Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

baieti daca voi nu bagati niciun ban in joc nu bag nici eu adik in serverul nou........... dar oricum ce ziceti facem si un guild de linkmania????????

si o problema la mine e ca, cand se deschide serverul e ora 3-4 dimneata la mine eu intru pe la 7 mai devreme nu ma trezesc ca nu imi stric somnu pentru sro acuma voi fi al mai mic lvl da noah asta e nam ce face........... :(

Link to comment

Canada si e ca pl ca e la 3-4 noapte apoi numa la ora aia cand somnu e mai bun nu ma trezesc sa fiu primu pe server lol

macar u nu te plictisesti stand 3-5 ore in fata la PC ( de la 7 dimineatza pana la 12 ) sa vezi daca sa terminat inspectia =))

nu cred ca sunt sanse prea mari sa se bage serveru nou pentru ca nici macar nau bagat clientul pentru update

daca treaba o sa mearga bine pe noul server eu imi bag cam 500silk+

si de la 42 sau 52 bag premium :)

Link to comment

macar u nu te plictisesti stand 3-5 ore in fata la PC ( de la 7 dimineatza pana la 12 ) sa vezi daca sa terminat inspectia =))

Io ma trezesc la 2 ore dupa ce se termina inspectia :whistle: sugerez sa faci si tu la fel :P

EDIT: @ Mr. Hokage: Defeat Black Eagles Hunt down Black Eagles and protect the sheep of the Shepherd Town. Starting NPC Towner Salrihan

Link to comment

Canada si e ca pl ca e la 3-4 noapte apoi numa la ora aia cand somnu e mai bun nu ma trezesc sa fiu primu pe server lol

vezi ca termin facultatea acum.. Ies ditamai inginerul in sudura... daca gasesc vreun loc de munca la tine pe , pres dorm :right:

daca macar ne vom tine de party share.. fara rahaturi de genu : ala e bard si ea drops sau alte copilarii.. se poate face lvl up foarte usor si fara tikete.. doar ca sa intri din prima.. ce sar merita sa dai bani..

acum sa vedem cat de Pro sunt Uni.. de pe aici :whistle:

Link to comment

vezi ca termin facultatea acum.. Ies ditamai inginerul in sudura... daca gasesc vreun loc de munca la tine pe , pres dorm :right:

daca macar ne vom tine de party share.. fara rahaturi de genu : ala e bard si ea drops sau alte copilarii.. se poate face lvl up foarte usor si fara tikete.. doar ca sa intri din prima.. ce sar merita sa dai bani..

acum sa vedem cat de Pro sunt Uni.. de pe aici :whistle:

ohh bravo pentru faculatate lasa ca nu sunt asa de rau te pun sa dormi pe balcon :P

cum zicea si lord bogdan cei care vin cu noi in party din ce am citit ce scriau si ce lvl au totzi sunt baieti de treaba si pro :P

EDIT: poate sa posteze cineva pe aciai va rog inca odata forumul unde neam inscris totzi pentru serverul nou va rog?

Link to comment

nu e vorba sa tipam unul la altul ca ala sta bard si ia drops bla bla...oricum la inceput eu zic ca de exemplu daca la un warrior ii cade un staff si unul din wizz are nevoie sa il dea...si tot asa...ce arme ne pica si haine le impartim intre noi ca la inceput nici unul nu o sa avem gold si nici nu o sa se gaseasca iteme....parerea mea este ca asa ar fi bine sa facem :-?? si sa tinem party going 24 h...sau cel putin sa incercam

Link to comment

nu e vorba sa tipam unul la altul ca ala sta bard si ia drops bla bla...oricum la inceput eu zic ca de exemplu daca la un warrior ii cade un staff si unul din wizz are nevoie sa il dea...si tot asa...ce arme ne pica si haine le impartim intre noi ca la inceput nici unul nu o sa avem gold si nici nu o sa se gaseasca iteme....parerea mea este ca asa ar fi bine sa facem :-?? si sa tinem party going 24 h...sau cel putin sa incercam

e bine ce zici tu dar eu zic si mai bine sa punem totzi bani si sa facem un guild lvl 2 sa avem guild storage doar pentru party-ul nostru totzi sa avem acces la storage si sa bagam chesti ce credeam ca poate ajuta pe alti si la notice putem lasa..... ce am lasat si ce am gasit .....

Link to comment

eu ma gandeam ca daca nu folosim un item, sa il vindem la npc sa luam gold pe el si sa dam up la guild

ca sa ne ducem la FW trebuie sa avem guild lvl 4 deci ;)

pentru FW o sa consumam cam 25-26mil cred :|

la medusa daca ia trecut timpul de spawnare si inca na murit ce se intampla?(adica la ora 10 apare si ea la ora 6 inca nu a murit)

ca asa de la lvl 85 am putea merge la medusa si cu bugu de warrior am sta cam 8-9 ore =))

Link to comment

guild storage nu e asa important din moment ce o sa fim in acelasi party ...putem sa ne dam itemele prin exchange pentru ca...o sa fim si noi pe la pc...doar nu o sa fim afk 24/7 :) important e sa ne ajutam cu iteme si pots :)) ca o sa fim niste amarati =))

idee pentru numele la guild : SpartanZ :D sau.... EuroDivision ....EuroMania....EpicEmpire.....EuroPhobia.....illuminatti

Link to comment

SpartanZ nu e guilda care ia invins pe reBorn la war cand era cap 80 fara sa fie updateu de euro :D?

numele pt guild: Avalon =))

Anarchy ca e idea mea =))

abea astept sa vad ce o sa facem pe server

dar inainte cand bagau un server nou nu anuntau mai intai?

Link to comment

Eu zic sa ramanem la numele guildei: AnarchY ca e votata deja :D. Daca mai aveti idei haideti cu toti si postatile AICI si refac sondajul. :D Va rog postati cat de repede se poate ideeile voastre deoarece sa terminam odata cu problema cu numele guildei :D.

Link to comment

daca va apucati pe apollo cand sa deschis era cva :P as veni si eu cu voi dar nu mai rezista pcul pt inca cateva charuri :)) si o duc destul de bine pe apollo

si daca tot aveti Sbot facetiva si niste gold boti si faceti pt de 8 si cu ei numa cu exp auto si scoateti cva gold pt guild

BTW 300k sp pe warrior :D pe apollo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...