Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

kum o zis Sleya k is astea nobi k nu se poate vent fara bug:))) din contra au lasat acea porcarie cu schimbatu itemelor intentionat k pe un item de 8-9dg sa bagi cate 32 de silk la 5 iteme le convine ..deci o cumparatura duce la alta:))) si asa isi umplu ei buzunarele ...de ce nu au lasat un asa bug si la arme ;) ... app si crezi k AION o sa fie mai breaza... stai tu calm k si aia tot orezari sunt ... ori o sa se faca un fel de taxa pe luna k ori o sa fie servarele ful.... k dk e misto jocu o sa se bage multi... si tot acolo sse ajunge

Link to comment

@ Ciupilan ...AION nu este free to play este p2p...adica pay to play... 15$ pe luna din cate am inteles eu...prefer sa dau 15$ si sa ma distrez...no loggin problems...no bots...si nu e ca gaymax...produs de NCsoft...cei care au facut guildwars...lineage si multe altele....so... much better :D

Link to comment
Guest iustinic2

Dau cont pe IRIS! Lev 37. Crossbow. Are tot ce poate avea la maxim. Si are si cateva skiluri de daggere. +800 sp. +1 milion gold. Si caine de lev 32 aproape 33. In gluid roman. E bun contu. La schimb pt altu. Sa fie chinez. ;) Sau un wizzard. intre levele 35-100 :) ... Pm my ... pls

Link to comment

Salutare tuturor!!!

Sunt putzin OFF dar as vrea sa vad intreb deoarece am vazut ca ati vorbit de acest joc de foarte multe ori in acest topic......

Am vazut trailer-ul jocului si tot cum e este un joc formidabil dar...... nu am gasit sau poate nu am cautat eu bine dar daca stie cineva cand apare? am intrat la ei pe Site Official dar nimica.... daca cineva stie si imi poate spune si mine ...... ms

Cya Later! :cool2:

Link to comment

.... silkroad online ar putea fi un joc super tare ..... dar ce sa facem ... aia posteaza acolo 1800 de boti or luat ban cand 80 % din servere is gold boti.... sper sa se schimbe directoru de marketing de la gaymax si sa ajunga prin timisoara :) Muhuhaha

Link to comment

kum o zis Sleya k is astea nobi k nu se poate vent fara bug:))) din contra au lasat acea porcarie cu schimbatu itemelor intentionat k pe un item de 8-9dg sa bagi cate 32 de silk la 5 iteme le convine ..deci o cumparatura duce la alta:))) si asa isi umplu ei buzunarele ...de ce nu au lasat un asa bug si la arme ;) ... app si crezi k AION o sa fie mai breaza... stai tu calm k si aia tot orezari sunt ... ori o sa se faca un fel de taxa pe luna k ori o sa fie servarele ful.... k dk e misto jocu o sa se bage multi... si tot acolo sse ajunge

Stai ma calm, kum a zis si sleya va fi pe bani, dar sti ca dai banii aia in feicare luna dar tot mai eiftin iesi, in sro gandestete : premium, pet, dress(cand apare ceva nou), plin de buguri, serverele full. Iar cei de la Aion au mai facut si Guild Wars care este un joc aproape perfect.

.... silkroad online ar putea fi un joc super tare ..... dar ce sa facem ... aia posteaza acolo 1800 de boti or luat ban cand 80 % din servere is gold boti.... sper sa se schimbe directoru de marketing de la gaymax si sa ajunga prin timisoara :) Muhuhaha

cine crezi ca nu i-ar bate pe nespalatii aia de la joymax ? numai ca nimeni nu prea stie nimik despre ei xD.

Link to comment

Stai ma calm, kum a zis si sleya va fi pe bani, dar sti ca dai banii aia in feicare luna dar tot mai eiftin iesi, in sro gandestete : premium, pet, dress(cand apare ceva nou), plin de buguri, serverele full. Iar cei de la Aion au mai facut si Guild Wars care este un joc aproape perfect.

cine crezi ca nu i-ar bate pe nespalatii aia de la joymax ? numai ca nimeni nu prea stie nimik despre ei xD.

ma duc pana in panzele albe si ii gasesc ... si ii bat pana zic automat : We are gay ! The Gaymax company is here to help the players in sro ! No more bots or full servers ! We love to entertain you :))

Link to comment

ma duc pana in panzele albe si ii gasesc ... si ii bat pana zic automat : We are gay ! The Gaymax company is here to help the players in sro ! No more bots or full servers ! We love to entertain you :))

nici noi sa gasesti, deorece aia toata ziua stau la birou in fata la PC, mananca toata ziua , nu fac dus deoarece nu prea trec pe acasa fiindule lene, au prietene virtuale, si priveeste doar contul lor kum cresc dolareii. sunt oameni distrusi care sunt plini de bani.

Link to comment

pe mine ma enerveaza tupeul lor... : Kaboom! Silkroad at your service, Make your Magic Pop wish.

You will get what you wanted most!

Se pare ca au "uitat" sa specifice cate sute de $ trebe sa dam ca sa " get what you wanted most... "

Si mai au tupeul sa zica si "Silkroad at your service "

Link to comment

Event Period]

28th, Mar, 2009 ~ 7, July, 2009 (13 weeks)

[Event Type]

Event.1 200% or 400% exp event and Drop rate for Everyone.

Event.2 PVP Event.

Event.3 Find your Lovely GM

[Event Prize]

*About PVP Event

Buffer set

- the blessing of the land L

- the blessing of the wind L

- talent of thief

- HP booster

- MP,SP booster

... deco online roks .... !!!! se pare ca doar aia din silkroad online is ASSHOLE

Link to comment

Event Period]

28th, Mar, 2009 ~ 7, July, 2009 (13 weeks)

[Event Type]

Event.1 200% or 400% exp event and Drop rate for Everyone.

Event.2 PVP Event.

Event.3 Find your Lovely GM

[Event Prize]

*About PVP Event

Buffer set

- the blessing of the land L

- the blessing of the wind L

- talent of thief

- HP booster

- MP,SP booster

... deco online roks .... !!!! se pare ca doar aia din silkroad online is ASSHOLE

unde ai citit?
Link to comment

ce tare

inspectie

eram in dum spre tg

credca baga sa se dea mai greu itame sun =)) :))

Hello. This is Silkroad Online.

All servers will be undergoing extra server inspection due to instability of connection.

[Patch]

Magic POP related patch

Game Inspection Period : Apr 15, 2009 15:40~17:00 Silkroad Standard Time (1 hour 20 mins duration)

Link to comment

ce lol,ieri eram printre ultimii in top 50 de pe Tibet,conform rev6,dar nu cred eu ca sunt printre cei mai buni.pe ce se bazeaza topul acesta?cine are cele mai bune iteme?caci nu am nici macar 1 sos... si guess what la unul din union ce e wizard i-a cazut sosun staff d10 la dracia aia de pop girls sau magic ce naiba o fi,ce o sa ruleze aia,ma bucur ca nu e un turc :-j

Edit: dreamfighter e prea tare semnatura ta,thnx for making me laugh... asa sa se mute in timisoara gaymaxu ala sa vezi atunci ce ordine si lege facem cu ei si cu turcii !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...