Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Care e rostul ca sa omori un unic de level mic ?

Te inteleg , mai omori unu de fun , inca unu ajuti un prieten dar....

Am intalnit si eu unul in csro , 76+(eu fiind 39 atunci) dadeam in tg linistit , mai avea vreo 90% hp si vine dansul si isi mai da si zerk , parca nu o lua el dar...

Cred ca singurul rost e ca sa iti apara numele pe server si o cifra cat mai mare pe rev6. Eu ma multumesc si daca il iau o singura data pe fiecare... nu am nevoie sa fiu unique hunter la Tiger Girl...

Link to comment

salut....pentru k voi jucati de mai mult timp...ce bot mi-ati recomanda...am folosit sroking...dar acum nu mai merge bine...sbot am inteles k n sau deschis vanzarile...ibot imi da eroare dupa vreo 20 min...si stealthex nu a iesit pt versiunea asta de silk.....agbot? sau mai stiti voi cv inafara de ce am enumerat eu? multumesc

Link to comment

salut....pentru k voi jucati de mai mult timp...ce bot mi-ati recomanda...am folosit sroking...dar acum nu mai merge bine...sbot am inteles k n sau deschis vanzarile...ibot imi da eroare dupa vreo 20 min...si stealthex nu a iesit pt versiunea asta de silk.....agbot? sau mai stiti voi cv inafara de ce am enumerat eu? multumesc

mai e si isrobot,care dupa parerea mea e cel mai bun si costa 9$

Link to comment

:comp1: :comp2: dupa ore bune in care m-am chinuit sa conectez 2 chars fara premium....BAM! imi cade netul 2 secunde !!! si boom disconnect pe toate 3 chars...acum stau sa loghez 3 chars fara premium....great :|

BTW...coca vad peste tot...but where are the pitzi's? :o

Link to comment

:comp1: :comp2: dupa ore bune in care m-am chinuit sa conectez 2 chars fara premium....BAM! imi cade netul 2 secunde !!! si boom disconnect pe toate 3 chars...acum stau sa loghez 3 chars fara premium....great :|

BTW...coca vad peste tot...but where are the pitzi's? :o

da si mie imi pica netu cam de 2 ori pe zi dar se logheaza fiecare char intr-o ora max o ora si juma... dar ce nervi am atunci...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...