Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest popaalexp

la ce idei ai tu,orice alta idee ar fi buna;chiar si aia de a urina impotriva vantului ...

Schimb si eu un acc de silkroad online bower lvl 81 84% uk dau pe un wizard de 80+ sau un warior de 80+ deci lasatimi un reply aici are pe el iteme din silk chesti maimuta ded /dress/Male si female si mai aveti un Gender change luat din silk pentru a va schimba char in female aripile sunt pe char de lvl 43 o sa umplodez o poza ca nush sa pun aici alcumva http://rapidshare.com/files/255768580/SRO_...15__19.jpg.html lasatimi un mesaj privat sau id de mes popaalexp
Link to comment

thx :) movie maker e bun si stiu sa lucrez cu el dar daca vreau sa pun o melodie sau cv de genu nu ma lasa x@ ... wegames il am dar ar putea cineva sami dea linku de la sonyvegas (cred ca e cu plata am dreptate?) daca e cu plata si un crack pl0x :D

Link to comment

thx :) movie maker e bun si stiu sa lucrez cu el dar daca vreau sa pun o melodie sau cv de genu nu ma lasa x@ ... wegames il am dar ar putea cineva sami dea linku de la sonyvegas (cred ca e cu plata am dreptate?) daca e cu plata si un crack pl0x :D

cauta pe toorenti sonyvegas 7 ...

Link to comment

Am si eu nevoie de un "tutorial" cum ma pot conecta la serveru care sunteti voi ... cum pot face sa nu mai dea discconect cand intru pe server si tot ce mai e necesar pentru a juca silkroad..

Si o parere despre gameplay

Imi zice careva?

Si bv pentru lvl 100

Link to comment

Ce tutorial???

De unde sa iau silkroad sa ma contectez pe serveru asta care sunteti voi??

Ca eu am client-ul official nu am jucat niciodata pe csro am jucat o singura data cand a aparut silkroad pe original.

2.Ca sa intrii iti tre un loader care ... e ala??

3.Am vazut ca unii jucatori au probleme acu cu loader-ul de la acest update deci...

Daca incepeti cu dastea mai bn nu mai postati...u nu ai postat acu pentru ajutor si pentru a lua un post in plus.

Daca te uitai la alte posturi care le-am scris eu vedeai ca am mai avut probleme cu asta...

Link to comment

Ce tutorial???

De unde sa iau silkroad sa ma contectez pe serveru asta care sunteti voi??

Ca eu am client-ul official nu am jucat niciodata pe csro am jucat o singura data cand a aparut silkroad pe original.

2.Ca sa intrii iti tre un loader care ... e ala??

3.Am vazut ca unii jucatori au probleme acu cu loader-ul de la acest update deci...

Daca incepeti cu dastea mai bn nu mai postati...u nu ai postat acu pentru ajutor si pentru a lua un post in plus.

Daca te uitai la alte posturi care le-am scris eu vedeai ca am mai avut probleme cu asta...

Incepe prin a-ti face un cont aici: www.silkroadonline.net - apoi downloadezi clientul, intri in joc (nu e neaparata nevoie de loader, dupa auto-loginul implementat, cred - daca gresesc sa ma iertati), iti alegi un server pe care sa joci, iti faci un caracter si de acolo incepe joaca

Link to comment

GRTZ neo ptr lvl , si apropo de poza nu faci o fapta buna sa neo sharuiesti si noua:)) ca sincer e bestiala;) .... apropo albert vad ca tot utilizezi poze cu Spawn daca nu ma insel ,mai stii ceva noutati:)) despre personaj (movies) ceva interesant ....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...