Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Great....owned by Joymax....thanks alot....de data asta chiar m-am enervat

in ultimele zile...am facut head +6,ring+6,chest+6.....acum head este +0....ring +5...chest....nu mai este deloc

bow nu este inapoi +8...de fapt nu mai este deloc...ca deh...a disparut la +8 zilele trecute...am un bow +1...si din storage imi lispesc 2 bows si un staff care le-am cumparat +5 cu 70-100 mil si am incercat +6 ...au dat fail dar nu au disparut....itemele au disparut...dar goldul nu l-am primit inapoi

pe wizz am cumparat sostalismans+legs 9D ,sos hands 10D....nu le mai am....dar nici cele 170 mil....am 3 mil ca inainte de inspectia de azi....

grozav...aint it?

Link to comment

Great....owned by Joymax....thanks alot....de data asta chiar m-am enervat

in ultimele zile...am facut head +6,ring+6,chest+6.....acum head este +0....ring +5...chest....nu mai este deloc

bow nu este inapoi +8...de fapt nu mai este deloc...ca deh...a disparut la +8 zilele trecute...am un bow +1...si din storage imi lispesc 2 bows si un staff care le-am cumparat +5 cu 70-100 mil si am incercat +6 ...au dat fail dar nu au disparut....itemele au disparut...dar goldul nu l-am primit inapoi

pe wizz am cumparat sostalismans+legs 9D ,sos hands 10D....nu le mai am....dar nici cele 170 mil....am 3 mil ca inainte de inspectia de azi....

grozav...aint it?

blestemele lu AHIL3 , totusi poate dau restore astia si la altceva decat la silk shits

Link to comment

Great....owned by Joymax....thanks alot....de data asta chiar m-am enervat

in ultimele zile...am facut head +6,ring+6,chest+6.....acum head este +0....ring +5...chest....nu mai este deloc

bow nu este inapoi +8...de fapt nu mai este deloc...ca deh...a disparut la +8 zilele trecute...am un bow +1...si din storage imi lispesc 2 bows si un staff care le-am cumparat +5 cu 70-100 mil si am incercat +6 ...au dat fail dar nu au disparut....itemele au disparut...dar goldul nu l-am primit inapoi

pe wizz am cumparat sostalismans+legs 9D ,sos hands 10D....nu le mai am....dar nici cele 170 mil....am 3 mil ca inainte de inspectia de azi....

grozav...aint it?

Goldul l-ai avut si inainte de inspectia de marti sau l-ai cumparat ieri (sau azi dimineata) ?

Link to comment

adica de ce sunt de neincredere.......? :blink:

si in al 2lea rand ce sar fi intamplat daca as fi fost fratioru tau?

1. esti de neincredere pentru ca te laudai ca ai hackuit :)

2.daca ai fi fost fratiorul lui...te-ar fi inchis in pivnita legat in lanturi si ar fi lasat cainele sa te violeze zilnic :))

petition signed...poate chiar ii da cineva in udecata pe gaymax :) ar merita

Link to comment

adica de ce sunt de neincredere.......? :blink:

si in al 2lea rand ce sar fi intamplat daca as fi fost fratioru tau?

oricum WTF JOYMAX :sef: ias zice cewa de dulce sefului d la ei :sef:

sweet boy... unde e tot hackul care lai dat? :)

oricum... seful lord are bani cu nemiluita.. chiar crezi ca ii pasa daca i-ai zice tu ceva? (nu caut cearta da' mai enervat astazi :) )

GZ MIHAI!! & welcome back in guild.. :)

Noapte buna baieti!

Link to comment

nb^^ nu cred ca ala are bani sa ii dea in judecata .. desi daca s-ar abtine de la silk ar castiga orice proces :)) sper insa sa se adune cat mai multe semnaturi pt ca asa nu se mai poate.. am facut un 2h 98+7 si acuma ial de unde nui.. incercati si voi si trimiteti linku la guild/union members :) mersi anticipat.. hai sa incercam sa schimbam ceva !

Link to comment

Multumesc alexxx70 inca odata m-ai facut sa rad :) :tiphat: respect...and take care bro :)

eu unul...cum am mai spus...mi s-a acrit de sro mai ales dupa rollback asta :) ma bucur pentru cei care si-au recuperat conturile...dar totusi ma oftic pentru pierderile mele :) asta e...life is a b1tch...sro is a hoe :P

m-am razgandit nu mai cumpar nici un premium...o las cat se poate de moale cu sro...mai intru pentru un chat din cand in cand :)

bafta tuturor...going back to work...adica la vizionarea filmului :))

Link to comment

Hello. This is Silkroad Online.

First of all, we would like to apologize to all users in all servers.

We have prepared an event for users in all servers as a reward. We know that this event cannot be enough for you.

Information of Reward Event for All servers

Target Server: All Servers

Event Expension: Sept. 8, 2009 ~ Sept. 15, 2009 (for a Week) (in Slikroad Standard Time)

- 50% Experience Increase

- 50% Droping rate Increase

- 50% Gold amount Increase

We are sorry for all users in all servers again. We are trying our best to provide a good quality of service.

Thank you.

recompensa de la joymax

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...