Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest dragoshu

Salut!!!... as vrea si eu sa cumpar un character pe athens cu 300k sp sau mai mult sau plvl pt farm SERVER ATHENS srry

Link to comment

a mai luat cineva hack in afara de albert pe aici? pt ca azi de dim si masteru de la guilda mea a avut un musafir pe cont...si o lasat setu tot si toti banii in rest a luat tot:| si pe mine mo usurat de wizz ...nu stiu kum mama draq a aflat secreta pt k nu am schimbato niciodata pw...

Link to comment

si nu stie cazua?

el crede ca eu i-am dat hack.... cica nu avea cine sa-i dea hack inafara de mine..... dar minte... :angry1: a zis ca el crede asta din cauza ca i-au disparut doar banii si setu... ca SP-urile nu erau atinse....cica a intrat pe siteul de la avatarul meu (mybrute.com) si de acolo a luat hack :)) NVM...
Link to comment

gratz Neo pentru lvl up si General :D nice :P now go get FF

si Thanks Trane pentru screen...ca de obicei.....numai lucruri frumoase postezi :P

@Mihai1993 poate ar trebui sa imi schimb parola ca si eu am intrat pe bruta ta :)) ...pacat ca nu stiu secret answer :(

P.S. ....mihai are un staff blestemat :P

Link to comment

gratz Neo pentru lvl up si General :D nice :P now go get FF

si Thanks Trane pentru screen...ca de obicei.....numai lucruri frumoase postezi :P

@Mihai1993 poate ar trebui sa imi schimb parola ca si eu am intrat pe bruta ta :)) ...pacat ca nu stiu secret answer :(

P.S. ....mihai are un staff blestemat :P

=)))) chiar crezi ca mybrute e keylogger?:)))) =))) mda staffu..... daca o sa iasa +6 o sa il tin asa 1 luna.... dupaia incerc +7:( ... am staff+0..:X dar nu mai am 150-200 de elixire:D si kk gold...
Link to comment

folosesc un prog numit torque care ma conecteaza mai rpd...dar am o problema de ieri a inceput sa faca figuri...dupa ce scriu cont si pw si dau login imi apare k incearca se se conecteze pe server dar dupa 2-3 secunde imi da disconect :banghead: ma poate ajuta careva plz?

Multzumesc :tiphat:

Link to comment

Ce tutorial???

De unde sa iau silkroad sa ma contectez pe serveru asta care sunteti voi??

Ca eu am client-ul official nu am jucat niciodata pe csro am jucat o singura data cand a aparut silkroad pe original.

2.Ca sa intrii iti tre un loader care ... e ala??

3.Am vazut ca unii jucatori au probleme acu cu loader-ul de la acest update deci...

Daca incepeti cu dastea mai bn nu mai postati...u nu ai postat acu pentru ajutor si pentru a lua un post in plus.

Daca te uitai la alte posturi care le-am scris eu vedeai ca am mai avut probleme cu asta...

vad ca nu esti bine informat despre sro, mai nou nu iti mai trebuie loader sa intri deoarece au introdus in updateu de ieri un autologin ,dar dak vrei sa sti mai multe dami pm :D

Link to comment

guys , imi puteti zice un spawn bun la Nya Shaman?

poftim :) http://img218.imageshack.us/img218/3248/sro2009071310154281.jpg ignore chat :)

http://img269.imageshack.us/img269/4844/sro2009071415380000.jpg

uitasem capa pe mine :)) credeam ca ala s-a facut murder.. eram prea entuziasmat si am bagat si zerk :))

Link to comment

daca comanzi 180 iti dau ei un acc si pw cu un caracater unde sunt 180 elixire

si intrebarile secrete ti le dau? pt ca am primit si eu 4 charuri pline cu elixire si vroiam sa schimb parola la unu...

EDIT: Se pare ca sunt probleme cu autologinul(conform rev6) si nu e un sistem pe baza de waiting list (tot conform rev6)...nush ce sa zic...check it out

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...