Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

omg... cat hack sa dat pe rome.. se acuza unii pe altii ca prostii :)) la un moment dat era un conflict cum ca romanii sunt cei mai mari scammeri... si uite asa a inceput scandalul.....

un lucru bun e cu "updateul" asta... am reusit sa dez-hackeresc accountul unui bun prieten de-al meu. (alex tu il stii:cuie)

NB baieti!

Link to comment

omg... cat hack sa dat pe rome.. se acuza unii pe altii ca prostii :)) la un moment dat era un conflict cum ca romanii sunt cei mai mari scammeri... si uite asa a inceput scandalul.....

un lucru bun e cu "updateul" asta... am reusit sa dez-hackeresc accountul unui bun prieten de-al meu. (alex tu il stii:cuie)

NB baieti!

bun asa. eu miam recuperat pe koila, cont la care am pus parola de 14 caractere boi nu au pus limita la scriere dar la salvare da.. asa ca atunci cand am dat save.. sa salvat parola gresit de 14 caractere cand maxim este 12 :crybaby:, am stat 1 an fara idiotul meu de glavier hibird .. acum saracul va fi goldbot :cool2:

Link to comment

Salam, ce s-a intamplat cu darkwings din dracula ? A luat hack ?

Ca am vazut niste globale pe tema asta. Destul de trist :(

omg daca mihai a luat hack e prea nashpa jur HACKROAD si GayMax ...dupa ce baga omu peste 1000$ dolari in joc pateste dinastea

si io mi-am recuperat archeru de 85 da akm ma bat cu ala pe cont ba schimb io pw ba ala =)))

am intrat acu 20min era cont contu..dw era aparoape gol la south gate nici 1 player o.O

PSERVER la putere=)))

Link to comment

Nu priviti chiar atat de dramatic. Chiar daca s-au bagat bani in joc, e doar un joc in plus te face sa devii dependent si degeaba imi bagati in nas faza cu "am bot" chiar daca ai bot, tot stai mult langa el sa vezi ce item ti-a cazut si tot asa. E naspa sa devii depedent :-?, am trecut pe acolo, m-am lecuit, ma *** in el Sro nu planuiesc sa mai joc vreun mmo e mai bine asa :>. Bafta

Link to comment

omg... cat hack sa dat pe rome.. se acuza unii pe altii ca prostii :)) la un moment dat era un conflict cum ca romanii sunt cei mai mari scammeri... si uite asa a inceput scandalul.....

un lucru bun e cu "updateul" asta... am reusit sa dez-hackeresc accountul unui bun prieten de-al meu. (alex tu il stii:cuie)

NB baieti!

OMG.....sa nu imi spui ca se intoarce cuie :D poate se reface vechea trupa de pe rome de romani :D mai lipseste Noob....soso...Anabela si suntem din nou ca inainte :D

ai vazut cine era personajul principal printre hackerii "romani" nu? :)) UnkTech =))

inca odata trebuie sa fiu de acord cu Trane...prin asta....joymax ajuta pe multi sa scape de dependenta de sro :D ghinionul meu ca nu am fost hackerit :)) joke... si eu incerc sa ma las...incetul cu incetul....sper sa reusesc :D cuzz it's a drug

Link to comment

eu cher nu inteleg cum pot sa va/ne hackaresca atata timp cat nu lom nmic de la ei..programe etc...

simplu : eu, tu prieteni [virtuali , viata de zii cu zii nu are importanta] ca amic bun si om de incredere iti dau ID-ul de la cont, sa vezi si tu skillurile si cum dau crit cu el, pana ieri nu aveai nici o sansa sa ma hackuiesti pentru ca aveai nevoie de eamil cand vroiai sa schimbi pw... acum cu noul sistem de schimbare a parolei, tia crescut adrenalina in sange, esti exitat ca draq, si incepi sa incerci varianta{cred ca daca gresesti de 3 ori nu iti mai blockeaza contul 1 ora}. asta se intampla acum pe SRO, JM nu e prost ei sunt destepti noi ii credem prosti si viceversa. gandita ca ei nu vor pierde nimic, au gandit asta pentru termen lung. Un jucator Pro face un char lvl 100 FF cu doar 500 -700 silk, unul idiot il face cu 2000 silk, deci ei pierd, acum au doar de castigat.

Link to comment

eu cu un prieten nu mai putem de fericire pe zeus suntem miliaradi =))

cn stie playeri tari dp zeus We,Q8_Sheden,ARC_RO =)) pe toti i-am facut ieri si le zic ms dak vor citi aici ms ca au ink prem =))) omg char lv1 cu atea pe el poate postez un screen :P

alt pr si-a recuperat vro 3 acc lv 64-66

eu am ghinion primu meu char de sro a fost banat ptr non activity :((

si ce fericit eram kkt -.-"

si Kreative saracu si-a pierdut archeru de 77 da nush dc se oftica si asa eu i-am facut vro 20% si el vro 30% in 2 ani

era tare la cap 80 contu akm e un char ca oricare altu de 77 :))

Link to comment

simplu : eu, tu prieteni [virtuali , viata de zii cu zii nu are importanta] ca amic bun si om de incredere iti dau ID-ul de la cont, sa vezi si tu skillurile si cum dau crit cu el, pana ieri nu aveai nici o sansa sa ma hackuiesti pentru ca aveai nevoie de eamil cand vroiai sa schimbi pw... acum cu noul sistem de schimbare a parolei, tia crescut adrenalina in sange, esti exitat ca draq, si incepi sa incerci varianta{cred ca daca gresesti de 3 ori nu iti mai blockeaza contul 1 ora}. asta se intampla acum pe SRO, JM nu e prost ei sunt destepti noi ii credem prosti si viceversa. gandita ca ei nu vor pierde nimic, au gandit asta pentru termen lung. Un jucator Pro face un char lvl 100 FF cu doar 500 -700 silk, unul idiot il face cu 2000 silk, deci ei pierd, acum au doar de castigat.

citeste asta si vei intelege ca nu e nici un bug

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...