Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Nici sa nu va ganditi sa ii vindeti ceva. E scammer. A mai incercat smecherii din`astea acum cateva sute de pagini si se plangea lumea ca au fost furati.

probabil ori esti prost ori nu gandesti cand vb.....e prima data cand vreau sa cumpar un acc ...pana acuma doar am dat acc-uri mici la skimb pe altele pana am ramas eu fara ...deci nu te mai baga in seama fara sa gandesti

Link to comment
Guest venom_pk09

VAND ACC:WIZZARD

SERVER:SPARTA

LVL:90

LAS DA LA SCHIMB PE UN BOW DE LVL 90+ PREFERABIL PE SPARTA SAU GAIA (SAU SERVERE CU NEW PE ELE) PENTRU MAI MULTE INFORMATI LUATI ID MEU DE MESS:VENOM_PK09 AS VREA OAMENI SERIOSI

Link to comment
Guest popaalexp

Vand acount 2h sword servar uranus Sau schimb pe ceva isro dar doar euro

vand acount blader 67 servar sparta

2H SWORD

-Nume-Calibur

set-+5/4

subclasa-warlock

Dress-devil wing

bladeru il dau moca cine il iau 2h swordu

--------------------

Link to comment

da stiu si eu cred ca ma las daca o sa fie asa...

prima inspectie cand nu a mers botul am cheltuit 200M pe alchemy, la a doua daca nu mai aveam gold am zis sa ma duc la grind ca sunt monstri multi in B4 , ma-m inselat. Am batut cred ca o ora de mana si am zis ca ma las. o fi fun in share. dar de unu singur e ca si cum ai incerca sa spargi un zid de betot gros de 1M cu , capul.

Link to comment

Botii erau si la cap 70.De unde stiu ? Toxic de pe Pacific a botat cu 3 char-uri la sniperi pana la deschiderea 80 cap.Cand s-a deschis , i-a picat Sun Glavie 8DG.Atunci s-a apucat de farmat cu nukerul , un glavier.

GG Joymax.They shall fail epicly... Daca e sa opreasca botii asta este.Those who farmed for 100 will continue playing.Those who didn't - Buh-bye ^^.

Link to comment
Guest popaalexp

Vand acount 2h sword servar uranus Sau schimb pe ceva isro dar doar euro

vand acount blader 67 servar sparta

2H SWORD

-Nume-Calibur

set-+5/4

subclasa-warlock

Dress-devil wing

bladeru il dau moca cine il iau 2h swordu

:bananadance2:

Link to comment

Gosh...daca cineva zice ca astai din wow sunt no-liferi...dar playerii legiti din sro care incearca sa faca ff la lvl 100 ?!? ....cred ca daca o sa se tina de cuvant ...si o sa scoata toate programele ilegale...incluzand botu folosit de playerii cu silk ,..toate serverele vor fi easy ...dupa parerea mea...ar trebui sa lupte impotriva gold-farmerilor ..cu toata sinceritatea ,din 3500 de sloturi doar 1500 sunt playeri , restu 2000 sunt gold-boti so...GayMax ..you suck ...asteptam sa vedem ce face joymax in continuare :yum: :yum:

Link to comment

nici o data dar nici o data nu o sa dispara ilegal program in afara de jocirile p2p (pay 2 play) arati tu un joc care nu are bot sau hack la ele sati zic eu nu e nici 1

Runescape :P astia au sistem bun anti-bot(nu vezi nici un bot acolo), nu exista niciun hack pt el si au si sistem anti gold-buying.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...