Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

acel ma gandesc ce lam spus era de genu ca mam intrebat mam gandit la el dar nu am auzit si nici nu am zis SE VA PUNE!!

ahh si PS: u nai facut 100 prob ta..... sunt deja de 100 si sunt gata de 110 nu iti fa prob...

imi zici si mie ce Build esti , ca m-ai facut curios ...? :-?

Alta chestie e ca prima data se va baga Legend-ul cu Unicul Rock si dupa care se va baga 11 Degree ..... cel putin asa este pe Ksro ... :) (daca nu ma insel ...)

Link to comment

http://img48.imageshack.us/img48/7656/entireworldmapxf1.jpg daca te uiti atent vei vedea toate orasele din sro numa trebuie sa stii sa citesti mapu:) si chestiile alea ovale kre sunt puse in fiecare oras e cate un update sau ceva de genu ...deci mai e mult de mancat pana la whole map:)

Link to comment

http://img48.imageshack.us/img48/7656/entireworldmapxf1.jpg daca te uiti atent vei vedea toate orasele din sro numa trebuie sa stii sa citesti mapu:) si chestiile alea ovale kre sunt puse in fiecare oras e cate un update sau ceva de genu ...deci mai e mult de mancat pana la whole map:)

Mi se pare mie , sau sus pe mijloc arata un OZN ?

Link to comment

Am si eu o mica problmea.Folosesc sroKing care are si auto-logger dăla (de pun ceva pe enter ca sa intre pe server...), chestie e ca dupa ce ma chinui 10-15 min sa intru, dau "create character", aleg eu/china , fac un caracter cum il vreau si apoi daca dau "create" totul intra intr-un fel de hibernare, adica se blocheaza jocul dar daca pun mausu' peste un buton, respectivul buton tot straluceste.Acelasi lucru il patesc si daca dau "check valability" pentru nickname.Vreo sugestie?

Am reinstalat driverele de la placa video,le-am facut update, am reinstalat direct x 9c pentru silk, dar nu e aici problema.

Link to comment

Am si eu o mica problmea.Folosesc sroKing care are si auto-logger dăla (de pun ceva pe enter ca sa intre pe server...), chestie e ca dupa ce ma chinui 10-15 min sa intru, dau "create character", aleg eu/china , fac un caracter cum il vreau si apoi daca dau "create" totul intra intr-un fel de hibernare, adica se blocheaza jocul dar daca pun mausu' peste un buton, respectivul buton tot straluceste.Acelasi lucru il patesc si daca dau "check valability" pentru nickname.Vreo sugestie?

Am reinstalat driverele de la placa video,le-am facut update, am reinstalat direct x 9c pentru silk, dar nu e aici problema.

foloseste keypresser ca sa te connectezi nu mai tine apasat enter,asa faceam si eu si nici caracterele nu imi apareau ...
Link to comment

Am si eu o mica problmea.Folosesc sroKing care are si auto-logger dăla (de pun ceva pe enter ca sa intre pe server...), chestie e ca dupa ce ma chinui 10-15 min sa intru, dau "create character", aleg eu/china , fac un caracter cum il vreau si apoi daca dau "create" totul intra intr-un fel de hibernare, adica se blocheaza jocul dar daca pun mausu' peste un buton, respectivul buton tot straluceste.Acelasi lucru il patesc si daca dau "check valability" pentru nickname.Vreo sugestie?

Am reinstalat driverele de la placa video,le-am facut update, am reinstalat direct x 9c pentru silk, dar nu e aici problema.

sro king e problema uitate pe forum... toti useri au aceasta problema e un fel de bug (o solutie ar fi sa intri cu loaderu si cand tia intrat sa te loghezi repde cu sroking iar aceasta ar trebui sa mearga)

Link to comment

Gz pentru cei care au facut levele si bafta in continuare.

Am facut si eu 96:

http://img14.imageshack.us/img14/3667/sro2009060713035003.jpg

Bafta !

gz se pare ca nu sunt singurul care mai face lvl de pe aici :)

uite ca am facut si io 88 http://img244.imageshack.us/img244/218/sro2009060715250444.jpg

Link to comment

sro king e problema uitate pe forum... toti useri au aceasta problema e un fel de bug (o solutie ar fi sa intri cu loaderu si cand tia intrat sa te loghezi repde cu sroking iar aceasta ar trebui sa mearga)

si io folosesc srokingu si dak pui ''bolovanu'' pe enter iti face asa,ia incearca keypresserul si iti va merge...

gz la amandoi :tiphat: :tiphat:

Link to comment

pfu aku chiar k te conectezi greu pe silk:) am impresia k tot mai ok era cu codu .... sau poate k e weekend ...cine stie:)

eu spun ca ii mai bine fara cod :D in weekend imi faceam niste nervi :angry1: ... asa pe langa cu nu incerc io si stau relax in pat consider ca se conecteaza usor B)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...