Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

va dura mult si bine pana fac eu spearu +7 ca nu vad de ce mias face nervi aiurea.... eu pana nu am arma de rezerva nu ma ating de ea

si oricum acum ma axez sa bag 5 goldboti la sonare insa nu stiu cum cand ca a revenit traficul X(

fac vreo 5 mil pe zi.

cineva zicea ca face 11 mil pe zi... cu un gold bot ^? daca da unde

am 18k hp si 41.5 k mp fara shield ca de acolo mai vine inca un str6 int6 . nu am int str 6 peste tot si vreau sa stiu cat e maxim

Link to comment

va dura mult si bine pana fac eu spearu +7 ca nu vad de ce mias face nervi aiurea.... eu pana nu am arma de rezerva nu ma ating de ea

si oricum acum ma axez sa bag 5 goldboti la sonare insa nu stiu cum cand ca a revenit traficul X(

fac vreo 5 mil pe zi.

cineva zicea ca face 11 mil pe zi... cu un gold bot ^? daca da unde

am 18k hp si 41.5 k mp fara shield ca de acolo mai vine inca un str6 int6 . nu am int str 6 peste tot si vreau sa stiu cat e maxim

Ishade \ Hashde in share daca ai spot bun poti face 11m, acum depinde ce setari ii faci, ma refer ce sa adune ce sa vanda si ce sa pastreze in storage

Link to comment

iar vi aici cu egoul pre mare ? ia fa stanga inprejur si dute la topicu tau de csro nuti place ce/um posteaza unu nu i citi posturile sau cumva tu esti domnu perfectiune ???

nu e nici un unique care apare in fortres

p.s tu in fata multora de pe forum esti egal cu ZERO

@On: vreau sa farmez 500k sp pe glavier dupa ce fac lvl 100 ofc si ma gandeam sa imi pun ice )heuxcal /ice/fire sau sa raman cum sunt acu )heuxcal/litning/fire ? si sa fiu ff si pt lvl 105 :-??

Frate ii cam dau dreptate lui Scorio... Lasati SRO si mai puneti mana pe o carte... Ca nu SRO o sa va dea de mancare in viata! De exemplu daca vrei sa-ti faci un C.V. si faci greseli d-astea de gramatica... Normal ca cel care o sa-l citeasca o sa-si dea seama cu cine are de-a face...

Link to comment

Frate ii cam dau dreptate lui Scorio... Lasati SRO si mai puneti mana pe o carte... Ca nu SRO o sa va dea de mancare in viata! De exemplu daca vrei sa-ti faci un C.V. si faci greseli d-astea de gramatica... Normal ca cel care o sa-l citeasca o sa-si dea seama cu cine are de-a face...

fiecare face ce vrea in viata...nu cred ca e nimeni in masura sa spuna unui om ce sa faca in viata ..:|

Link to comment

spre surprinderea ta pot s ma angajez la RCS-RDS (ca ajutor de admin de retea pe galati) dar vreau sa fac o cariera sportiva si sa ma duc la londra 2012 :) pentru ca am sponsori redis,pronutrition etc

daca eu ma duc ca vanzator tu te duci la ecosal ca acolo nu trebuie sa ai scoala facuta :) dupa cum zicea un moderator nu esti obligat sa citestti posturile cuiva eu scri incorect gramatical ca sa dau satisfactie copiilor ca tine sa se credea destepti de bubuie ca sa nu se plictiseasca si ei ca de se plictisesc si incep sa dea in cap la oameni asa ca i las sa ma critice cum zi cea si mircea badea "Traim in romania si asta ne ocupa tot timpu"

@ON: 3% si lvl

cea mai evidenta greseala a ta; numai una din cele care le-ai facut:

Romania cu R nu r :))

si oricum .. AJUTOR de xxxx cine nu aspira la un job ca acela... spor la olimpiada.... dar nu cred ca ai sanse , atletii adevarati nu au timp de forumuri. Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea, observi ca si el ii uraste pe cocalarii needucati ce reprezinta 80% din populatia romaniei; deci si pe tine te-ar ura.

+14 o arma sun? ala e nebun? acum serios.... si la cap lvl 150 arma aia e de colectie :)

Link to comment

cea mai evidenta greseala a ta; numai una din cele care le-ai facut:

Romania cu R nu r :))

si oricum .. AJUTOR de xxxx cine nu aspira la un job ca acela... spor la olimpiada.... dar nu cred ca ai sanse , atletii adevarati nu au timp de forumuri. Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea, observi ca si el ii uraste pe cocalarii needucati ce reprezinta 80% din populatia romaniei; deci si pe tine te-ar ura.

+14 o arma sun? ala e nebun? acum serios.... si la cap lvl 150 arma aia e de colectie :)

esti un ingamfat de 2 lei , chiar nu ai nimic mai bun de facut decat sa stai si sa faci pe profa de romana?!?!

deh... #-o

Si care mai esti de pe titan mana sus :tiphat:

Link to comment

cea mai evidenta greseala a ta; numai una din cele care le-ai facut:

Romania cu R nu r :))

si oricum .. AJUTOR de xxxx cine nu aspira la un job ca acela... spor la olimpiada.... dar nu cred ca ai sanse , atletii adevarati nu au timp de forumuri. Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea, observi ca si el ii uraste pe cocalarii needucati ce reprezinta 80% din populatia romaniei; deci si pe tine te-ar ura.

+14 o arma sun? ala e nebun? acum serios.... si la cap lvl 150 arma aia e de colectie :)

''Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea ''WTF man ai comiso

pai 11 mil singur ... nu in party de 8 cu alti gold boti de ai tai

si 11 toti la un loc sau fiecare in parte ?

Link to comment

''Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea ''WTF man ai comiso

pai 11 mil singur ... nu in party de 8 cu alti gold boti de ai tai

si 11 toti la un loc sau fiecare in parte ?

Hahaha... Te-a prins Scorio... Vezi, toata lumea greseste =)) Dar sa fim seriosi, nu atat de mult ca FLORIN si Deidara (no offense bro...) :tiphat:

Link to comment

''Si , daca te uitati la emisiunea lui Mircea Badea ''WTF man ai comiso

pai 11 mil singur ... nu in party de 8 cu alti gold boti de ai tai

si 11 toti la un loc sau fiecare in parte ?

Salam sincer nu mai retin dar la ishade\ hashade faceam in jur de 50 mil la 3-4 zile de bot [Legate intr-o sapt] de pe 2 charuri in share

Link to comment

http://img121.imageshack.us/i/sro2009092422481816.jpg/ primul meu itm facut+6 mai mult de+5 nam reusit

oare cu cat sa`l vand avand in vedere ca servarul e nou? (Hellios)

vei lua ceva banet pe el

dar nu prea vei avea cui

deoarece astaia se ocupa sa faca lvl nu bani

si nu vor avea bani

deci

mai bine mastreazal pe mai in colo si vei lua mia mult

da.. un prieten deal meu a facut 100m in 1 saptamna cu 3 chare la penoni wariori cu wizz/bard cu noise :D

si cam cat as face eu oare in 24ore cu wizzul e 94 ca si golbot la mobi mai mici

85 de exemplu

Edite

am auzit ca sar putea cumpara Sbot cu gold??

Link to comment

http://img121.imageshack.us/i/sro2009092422481816.jpg/ primul meu itm facut+6 mai mult de+5 nam reusit

oare cu cat sa`l vand avand in vedere ca servarul e nou? (Hellios)

Parerea mea e sa ii dai cateva pietre de agility .... eu m-as uita prima data la un scut la blocking ratio, considerand ca nu e prea greu sa il faci de +5 (elixirele de shield fiind destul de ieftine) :beer:

Fa-i un block ratio macar de 15+ si ii va creste automat valoarea. :cool2:

Link to comment

Parerea mea e sa ii dai cateva pietre de agility .... eu m-as uita prima data la un scut la blocking ratio, considerand ca nu e prea greu sa il faci de +5 (elixirele de shield fiind destul de ieftine) :beer:

Fa-i un block ratio macar de 15+ si ii va creste automat valoarea. :cool2:

http://img121.imageshack.us/i/sro2009092423161983.jpg/

daca tot lam facut +7 :D am sal fac ful str / int si am sa ii fac si blocking 15 :D ms orcum de sfat :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...