravo pentru kill-uri.

@Florin_Love: Ba da, sunt importante si acele skill-uri, mai ales cel de la pamant de defence.

@badfist: Urata comparatie faci, am ajuns sa comparam Glavier-ul cu Wizard-ul? Este exact ceea ce am scris mai sus (lui Vyorel). Explica-mi si mie cum vrei sa iti scada HP daca bagi potiuni una dupa alta? Mai esti si STR... bine ca nu ti-ai pus HP la 85-90% si veneai dupa si ziceai ca tie mai mult de atat nu iti scade viata. :cool2:

@Lord_Bogdan: Daca tot ai SP-uri (si daca vrei) poti ridica Frozen Spear, Defence de la pamant si Fear-ul (ziceai ca mergi la Medusa iti poate fi de folos, cred ca stii si tu de ce zic asta)

Link to comment

@Vyorel903: Nu compara un caracter Chinez cu unul European. Diferenta dintre ele o fac potiunile... daca ar baga si Chinezii o potiune la 15 secunde nu cred ca l-ai tanca. Oricum, bravo pentru kill-uri.

@Florin_Love: Ba da, sunt importante si acele skill-uri, mai ales cel de la pamant de defence.

@badfist: Urata comparatie faci, am ajuns sa comparam Glavier-ul cu Wizard-ul? Este exact ceea ce am scris mai sus (lui Vyorel). Explica-mi si mie cum vrei sa iti scada HP daca bagi potiuni una dupa alta? Mai esti si STR... bine ca nu ti-ai pus HP la 85-90% si veneai dupa si ziceai ca tie mai mult de atat nu iti scade viata. :cool2:

@Lord_Bogdan: Daca tot ai SP-uri (si daca vrei) poti ridica Frozen Spear, Defence de la pamant si Fear-ul (ziceai ca mergi la Medusa iti poate fi de folos, cred ca stii si tu de ce zic asta)

Inloc sa-l critici pe Viorel gandeste-te ca e 92 si nuker ;) Daca v-ati lauda toti cam asa ar fi ceva, nu e o lauda ca o omori pe tg cand esti 30+ ... Dar cand il omori pe Demon la 92 este ceva ;)

Link to comment

Inloc sa-l critici pe Viorel gandeste-te ca e 92 si nuker ;) Daca v-ati lauda toti cam asa ar fi ceva, nu e o lauda ca o omori pe tg cand esti 30+ ... Dar cand il omori pe Demon la 92 este ceva ;)

Nu l-am criticat pentru kill ci pentru altceva. Chiar ma bucur ca pe unele servere se mai intampla asta (un lvl 92 sa omoare unic de 90 si nu de 20)

fear-ul e inutil la medusa :), pana acum 1 luna jumate mergea sa-i dai fear :) acum nu mai merge.. eu am fear doar ptr pvp :)

Are you sure? Adica.. din cate stiu eu inca merge, dar nu prinde tot timpul ceea ce e normal.

Link to comment

Inloc sa-l critici pe Viorel gandeste-te ca e 92 si nuker ;) Daca v-ati lauda toti cam asa ar fi ceva, nu e o lauda ca o omori pe tg cand esti 30+ ... Dar cand il omori pe Demon la 92 este ceva ;)

mesk dar lam luat k la turci azi a fost iternetu in service si luau dc din 3 in 3 min toti turkii si la 30 % hp au luat dc toti din PT :))

Link to comment

lolz da dar mia facut de 2 ori chargeback :)). dar a luato in brate pentru ca paypal-ul nu mai da bani back pentru iteme virtuale #-o oricum eu am facut livrarea.

si cu cat ai dato? 3 sau 4 mil?

lolz da dar mia facut de 2 ori chargeback :)). dar a luato in brate pentru ca paypal-ul nu mai da bani back pentru iteme virtuale #-o oricum eu am facut livrarea.

oricum bine ca ai scapat de ea....ca sa dus de rapa rau ecsro-ul :beer:

Link to comment

cred ca netu .... nu are nici o legatura serverul 30

pe ala doar te conectezi dupa te trece aleatoriu pe alte 4 sau nush cate servere

de exemplu eu sunt conectat cu doua pe 37 cu doua pe 38 si unu pe 39

oricum e stabila conexiunea la ei eu stau on din o inspectie in alta

pana acum am avut record de 80 de ore conectat si dupa ori am dat eu restart

cu gap 9 nivel 99 mergand spre 100 fac 0.10 % pe ora cam 2 % pe zi

Link to comment

1st of all....@salam ...ma loghez pe forum aici si pe forumul uniunii...ca sa mai discut cu cei cunoscuti....si pe msn/yahoo vorbesc cu prietenii dar in silk nu mai ma loghez...pentru ca sincer nu mai am timp :-??...nu pentru ca nu mai am bot....ca altii :D cum am spus probabil o sa revin in sro prin 2010

2nd ... gratz tuturor pentru reusite :)

3rd...sa ma laud si eu.....lvl 83(was bower) killed Lord cu un party de 3/8...eu l-am tancat....si lvl 87(was blader gap 4) killed shaitan 1 vs 1 :P

Bafta tuturor .....ne mai auzim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...