Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

El a uitat o litera , tu ai uitat gramatica.

# Dragut noul avatar .

@Sleya - Chiiiiiiiiilllllll , not worthit ^^

Felicitari la toata lumea pentru tot ce ati mai reusit in Silkroad sau prin timpul vostru liber.

Cya Later >.<

Da-mi un exemplu ca sa ma pot corecta.

nu vreau sa iti dau lectii de romana dar mersi ca mi-ai atras atentia asupra faptului ca am mancat o litera....uite ca sa te simti mai bine...am editat post-ul ...imi cer iertare ca din 100 de post-uri scrise....gresesc si eu 1 litera...sper sa pot fi iertat :(

in legatura cu screenshot-ul...cred ca o sa il am dupa ce iti expira daca astept dupa tine...:))

@Darthy i know it's not worth it but i like to pick on them :P ...sper ca totul merge ok fara silkroad Darthy :P :beer: respect

Nu vad care ar fi problema daca expira, doar pot sa il reactivez din nou, si scuza-ma daca astepti dupa mine dar nu am asa de mult timp liber ca tine, pe forum intru de la servici nu de acasa,

Link to comment

neatza , Filmul facut de Deidara este foarte bun .... i dont care spawn kill .... dar nu stiu daca a observat cineva , totzi playeri stateau si omorau playeri direct spamati dar ce care se duceau in acel tunel nimeni nu ii vedea??? ma rog nu m-am uitat la tot video

Faza saptamanii a fost Forbideen :D playeri injurau or same si Forbiden .... ca un fel de P.S. Warn up :clap:

gz alex pt lvl 80 :P

as i heard +11 de la +5 no help by blues sound verrryy crazy ..... m rog.... drugs or his opinion

:ceuameni:

89% pana la blue zerk :wav:

Link to comment

Da-mi un exemplu ca sa ma pot corecta.

Nu vad care ar fi problema daca expira, doar pot sa il reactivez din nou, si scuza-ma daca astepti dupa mine dar nu am asa de mult timp liber ca tine, pe forum intru de la servici nu de acasa,

Exemplu poti lua fiecare post anterior al tau :)

Bun sa vad eu devil spiritul tau de la eventul trecut reactivat cu silk si atunci ma inscriu in corul bisericii :)

Si eu imi cer scuze ca stau prea mult pe forum ...asta e ...ce sa fac...daca la munca trebuie sa stau in fata la pc...de ce sa nu profit jucand sro sau umbland pe forum sau sa ma uit la un film?:-??

Anyways stiu ca astept in zadar acel screenshot...nu o sa fie postat niciodata parerea mea

Deja 50% pe wizz...euro party rox :D

Link to comment

Exemplu poti lua fiecare post anterior al tau :)

Bun sa vad eu devil spiritul tau de la eventul trecut reactivat cu silk si atunci ma inscriu in corul bisericii :)

Si eu imi cer scuze ca stau prea mult pe forum ...asta e ...ce sa fac...daca la munca trebuie sa stau in fata la pc...de ce sa nu profit jucand sro sau umbland pe forum sau sa ma uit la un film?:-??

Anyways stiu ca astept in zadar acel screenshot...nu o sa fie postat niciodata parerea mea

Deja 50% pe wizz...euro party rox :D

Da bun exemplu, daca nu esti in stare sa sustii ceea ce zici mai bine taci, sper ca ai pregatita o poza cu tine in corul bisericii si nu o sa ma dezamagesti cand iti postez acel screenshot.

Link to comment

am facut alex pt ca si ei au facut daca te uit la tot filmuletu o sa vezi ca dupa ce am murit prima data ma au asteptat si nici nu am apucat sa ma bufez si dead iar faza cu ignor am ziso pentru ca aveam res si al;a cu zeck mi a dat 42k crt si nu inteleg cum a putut sa imi dea atata ala e 100 ff iar eu 99 gap 8 sa zic asa de asta am zis gasitimi voi o explicatie logica dar fara chesti de genu ca esti slab la pvp bla bla vad ca uni care abea au si ei lvl 80 acolo se cred destepti nu mam suparat ca daca mas supara la toate kkturile vaoleu :) gz all pt toate lvl up drop etc :P

Dude , tu esti gap 0 , dont lie.Ai flying dragon de 98 (2hits) so no gap 8 . Anyway , nu ai nevoie de explicatii logice si teoreme pentru a realiza ca You Got Pwned big time.Asta este , accept your defeat and think better next time.

@Bogdan - De ce poza tot vorbiti ? <_<

Link to comment

sa inteleg ca va aparea silkroad2 anul acesta?

ce stiti despre el??

modificati de joc??

de grafica

ma nene aveti ceva la bibilica acel sro2 e un rahat de emulator adik servare private X( numa prosti va trece prin minte.... silkroad este un joc online nu apare pe variante ci pe legende ... tot deauna se va numi silkroad online simplu nu sro 1 2 3 4 ....

Link to comment

stiu ca e veche faza dar poate unii nu o stiu si se vor amuza...it made my day.

PREMIUM: 200 Silk

GRAB PET: 88 Silk

GLOBALS: 14 Silk

Seeing a GM wearing a T-Shirt from a bot company(0x33): Priceless.

http://img89.imageshack.us/i/iy1zsg.jpg/

asta e chiar mortala =)) gj.

Ot : cu loggu` e nevoie mare. .. pe neptune de vreo 3 ore ma chinui ... si pauza de masa .... :|

Link to comment

Gratz @ alexxx70 pentru lvl si welcome back to sro :) sper sa il vad si pe Darthy back ....apropo de screen...cel cu glavia +11...e pe rome :D tampitul vrea sa dea +12 in curand ...de la +5 la +11 fara immortal...fara fail

@AndreeaIT pai...sa iti spun sincer...sa faci o arma +11 in sro este ca si cand ai castiga premiul cel mare la 6/49 ...adica cam imposibil daca ai nevoie de sfaturi in legatura cu alchemy...pm me si te ajut cu placere

@cazul badfist...ca sa il numesc asa...da...a gresit si el odata si toata lumea ii sare in cap...faza cu ignore..trecem peste...mie nu mi-a placut ca facea spawn kill...acum fiecare cu piticii lui de pe creier

@Forbidden great job ma bucur ca treci pe aici din cand in cand si iti faci treaba...si asta chiar intr-un mod amuzant keep it going

EDIT: @Darthy again.....da....astral iti tine arma la +7 pe ksro...si asa cred ca o sa fie si la noi dupa lvl 105 probabil

acum...sa ma "laud" si eu....am schimbat prefixul

...multumesc pt urare Sleya, am revenit doar ca m-am enervat ca unii prea se cred zei la lvl 100 si vreau sa le dau la cativa peste nas, plus ca sunt curios "in realitate" ca sa zic asa cum e la Roc si daca va fi lvl cap marit si va aparea Alexandria presupun ca va fi nevoie de lvl f mare pt intrat in Tomb pe acolo sau ca macar sa iti permiti sa te plimbi la "la sosea" :P prin zona si stii ca sunt o fire curioasa :P

...felicitari pt schimbat prefixul bro dar tu nu aveai char mai mare parca?sau asta e altul nou?

...pai daca astralul iti tine arma la +7 inseamna ca sa zici merci daca la +5 ai sa reusesti abia sa dai un damage decent si nu unul mare la un moob de lvl peste 100...

...Forbiden tine-i mai din scurt ca iar o iau cativa razna si nu ma refer la cantecul formatiei Hi-Q

Heheh... ma droghez putin si vezi cum am si eu iteme +10 buna idee

Gz la toti pentru lvl btw!

...pai daca ar merge cand esti cu mansarda aburita si cu otelul in vena si ganja in nas atunci in loc sa deschid site de plvl sau sell gold ma fac dealer de droguri strict numai pt jucatorii de silk si ma fac bogat peste noapte :crazy:

And it's mutch bigger than Roc(eu zic ca pentru un general mob e prea mare,this is 100 a unique)

http://img4.imageshack.us/img4/8233/sro2009090908575221.jpg

...si eu cred ca e un Unic dar e beton comentariul GM-ului ala...lol...si el s-a speriat :))

Al vostru carcotas va spune,

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...