Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Gratz tuturor pentru lvl si lui Neo pentru arcul +7 :P

Server de sro in Romania? pentru ce? pentru cativa playeri care sunt seriosi? :-? ar fi cea mai proasta investitie....parerea mea

Server de sro in Rusia...deasemenea proasta investitie...nu stiu cum e pe alte servere...dar pe rome e o singura guilda serioasa de rusi :)

Ce aveti voi cu numele guildului lui superstar? :-? ....Satanic...whats so ..."de rahat" ? aceeasi parere poate o au si altii despre numele guildei voastre...spre exemplu....mi se pare mai inventiv decat guildele gen RO_ _ _ _ sau _ _ _ _RO ;)

Link to comment

daca s-ar pune mai multi sa faca un server...dar sa se tina de el iti zic eu ca nu are de ce sa regrete

sunt destui playeri romani de silkroad care vor sa joace pe un server romanesc ..fara straini cum ar fi turci :>

dar c ai cu turci ???

Link to comment

ca sa ti un server de silk iti trebe un comp server destul de bun banda de upload de peste 10 M/bps + ca nu toti romani o sa joace cinstit si o sa caute hack etc etc la ora actuala server files care e pe net free e cu skil cap 70 si nici macar nu are auto pot ....

e destul de greu sa faci un server.Ai nevoie de multa experienta dar si de bani....si nu mai vorbesc de ajutor :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...