Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

eu iau loaderul facut de rumata si homez

dar inca nu a aprut acum :| il are cineva?

off: Tu nu intelegi sa faci semnatura mai mica? ma doare fix in **** ca ai u char de 25!

on: Dk nu o aparut pe site, nu-l are nime , dk nu cumva il vrei cu keylogger.

Link to comment

Sper sa votati bine Sunt nou in acest topic mai mult am vorbit in SJSRO ;) Unii mo intrebat ce legatura area asta cu topicul dar nu e o reclama este timp mai mult pentru a juca silkroad :) daca se incepe pe 1 oCtoMbrie :bananadance2: :bananadance2:

Data viitoare iei suspend. Ai sectiunea de Reclama pentru chestii de genul asta.

Edited by Forbidden
Link to comment

Sper sa votati bine Sunt nou in acest topic mai mult am vorbit in SJSRO ;) Unii mo intrebat ce legatura area asta cu topicul dar nu e o reclama este timp mai mult pentru a juca silkroad :) daca se incepe pe 1 oCtoMbrie

NU ITI SUNT PRIETEN!!! si nici nu vreau sa iti fiu....so beat it dude....nu ne intereseaza aberatiile tale...esti total offtopic...cand eram eu la scoala...daca se incepea mai tarziu eram fericit ca am mai mult timp sa ies afara sa joc fotbal sa agat gagici.....acum se pare ca lumea se duce de rapa....copii isi doresc sa inceapa scoala mai tarziu ca sa poata juca silkroad toata ziua....trist...

@gheobuff da....altii au mai multe char's la signature dar nu lvl 26 asa ca please...scoate si tu ala...ca deranjeaza la ochi :)

@_fyr3wa1l_ .....nu consider ura faptul ca ti-am zis mai bine taci decat sa aberezi....daca ai 25 de ani bravo tie dar dupa cum vorbesti nu prea iti arati varsta...esti inginer?bravo tie...dar sincer nu stiu cum ai ajuns asa ceva din moment ce nu stii sa scrii corect.

Nu e nevoie sa ma duc la munte sa trag aer in piept...pot sa o fac si acasa sau intr-un parc ....nu imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului in timpul liber...doar la munca pentru ca asta imi este job-ul sa stau in fata unui pc :-??

Inca astept screenshotul tau dar vad ca de 2 zile il astept si tot nu il pui :-??

Link to comment
Guest nightellph

salutari la toata lumea......

am si eu o problema :banghead: an u caracter pe neptun de 71 wizard full int si un guild de lvl 5, am pus si eu ca si tot omul o emblema de guild (guildmark).

acumaproblema e alta.... cum pot sa pun o emblema la uniune? eu cred ca am facut totul "ca si in carte",

am facut o emblema 16x16.bmp 24bit, iarcand incerc sa o inregistrez nu merge, zice ceva de genu:

"The file does not follow the format.Please chek size and format." :hair: :comp1: :comp2:

ma poate ajuta cineva?

Link to comment

salutari la toata lumea......

am si eu o problema :banghead: an u caracter pe neptun de 71 wizard full int si un guild de lvl 5, am pus si eu ca si tot omul o emblema de guild (guildmark).

acumaproblema e alta.... cum pot sa pun o emblema la uniune? eu cred ca am facut totul "ca si in carte",

am facut o emblema 16x16.bmp 24bit, iarcand incerc sa o inregistrez nu merge, zice ceva de genu:

"The file does not follow the format.Please chek size and format." :hair: :comp1: :comp2:

ma poate ajuta cineva?

esti lider de union ? sau ai macar formata o uniune?

Link to comment

NU ITI SUNT PRIETEN!!! si nici nu vreau sa iti fiu....so beat it dude....nu ne intereseaza aberatiile tale...esti total offtopic...cand eram eu la scoala...daca se incepea mai tarziu eram fericit ca am mai mult timp sa ies afara sa joc fotbal sa agat gagici.....acum se pare ca lumea se duce de rapa....copii isi doresc sa inceapa scoala mai tarziu ca sa poata juca silkroad toata ziua....trist...

@gheobuff da....altii au mai multe char's la signature dar nu lvl 26 asa ca please...scoate si tu ala...ca deranjeaza la ochi :)

@_fyr3wa1l_ .....nu consider ura faptul ca ti-am zis mai bine taci decat sa aberezi....daca ai 25 de ani bravo tie dar dupa cum vorbesti nu prea iti arati varsta...esti inginer?bravo tie...dar sincer nu stiu cum ai ajuns asa ceva din moment ce nu stii sa scrii corect.

Nu e nvoie sa ma duc la munte sa trag aer in piept...pot sa o fac si acasa sau intr-un parc ....nu imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului in timpul liber...doar la munca pentru ca asta imi este job-ul sa stau in fata unui pc :-??

Inca astept screenshotul tau dar vad ca de 2 zile il astept si tot nu il pui :-??

Citez "Nu e nvoie sa ma duc la munte sa trag aer in piept" daca vrei sa imi dai lectii de romana trebuie sa inveti tu inainte sa scrii corect, a gresii e omeneste si eu nu ma leg de asa ceva dar vad ca tie iti place sa cauti orice subiect de cearta, legat de screenshot o sa il ai cand o sa gasesc ceva timp pt silk, o sa il ai pana la sfarsitul saptamanii, asa ca poti sa stai linistit.

Link to comment

dropul nu mi se pare mai mare..... dar totusi ...e bine si cu 30% xp ...... .

Mda... intre timp mi s-au terminat orele de ticket si am ajuns la urmatoarea concluzie : ne-au dat +50% exp, dar calculat la exp. fara ticket. De exemplu, fara ticket iau 7000 pe mob. Acum cu 50% exp+, iau 10.500 (7000+3500). Cand imi intra orele de ticket, voi lua 7000 x 2 + 3500 = 17.500 #-o

Link to comment

Citez "Nu e nvoie sa ma duc la munte sa trag aer in piept" daca vrei sa imi dai lectii de romana trebuie sa inveti tu inainte sa scrii corect, a gresii e omeneste si eu nu ma leg de asa ceva dar vad ca tie iti place sa cauti orice subiect de cearta, legat de screenshot o sa il ai cand o sa gasesc ceva timp pt silk, o sa il ai pana la sfarsitul saptamanii, asa ca poti sa stai linistit.

El a uitat o litera , tu ai uitat gramatica.

# Dragut noul avatar .

@Sleya - Chiiiiiiiiilllllll , not worthit ^^

Felicitari la toata lumea pentru tot ce ati mai reusit in Silkroad sau prin timpul vostru liber.

Cya Later >.<

Link to comment

Citez "Nu e nvoie sa ma duc la munte sa trag aer in piept" daca vrei sa imi dai lectii de romana trebuie sa inveti tu inainte sa scrii corect, a gresii e omeneste si eu nu ma leg de asa ceva dar vad ca tie iti place sa cauti orice subiect de cearta, legat de screenshot o sa il ai cand o sa gasesc ceva timp pt silk, o sa il ai pana la sfarsitul saptamanii, asa ca poti sa stai linistit.

nu vreau sa iti dau lectii de romana dar mersi ca mi-ai atras atentia asupra faptului ca am mancat o litera....uite ca sa te simti mai bine...am editat post-ul ...imi cer iertare ca din 100 de post-uri scrise....gresesc si eu 1 litera...sper sa pot fi iertat :(

in legatura cu screenshot-ul...cred ca o sa il am dupa ce iti expira daca astept dupa tine...:))

@Darthy i know it's not worth it but i like to pick on them :P ...sper ca totul merge ok fara silkroad Darthy :P :beer: respect

Link to comment

off: Tu nu intelegi sa faci semnatura mai mica? ma doare fix in **** ca ai u char de 25!

sunt semnaturi mai mari ca ale mele

nu sunt singurul care am semnatura asta si daca puneam doar un Char acolo tot aia erea pentru ca nu sunt puse una sub alta #-o

Cum nu? la mine se vedeau una sub alta, deaia am zis sa-l scoti pe ala mic

Nu mai avea semnatura cand ai facut acest post, era de ajuns unul sau puteai sa-mi dai PM. Pentru ai continuat cu offtopicurile chiar dupa ce a luat suspend ai un warn up

Edited by Forbidden
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...