Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

"Eo" "este" Ro" si vrea sa stie toata lumea :)) ca "eo" "este" mandru de "je" ....capisci amigo m4R10 gabriel de salvador? =)) "ho" "harzi" "haiurea" cu mine frate?cum iti permiti?:))

and BTW F3il = what? i know feel is a normal word....but never heard of F3il :-??

@lucicam yap....e bine ce ti-a zis sa folosesti.....mana/guard tambour...mana cycle/mana orbit si daca mai e un bard in party....dance of magic/dance of wizardry

Link to comment

Lol, cred ca tu ai un crieier mult mai mic decat el, de unde vrei sa stie lucicam ca tu ai char nou ? din moment ce scrie ca esti lvl 33 acolo, trebuia sa scri acolo ca am un char nou -,- . Noob. Numele pe care l-ai pus la charul tau spune totul. :)) :)) :ceuameni:

+1

am o intrebare daca stergi un char ,peste o sapt poti sa iti faci alt char cu numele celui pe care l-ai sters??

EDIT: daca botez cu mai multe sbot si unu a luat dc si mi s-a stricat grafica la restu,ce trebe sa fac sa revina la nromal?mi super marita grafica nici nu vad skill'baru

Link to comment

:D la cap 90 in loc de chest\leg 90\89 au luat sun 9d

si la noi pe rome....cel mai activ trader a luat sun staff 9D in trade :)

si la mine odata eram cu un trader 90 si inca un hunter si i-a cazut la trader som xbow 9D care desigur ca am cumparat-o eu :P si odata tot asa...la traderul nostru i-au cazut legs garment 89 :) dar noi nu "farmam" iteme...doar faceam trade :P

Link to comment

si la noi pe rome....cel mai activ trader a luat sun staff 9D in trade :)

si la mine odata eram cu un trader 90 si inca un hunter si i-a cazut la trader som xbow 9D care desigur ca am cumparat-o eu :P si odata tot asa...la traderul nostru i-au cazut legs garment 89 :) dar noi nu "farmam" iteme...doar faceam trade :P

Eu cand l-am omorat pe shaitan am luat protector legs de 89.. pff ce incantat eram :)) vaii am dat lovitura sunt bogat hehe... si a doua zi s-a anuntat d10 asta! bad luck :)

Link to comment

pot sa transfer un dress de pe un server pe altul (acelasi cont) ? :-?

nu poti , era mult prea tare

apropo , eu am prieten care , atunci cand i-a murit caracterul botand si a facut dlvl (avea 0.01% xD) si-a rupt tricoul de pe el =))

@Sleya e bine sa pun si Guard Tambour ?? el mi-a spus ca la lvl mare sunt foarte multi mobi care dau cu magical si deaia ar fi mai bine sa pun doar Mana tambour ca sa mai salvez si niste skill-uri ... :-?

Link to comment

apropo , eu am prieten care , atunci cand i-a murit caracterul botand si a facut dlvl (avea 0.01% xD) si-a rupt tricoul de pe el =))

@Sleya e bine sa pun si Guard Tambour ?? el mi-a spus ca la lvl mare sunt foarte multi mobi care dau cu magical si deaia ar fi mai bine sa pun doar Mana tambour ca sa mai salvez si niste skill-uri ... :-?

eu cand am facut xbow-ul som 9D +7 am sarit in sus si am rupt scaunul =)) era primul meu +7

pai daca sunt 2 bards in party unul pune guard tambour altul pune mana tambour....daca e doar unul....pune in functie de ce attack au moobi...de exemplu eu am party la moobi de 98 24/7 ....si dau cu phys mai mult ...folosim guard tambour non stop...cand avem 2 bards avem dance of fight si ambele tambours....+mana orbit non stop....avem si cleric cu heal orbit non stop....3-4 bowers...1 nuker s/s ...1 glavier....cand ma duc in oras odata la 8-10 ore...doar sa repar arcul si sa ma umplu de sageti :)) cumpar 100 hp si 150 mp...doar ca sa am pe drum in rest nu consum deloc :)

Link to comment

@Ciupilan am vazut ca ai farmat 400k sp si la 92 mai ai doar 200, iti ajung pentru 100?

traba sta in felul urmator:)... pt arc imi trebuie 250k sp de la 91 la 100:) si la fire 180k de la 91 la 100:)))deci in total 430k sp:P din care eu mai am 200k

deci 430-200=230-131k sp (pe care ii fac de la 92 la 100)=101k sp ramasi de farmat:D

cam atat mai am eu de farmat dar nu imi fac prob e timp si la lv 100

Link to comment

Nu are nimeni idee (dupa ksro sau asa) cam cate skill points ar fi necesare pentru un wizzard/cleric FF lvl 100 pan la 110?...nush cate sa farmez pt 110 :> :> ....

:banghead::banghead: :error: ksro nu are lvl 110...de unde vrei sa stim noi cate sp ar trebui? probabil lvl 100-110 v-a trebui 1 mil si ceva maybe 1,5 mil :-?? who knows...farmeaza cat te tine :)) enjoy :happy1: :beer:

Link to comment

Sper sa fie mai uniti astia la raiduri de unici... adica clericii sa stea clerici, barderii barderi, wariorii wariori.. nu ma intelegeti gresit da sunt unii noobi care pur si simplu nu dau buffuri la pty mate deoarece nu vrea sa ia ala killul....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roman (pt cei de pe rome... fostul owner a lui Stryker.. care joaca acum pe mercury)

http://img193.imageshack.us/img193/9848/sro2009071100162276.jpg

ohohoh eu mai butez cu charu lu varaumeu si e in guildu-l lui Templar023 sau cat o fi el...... lam mai vazut la pvp da da in archeri ca in sac

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...