Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

mda...cea mai neasteptata faza:))) itemele china si euro vor fi aceleasi.... acele iteme care mutli au crezut k cunt de chinez acele copii fidele ale unor costume egiptene sunt un fel de item care iti pik ori in arena ori la unici k cele de la roc:))) deci euro si china vor arata la fel imbracati:P dk nu credeti puteti viziona filmul de pe site-ul oficial ksro:P

Link to comment

And it's mutch bigger than Roc(eu zic ca pentru un general mob e prea mare,this is 100% a unique)

http://img4.imageshack.us/img4/8233/sro2009090908575221.jpg

stai linistit...e unic....apare ca general pt ca e spawnat cu cod de general monster pe emulator...acolo poti face si mangyang unique....si giant yarkan,tg,uruchi etc.(misto e la tg si uruchi ca doar ei devin uriasi...tigru si dragonii raman la fel de mici deci e hilar.)Pe emulator pentru unic era parca ".spawn cod 4".

Oricum bafta.

Link to comment

stai linistit...e unic....apare ca general pt ca e spawnat cu cod de general monster pe emulator...acolo poti face si mangyang unique....si giant yarkan,tg,uruchi etc.(misto e la tg si uruchi ca doar ei devin uriasi...tigru si dragonii raman la fel de mici deci e hilar.)Pe emulator pentru unic era parca ".spawn cod 4".

Oricum bafta.

ce a postat acel tip acolo sunt monstri care vor exista in KSRO cand se va deschide 11D, nimic nu este modificat. si ala nu e Uniq e monstru normal, daca dai click pe linkul pus de badfist ais a vezi ca un uniq la 11d e o gandacel mic de tot ce e Soso ca e cat un player dar ala e un muc

Link to comment

[10:32:04] * Finished checking for updates!

[10:32:10] * Starting SRO Client!

[10:32:15] * Waiting for handle...

[10:32:24] * Client polls serverlist

[10:32:36] [LOGINERROR] C10 Error

[10:32:36] * Autofixing configuration file. Please relogin.

a mai luat cineva eroarea asta?? cum a rezolvat-o?? PLZ NEED HELP FASTT :tiphat:

stiu eu ce ai :)))) block 7 zile k si mine:))))))))) cu 20 min in urma am vazut k s-o oprit botu din conectat:))) si cand am intrat cu client normal pack pack 7 zile block:))) deci o pauza asa de inceput de scoala:P

Link to comment

stiu eu ce ai :)))) block 7 zile k si mine:))))))))) cu 20 min in urma am vazut k s-o oprit botu din conectat:))) si cand am intrat cu client normal pack pack 7 zile block:))) deci o pauza asa de inceput de scoala:P

nu am luat block . am verificat acum 1 minut :|

stie cineva cum rezolv problema cu eroarea C10 cand vreau sa intru pe al2lea cont? sau sa imi zica cum sa fac sa intru pe 2 conturi cu sbot(aici am despachetat butu in 2 fisiere diferite si am incercat sa intru dar tot imi da eroarea C10 dupa ce dau "connect" la al2lea cont) sau altfel va rog :P

... :tiphat:

Link to comment

c10 error mi se pare ca e de la conexiunea netului. nu mai stiu exact, dar mi se pare ca in urma sau pe un alt forum, erau afisate toate erorile de gen (Cx). daca gresesc sa ma corecteze cineva....

Cand zic conexiunea netului , ma refer ca e delay intre netul tu si serverele lor, chiar daca ai net bun, e trafic mare acum, serverele fiind full ....

Link to comment

stie careva cum sa intrii in silk mai rpd???

Am auzit la cnv ceva in genul dai run si scrii ceva acolo si mai departe habar nam

Stie careva???

da pe server 30 se intra in max 30 min ... ca sa verifici daca e server 30 dai la ''start'',''run...'' ,scri ''cmd'' dai ''ok'' si in fereastra aia scri ''netstat -n'' si verifici daca in combinatia asta de numere''121.128.133.30'' este la sfarsit 30 :) cred ca am fost foarte explicit :D

EDIT: Egiptean Gear Set A presupun ca itemele acestea vor cadea de la Seth cum ii gearu de la roc nu ?:DEgiptean Gear Set B

Link to comment

da pe server 30 se intra in max 30 min ... ca sa verifici daca e server 30 dai la ''start'',''run...'' ,scri ''cmd'' dai ''ok'' si in fereastra aia scri ''netstat -n'' si verifici daca in combinatia asta de numere''121.128.133.30'' este la sfarsit 30 :) cred ca am fost foarte explicit :D

EDIT: Egiptean Gear Set A presupun ca itemele acestea vor cadea de la Seth cum ii gearu de la roc nu ?:DEgiptean Gear Set B

mda.. se pare k pe site-ul ksro era expus doar Egiptean Gear Set B de Set A nu se auzise nimik...dar multi au facut confuzia crezand k acel set este armua de chinez:) dar se pare k si chinezi si euro vor avea aceiasi armura la 11 Dg:)) si in legatura cu noua rasa... nu cred k va exista niciodata... acel islam se refera tpt la un taram k si alexandria de altfel.... jocul devine prea avansat pt a adauga o noua rasa.... noi questuri noi haine ..... noi skiluri si multe altele :)

Deci eu cred k ar cam trebui sa ne luam gandul de la o noua rasa care nu va exista niciodata:)

Link to comment

app deidara......ce daca a dat 42k pe tn.....nu are cum IGNORE

daca cineva da pe tn dmg mare si e cam acelasi lvl inseamna ca ai un char pardaf.....praf...pulbere....bun de nimic.... :)) :)) pe mn niciodata nu a dat cnv de lv meu dmg mare:)))cel putin mai mare decat viata mea....poate wizzard in life :)) dar sa fie mai mare...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...