Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest andinyo

dau la schimb nuker ss pe ecsro sau nuker spear tot pe ecsro pe un char european 64++ preferabil pe poseidon :bananadance2: ||||||||| cumpar char pe isro lvl 76++ pe poseidon cu bani reali care aveti dati add la id andi_venom dak sunteti din bacau e si mai bn

Link to comment

Stati linistiti cu Roc, mi-a zis un prieten ca pe china e bagat de un an si inca nu l-au omorat.... sau l-au omorat o data in secret ??? :dontknow:

a murit roc de cel putin 10 ori in 6 luni de cand joc eu sro...

si va zic cum fac ei : 6 bladeri sau 1hwarriors 1 cleric si un bard. atat. (asta fiind un pt) un pt cu un chinez pe force sa tina therapy langa tankeri (ajutat de vreo 2 cleric) (party nr 2 sa ii spunem). si alt party cu x bow (am vazut si cate un cleric cateodata prin pt de xbow) ... wizz nu prea vezi (decat daca e cleric in plus) si atat. 3, maxim 4 pt si sunt EXTREM de organizati. (pe timp de zi, cand sunt multi jucatori online din china, mai este si cate un pt de warriori care bufeaza) si asta e tot.

in general pt de xbow rupe cam tot ce apare pe langa tankeri... si bladerii, fiind multi, tin dmg departe de buferi. si asta e tot. in schimb am mai observat ca , charul china care tine harmony therapy mai da si heal tankerilor) (deci e full force) si asta e tot my friends :)

p.s. eu`s arc..nu prea ma iau in pt la ei.

p.s.2 sunt atat de oraganizati , incat cred ca vorbesc intre ei cu microfoane.

Link to comment

:right:

18 party-uri si 1 ora si ceva [ce zice el din descriere]

nu ai sa gasesti asa de multa coordonare la boti si in nici un caz la romani :)). e grele chaiar si un party sa il coordonezi bine. e posibil dar trebuie sa ai oameni adevarati nu ca majoritatea botilor care isi fac char si nici macar nu stiu sa il foloseasca ;)

Link to comment

Pff... cata organizare trebuie ca sa vorbesti pe skype... eu cand l-am luat pe shaitan ultima data vorbeam cu droll pe skype... cred ca de aia l-am omorat :D

taci ma noob... eu vb cu aia din union pe skype=)) am luat shaitan de 4 ori intr-o zi... si aveam pt cu aia din union... sa vezi ce sareau toti gzz gzz :))
Link to comment

pai cam da.. alta solutie acolo nu ai , o sa fie mai chinuitor dar o sa fie bine!

pai si cum naiba sa fac? ca la un moment dat am sa am bow pe la lvl 60 si blade la fel.... sp n-am .. sunt full farm bow 100 fire 100 light 78 si ice 20.

sa farmez 1mill sp numai pt blader si dupa sa scot bow....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...