Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest VladutZ23

www.zidane10.homo.com intra pe site :P

ce ziceti baieti... cu cat sa o dau?-> http://img136.imageshack.us/img136/1717/sro2009071709261406.jpg

poi cel mai bine ar fi sa o faci +5 si o dai cu 35kk :))parerea mea

Link to comment

cand se baga cate unu din ala cce build ii mai bun pt lvl 100 care na avut in viata lui un caracter de lvl 40 macar imed va bagati dar cand alti au nev de ajutor nimeni nimic. Sau cate unu din asta ca hellcritical care dupa parerea mea ii un nimic numa sa comenteze inapoi stie ca el face hibrid 9;1 100light 100 cold 100 heuskal pai stai ma sa ajungi sa faci lvl 100 si apoi hai aici si laudate ca le faci tu pe toate

Link to comment

20m

scoti in jur de 20m pt k e +3 ;)

am vazut axe de 94+5 la 20m :) dar nu avea blues

deci cam atat face si al tau pt k are blues si are mag mare

poi cel mai bine ar fi sa o faci +5 si o dai cu 35kk :))parerea mea

mda... si am incercat de 10 ori sa-l fac +4 si nu iese nici de nebun :)) :nanana: btw... o sa ma prefac ca nu am vazut post-ul lui zidane... ca poate o sa-mi dea un cap in gura, IINeoII prefer sa pun la cur jignirile... :tiphat:

mario... se intra destul de rpd; sleya... gz! daca eram in locul tau nu-l dadeam... :D :tiphat:

Link to comment

l-am vandut pentru ca oricum nu jucam pe el...si e greu sa il conectez... oricum nu imi permit sa cumpar premium pentru 4 chars.....am deja pe arcas si warrior care e inca la farm.....1,1 mil sp....si pe wizz am 950 k :P inca putin si termin...si dupa o sa bag premium pe arcas,wizz,warrior....daca as fi bagat si pe rogue as fi intrat in faliment :))

plus ca o sa incep sa farmez alt char impreuna cu EternaL si cu romanul de pe mercury cu som+9 2handed sword 10D :P aka Stryk3r

Link to comment

l-am vandut pentru ca oricum nu jucam pe el...si e greu sa il conectez... oricum nu imi permit sa cumpar premium pentru 4 chars.....am deja pe arcas si warrior care e inca la farm.....1,1 mil sp....si pe wizz am 950 k :P inca putin si termin...si dupa o sa bag premium pe arcas,wizz,warrior....daca as fi bagat si pe rogue as fi intrat in faliment :))

plus ca o sa incep sa farmez alt char impreuna cu EternaL si cu romanul de pe mercury cu som+9 2handed sword 10D :P aka Stryk3r

heh bv

btw edit ur signature :)

o sa incep sa imi farmez un bard/cleric :D o sa ma ajute o barda de 94 si un arcash de 87 :) cate sp o sa fac intr-o luna cu prem + si cu gold ticket de sp ? :-?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...