Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

mutate de pe acu ;)) desi eu prefer bow pt unique dar glavieru la pvp e super bun doar bladeri nu stiu sa bat cu el in rest ori ce char bat de le suna apa in cap :P si din cate tin minte eu ai avut si u glavier lvl 70 park hibrid :))

da...primul meu char a fost hybrid glavier...pana la lvl 40 cam asa eram jumate str jumate int :D si dupa am bagat numai la str...era bunicel...pacat ca cel caruia i l-am vandut nu l-a folosit...si apoi a luat ban....i-am oferit dublu pretul care il platise(adica 3 mil lei vechi) si nu a vrut sa il dea inapoi cu toate ca nu juca :(

and BTW....pe mine nu ma bate nici un glavier...de lvl meu....poate unul cu sun dar nu cred :-??

Link to comment

da...primul meu char a fost hybrid glavier...pana la lvl 40 cam asa eram jumate str jumate int :D si dupa am bagat numai la str...era bunicel...pacat ca cel caruia i l-am vandut nu l-a folosit...si apoi a luat ban....i-am oferit dublu pretul care il platise(adica 3 mil lei vechi) si nu a vrut sa il dea inapoi cu toate ca nu juca :(

Haha :lol: ce om dobitoc.

Link to comment

care era bugu de la BeakYung The White Viper ca sa atace :-??

1 singur player care il atacat si cu un warrior cu bufful Scream parca sau nu mai stiu era ceva de agresivitate.. iar warriorul sa stea pe linia cercului unde spwanezi la ea. si doar 1 persoana sa o atace vreo 5 ore dureaza :P

Link to comment

ms ca dupa ce fac 100 vreau sa o kill aia din legacy ma ajuta dar na vreau 100 intai

Ma bucur cai ai loc la medusa de wizz la tine pe server. Pe Aege nu ai loc de ei. Noi ne mai ducem pentru Soso si vipera ailalta ca mai pica lvl 100 items

Link to comment

Doamne...iar cutremur :| .2 in mai putin de 3 luni...deh...in fine ....Gold botii ma scot din sarite ..nu ii mai suport ..putem face ceva in privinta asta ?

a ? teau cutremurat botii? sau eu nu lam simtit :P si cred ca au fost mai multe de 2 in 3 luni acum cateva zile in jurul orei 22.30-23.00 a mai fost unu de vreo 4-5grade

Si da se pot face multe in privinta goldbotilor :

1) sa nu se mai cumpere gold pe $

2) sa nu se mia cumpere iteme de la gold boti [som -Sun] pe $

3) sa nu se mai cumpere elixire protector wepon pe $

Si vor ramane fara profit vor merge doar in minus [Facutra internet, curent electric, bot] .

Edited by koila
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...