Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

am inteles mersi

@psycho de ce trebuie neaparat lvl 42?

pentru ca la 42 poti lua un hammer in mana

nush daca ar conta varsta ca sa stii silk, poti sa ai 40 de ani si sa nu stii nimic si poti avea 10 ani si sa fii cel mai tare ;)

ca master eu nush ce sa zic, cred ca o sa facem cu randul, ma gandeam la mine>BadFist>Sleya(si Mario unpic :D)

in BadFist si Sleya am observat ca pot avea incredere in ei

si cred ca primul care va face 500k gold va face guildu =))

@Zidane daca am sta non stop cred ca facem dar totusi sunt oameni si obosim, nu putem sta treji numai cu cafea si tigrai ( eu nu beau cafea si nici nu fumez :)) dar ca sa stau treaz de obicei beau cola si mananc dulciuri cu mult zahar pentru ca accelereaza bataile inimii :D)

Link to comment

sincer eu nu as vrea responsabilitatea unui GM :) mi-a ajuns cat am fost GM la eXceS pe rome pana am abandonat-o din motive personale :)

nu imi pasa cine e GM dar as prefera sa fie cineva de incredere si cu capul pe umeri.....lvl 42 putem face in 48 de ore ...problema nu ar fi somnul...ar fi disponibilitatea tuturor din party...stiu pe cineva care a jucat 56 de ore MU la o sala :)) deci putem sa ne descurcam si noi....avem un avantaj....bot :)...cu goldul v-a fi mai greu....ca sa facem 17.5 mil trebuie sa facem trade :| alot

Link to comment

baieti eu cand se face serverul nou fac char-ul meu main si inca 2 gold botzi botzi i voi tine pana fac totzi vreo 100k la movia si dupaia i voi baga sa faca lvl si cu aia numa la gold farm voi sta aia numa pentru guild i voi strange.......

ahhh Wizzx chestia cu ce ai zis e geniala lol adik sa facem totzi cateva charurile doar pentru trade si doar unu sa fie main-ul asa ca vom face lvl cu bot si vom face trade cu celelalte

Link to comment

cel mai frumos e sa joci silkroad cand se deschide un server nou din cauza ca toata lumea o sa fie entuziasta si toti o sa aiba nevoie de bani:) atunci se merge la unici si la job .... cel mai frumos e ca o sa fie activitate la job :X:X:X

exact sa vezi la thiefi hunteri si traderi atuncia ca in rest dupaia totzi lvl si bot :(

Link to comment

in 48 de ore tot facem lvl 42 si 17.5m

sa speram ... apropo , daca is bard ...eu adun banii , right ?? :D

EDIT: de ce dupa ceva timp dupa ce incearca pe server , sbot-ul imi da asta si nu mai incearca :

[09:43:55] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!

[09:43:55] * Clearing active party.

:| care e problema lui ??? -_-

Link to comment

Darthy, tu nu ai spear nuker? Daca da, can you give me some tips? I need tips from a pro ^_^ .

Thx 4 the pro thing...Now let's get to business.Ai 2 variante pentru spear nuker.Ori 100 Light/Cold/Heuksal , cum sunt eu ori 100 Fire/Heuksal 52Light 48 Cold.1 Build poate fi full int , dar si hyb ( Eu am 8 Lwl-uri in STR si voi continua cu str pana la 100 avand la final 12 Lvl str si 88 int ^.^). Al 2Build e high damage , low def kind of build.Ai avea nevoie de armor set +5 +6 sau prot set sox ca sa te descurci , cea mai mare problema la al 2 build fiind low def against euro str's .Partea buna la al 2 build.High damage , good mana use si de obicei iti dobori adversarul.Prefer Cold / Light , fiind un mare fan al ice'ului si al SS intensify.Desi m-am gandit in ultimile zile la Force/Light/Cold...Acest build era un succes daca Joymax punea si ultimul debuff - *drums* STUN!!!11one!!.

Light/Cold/Heu are nevoie de foarte multe sp pt ff .[838 k sp de la 87-100 (my current gap ) ]

Fire(100/Heuk(100)/Light(52)/Cold(48) - Nu ai nevoie de f multe sp , cool looking new nukes but low def...Daca stii sa compensezi u pwn ^_^.End of story ... Scuze pentru romanul scris. Recomand 1 build(LIGHT / COLD / HEUKSAL).

EDIT:Am avut build-ul 2(Fire Heuk blah blah) ... Era super , doar unele probleme cu Warriors , Daggers si S/S Light, dar nimic ce nu puteam rezolva.Atat timp cat ai 2 set-uri (ARMOR-Str) (GARM-mag def ) esti ok ^_^.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...