Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

feuerblume isi folosea copii si nevasta sa boteze charurile :) si mansarda lui era ca o sala de net...plina de pc-uri...logic ca nu le tinea pe toate pe 1 singur pc...si se trezea din ora in ora sa verifice daca au luat dc....so....freak ;)

si mai sunt 2 pe rome Nuk3r & dedo din guilda Pirates ...primul a fost cel care a facut primul lvl 90 pe rome...al doilea singurul hybrid spear care inca mai rupe la pvp/job/war pe rome :) au sala de net in Egypt si jumatate din pc-urile din sala sunt folosite pentru a bota charuri in silkroad...au gold boti si powerlvl/powerfarm service...isi scot o gramada de bani

Link to comment

ON: Iubesc Mini bosii aia de 89 6mil exp daca leo dau singurel... vai vai.. numai la mine nu dropeaza items :pray:

eu am omorat unique alade 85, de vreo 35 de ori, si mi-au picat vreo 12 iteme in total.

o singura data mi-au picat 2 iteme din el, staff de 85 si manusi de 85 robe ( fara invalid repair ) in rest toate cu repair invalid

scuze dar ati observat ca daca scriecti codul corect[de la logare in sro] si il rescrieti :

ex: 13E4aE [cod normal] dar daca scrieti 13E4aE13E4aE va merge

yup :)) eu de obicei apas: 4MNre3 +] sau / si il accepta

Link to comment

si eu am un amic cu Sbot vinde gold pe Venice si la site-urle cu gold, si sincer face bani frumosi ma refer el logheaza charurile si le lasa client less are vreo 4-5 lvl mare si restu nuubs de 52+ care fac in jur de 10-15mil in 24 de ore + sox elx

EDIT : http://img23.imageshack.us/my.php?image=sro2009041214432757.jpg

Link to comment

Hmmm...destul de interesant ... se pare ca pe unii chiar nu i-a afectat "criza economica " ei prosperand ...foarte fain ..si totusi romanasii care stau in statia de maxi-taxi infrigurati si plouati asteptand nerabdatori sa vina "masina" sa-i duca la lic ce sa spuna...deci sunt putin frustrat ... :sef:

P.S : Astia de la Joymax cam exagereaza cu DC-urile...ar trebui s-o lase mai moale

HAVE FUN !

Link to comment

Farmed for 90 ^.^ caci nu sunt sigur daca o sa continui sa mai joc.. poate fac o pauza , poate asa imi mai revine cheful de joc.Mai am in jur de 5-6 zile de premium but im b0red...Singurele motive pentru care mai joc uneori : friends and pvp xD.Bafta la farm Sleya .Bafta All .

e buna ideaa ! si eu am facut o pauza de 2 saptamani, si acum mia revenit cheful :P dar nu de tot.

Link to comment

Farmed for 90 ^.^ caci nu sunt sigur daca o sa continui sa mai joc.. poate fac o pauza , poate asa imi mai revine cheful de joc.Mai am in jur de 5-6 zile de premium but im b0red...Singurele motive pentru care mai joc uneori : friends and pvp xD.Bafta la farm Sleya .Bafta All .

acum am inteles :P da...o pauza este intotdeauna o idee buna :P si eu cred ca o sa iau una dupa ce termin premium si bot de luna asta :) thx si bafta si tie :P

@ PsychoR0 Adaugat acum 18 minute

e vreun guild pe rome care are nevoie de wizz 84?

nu de romani

daca e vorba de charul iulipk_ nu avem nevoie :))

Link to comment

:-?? ma intreb daca sbotul ridica itemele de 10d SOx pt ca au alta denumire in lista lor de rare items

Daca ai selectat toate itemele da , nu e neaparat sa selectzi rare items dar stii tu mai bine selectezi si alea si esti linistit . :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...