Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

a intrebat cineva mai sus ce este un program"sro_win_mod" ala e un program care poate minimiza sro_client, auto connect la ecsro,sjsro... resize .. sunt mai multe tampenii ^^ w/e super tare filmu cu moonwalk si melodia lu mj ... :(

E posibil sa i se blocheze jocul din cauza asta. De ce foloseste acest win_mod daca SROKing are functia de a ascunde jocul?

@gheobuff - data viitoare incearca fara sro_win_mod

Link to comment

buna seara :) am o problema cu sb*t :(

dupa mult time de conectare cu acest bot imi da eroarea asta :)

[22:05:44] * Cannot connect due to server traffic (1)

[22:06:04] * Cannot connect due to server traffic (1)

[22:06:25] * Cannot connect due to server traffic (1)

[22:06:45] * Cannot connect due to server traffic (1)

[22:07:05] * Cannot connect due to server traffic (1)

[22:07:29] [LOGINERROR] C10 Error

[22:07:29] * Autofixing configuration file. Please relogin.

(eram intrat deja pe un cont cu sb*t instalat in alt fisier)

stie cineva cum pot rezolva problema?

... :tiphat:

EDIT2: omgad :| de ce nu ma ajutati? sau nu mai folositi sb*t ? v-ati dat toti pe srok*ng? :))

deci eroarea "Autofixing configuration file. Please relogin." tio da pentru ca u sa zicem ca ai restartat PCu si acuma incerci sa intri in silk.....si u ai pus in caz ca iei dc sa te relogeze....eh eroarea asta tio da pentru ca nu stie idu si pw pentru ca nu intrasei in joc

scz daca sa postat raspunsul.... dar nu am timp sa le citesc...bafta :tiphat:

Link to comment

deci eroarea "Autofixing configuration file. Please relogin." tio da pentru ca u sa zicem ca ai restartat PCu si acuma incerci sa intri in silk.....si u ai pus in caz ca iei dc sa te relogeze....eh eroarea asta tio da pentru ca nu stie idu si pw pentru ca nu intrasei in joc

scz daca sa postat raspunsul.... dar nu am timp sa le citesc...bafta :tiphat:

deci uite : eu m-am conectat pe wiz dupa multe ore de incercat (am intrat cu bot) si dupa ce am intrat pe wiz am incercat sa intru pe warior ( pe care am premium) . scriu contul si parola de la warior si dupa ce dau connect imi apare la sbot asta : * Client polls serverlist si apoi eroarea cu C10 :|

tre sa fac altceva sa rezolv? un tutorial ceva?

... :tiphat:

Link to comment

deci uite : eu m-am conectat pe wiz dupa multe ore de incercat (am intrat cu bot) si dupa ce am intrat pe wiz am incercat sa intru pe warior ( pe care am premium) . scriu contul si parola de la warior si dupa ce dau connect imi apare la sbot asta : * Client polls serverlist si apoi eroarea cu C10 :|

tre sa fac altceva sa rezolv? un tutorial ceva?

... :tiphat:

ai incercat sa stergi setarile initiale si sa faci altele?...de la 0
Link to comment

ai incercat sa stergi setarile initiale si sa faci altele?...de la 0

nu le-am sters dar am despachetat sbot in alt fisier si am intrat cu el si tot imi dadea eroarea :hair:

ia mai dat cuiva o eroare....cewa de genu "microsoft visual C++ 2005 Redistributable" k mie mio da simi iese din silk :comp1: :comp2: si dabia ma conectasem...

e de la pcu tau

Link to comment

am si eu o problema....

mi`am laut si eu ability pet(iepure alb)..si am doar o pagina...deblocata....

as vrea sa stiu si eu cum le deblochez si p celelalte :D

ms anticipat

Doar o pagina ai la dispozitie. Sloturile petului nu se extind :)

EDIT: Urasc eventul AliBaba - mi se umple spotul de Protecter Seal si nu pot sa fac % cu niciun chip

Link to comment

Devil spirit de la event sunt de 7 zile :) nu de 1 zi....si din cate cred eu...se poate incarca...ca am auzit ca acelasi grade ca si cel cumparat cu silk

Inventory expansion pentru pet nu cred ca o sa bage la noi sa cumperi cu silk..din moment ce nu au bagat odata cu cel pentru propriul inventory...sau in orice caz...nu prea curand :)

anyways....

http://img215.imageshack.us/i/sro2009090705543534.jpg/

Link to comment

Devil spirit de la event sunt de 7 zile :) nu de 1 zi....si din cate cred eu...se poate incarca...ca am auzit ca acelasi grade ca si cel cumparat cu silk

Inventory expansion pentru pet nu cred ca o sa bage la noi sa cumperi cu silk..din moment ce nu au bagat odata cu cel pentru propriul inventory...sau in orice caz...nu prea curand :)

anyways....

deci eu il am de nici nu mai tin minte cand eram lvl f. mic, si l-am primit de la SO-OK in schimb la juvael box parca asa se numeste nu mai stiu exact, si sunt sigur ca tinea foarte putin o zi-doua, si eu l-am putut extinde

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...