Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Deci... Eu nu inteleg... Cum se pot recupera conturile vechi?! Care-i faza ca se lauda copilu' asta de 10 ani ca a luat 3 conturi bune... Ba cretinule pleaca frate de aici... Doar cei prosti au luat hack! :tiphat:

Abtinete cu chestii de genul "doar cei prosti au luat hack" ca nu tea intrebat nimeni de parerea ta despre cei care au luat hack #-o

si daca citeai cu atentie pe pagina precedenta aflai raspunsul la intrebarea "Deci... Eu nu inteleg... Cum se pot recupera conturile vechi?!"

tot pe pagina precedenta a scris Lord Bogdan ca a laut si el hack si nu cred ca el e mai prost ca tine .

NU voi raspunde la urmatoarele reply-uri

Link to comment

Abtinete cu chestii de genul "doar cei prosti au luat hack" ca nu tea intrebat nimeni de parerea ta despre cei care au luat hack #-o

si daca citeai cu atentie pe pagina precedenta aflai raspunsul la intrebarea "Deci... Eu nu inteleg... Cum se pot recupera conturile vechi?!"

tot pe pagina precedenta a scris Lord Bogdan ca a laut si el hack si nu cred ca el e mai prost ca tine .

NU voi raspunde la urmatoarele reply-uri

De ce te agiti asa ca un Pepsi ? HellCritical are oarecum dreptate in ceea ce zice.

Ca sa fii furat, trebuie sa fii prost. Depinde si ce intelegi din asta.

Link to comment

si cel mai bun prieten se poate transforma intrun fomist [sunt multi pe aici] in perioada asta de criza, poate Bogdan asta a patit, dar sa fim seriosi doar cineva care te cunoaste foarte bine iti poate lua contul, sau cel de la care lai cumparat. deci nu va mai agitati atat, JM sunt destepti noi suntem prosti ca "dansam pe melodia lor". daca se va face un chargeback masiv se poate schimba ceva, chiar daca nimeni nu recupereaza un cent de la JM dar paypal va incerca sa se retraga din colaborare cu JM

Link to comment

jesus...RETARD kids cum puteti sa va laudati ca ati hackerit pe cineva? e cel mai josnic lucru care poti sa il faci in sro ;)

acum sper ca vedeti de ce prefer niste turci care stiu sa vorbeasca engleza decent decat majoritatea romanilor din sro :-j

Drept dovada....mie jumatate de guild imi stie id & pass la accounts...si 2-3 romani...dar surprize...cu toate ca am set +6+7 nu am fost hackerit ;)

Bogdan imi pare rau pentru warrior tau :( dar cine iti stia id?

Enjoy

"Nais" :P abia astept Silkroad Arena din Alexandria....sper sa mai fiu prin preajma pana atunci :D

Link to comment

Toti care au luat hack au luat hack pe acountri cumparate date la schimb si tot asa.Multi de aici fac schimb cu conturi sro deaia s-a ajuns la porcaria asta...cred ca toti stiu ca conturile de sro era sau poate mai sunt vandute pe ebay.Si da Joymax nu sunt deloc prosti ei prostia de prosti,prosti kre sunt dependenti care baga 2000-4000 silk lunar(aici e vorba de aia kre sunt"smecheri").Toti aia tari si mari de pe sro au luat hack din 1 motiv simplu acounts cumparate pe net sau date la schimb...

Parerea mea este ca JM vrea sa ne dea o lectie sa faci 1 cont si sa sti doar u datele nu si "prietenu meu cel mai bun de pe server"

Link to comment

Toti care au luat hack au luat hack pe acountri cumparate date la schimb si tot asa.Multi de aici fac schimb cu conturi sro deaia s-a ajuns la porcaria asta...cred ca toti stiu ca conturile de sro era sau poate mai sunt vandute pe ebay.Si da Joymax nu sunt deloc prosti ei prostia de prosti,prosti kre sunt dependenti care baga 2000-4000 silk lunar(aici e vorba de aia kre sunt"smecheri").Toti aia tari si mari de pe sro au luat hack din 1 motiv simplu acounts cumparate pe net sau date la schimb...

Parerea mea este ca JM vrea sa ne dea o lectie sa faci 1 cont si sa sti doar u datele nu si "prietenu meu cel mai bun de pe server"

treaba cu vanzarile este interzisa de foarte mult timp, acum au demonstrat ca o pot opri cu adevarat. si lectia asta leo da doar celor care au cumparat sau au facut schimb. pe mine nu ma afecteaza cu nimic.[nu ziceti ca doar un keyloger imi trebuie, si pe vechiul sistem tot acelasi cacat era ] deci de acum chiar ca ID-ul de sro va fi doar pentru mine :))

Link to comment

treaba cu vanzarile este interzisa de foarte mult timp, acum au demonstrat ca o pot opri cu adevarat. si lectia asta leo da doar celor care au cumparat sau au facut schimb. pe mine nu ma afecteaza cu nimic.[nu ziceti ca doar un keyloger imi trebuie, si pe vechiul sistem tot acelasi cacat era ] deci de acum chiar ca ID-ul de sro va fi doar pentru mine :))

Cand o sa demonstreze ca pot opri si goldbotii, atunci o sa ma reapuc de sro.

Wizul zace la lvl 97, warlock`ul la 76.

Oricum, peste 6 ore am avion, vin in tara. Numai de sro nu o sa am chef :>

mda...kre ma ajuta si pe mn sa imi iau jocu?pls......k vreau sa joc si nu gasesc nici un site........

Daca tu nu esti in stare sa gasesti un site, cum crezi ca o sa descoperi cum sa te conectezi, cum sa folosesti bot, de unde sa downloadezi toate rahaturile de programe and shit ?!

Parerea mea, apuca`te de alt joc... ocupi un slot degeaba.

Link to comment

Bogdan imi pare rau pentru warrior tau :( dar cine iti stia id?

vechiul SRO_GOD de pe rome... pana mea.. asta e.. am muncit mult la el.. oricum.. macar de aveam si eu un hacker destept. prostul asta mi-a luat tot de la elixire pana la elemente .. a incercat sa transfere si globalele si devil spiritul.. tampit la cap..

Link to comment

Hai ma vere imi raspunde si mie cineva? Deci stiu numele contului si secret answer ... ATAT! Unde trebuie sa intru ca sa pot schimba parola si email? Pe site imi da nu stiu ce rahat cu bug raport

taci dreaq....citeste post-urile noastre si nu mai spamma atat....nu mai merge sa schimbi parola dacanu ai mail si pw la mail ;) so stfu

Link to comment

Hai ma vere imi raspunde si mie cineva? Deci stiu numele contului si secret answer ... ATAT! Unde trebuie sa intru ca sa pot schimba parola si email? Pe site imi da nu stiu ce rahat cu bug raport

prea tarziu... nu mai merge citeste si tu ce se posteaza aici si ceea ce a zis sleya..

Edit : va merge www.joymax.com ? la mine se tot incarca dar nu apare nimic

EDIT2 : neau spart toti care au pus emails la misto .. papa conturi, pentru ca iti vor trimite cod de verificare pe mail..... deja am 2 conturi cu emails la misto... puse

Edited by koila
Link to comment

Ai vrea sa "furi" si tu un cont, nu ?! =))

Ti`ai draq noobi :lol:

Nope...Nu prea imi trebuie.Eu vroiam doar vechiuL meu cont si credeam ca inca mai merge avand in vedere ce scrie pe site,

"Vă puteţi schimba parola la Întrebare secretă şi răspuns sau în adresa de e-mail verificată. Vă rugăm să selectaţi unul din elementele de mai jos pentru a vă schimba parola"

Si nu pot sa selecte nici "un element de mai jos" adica intrebare secreta pentru ca este de cat ID SI E-MAIL Credeam ca merge dar daca voi ziceti ca nu , asta e!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...