Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest cezar98

mda pai eu am jukat sro in 2007-2008 imi pierdeam timpul numai sa intru pe Hercules ... am fakut lvl 79 Spear Nuker acum jok ECSRO(Fembria) si aici imi ia mult sa intru dar nu ca la sro:P

Link to comment

dea lol.... eu in viata mea nu am facut ceva mai mare de +5 :D ... recunosc... pt ca nu mam prea ocupat cu alchimia... principiul meu era dai tare la lvl si cand is mare atunci ma mai gandesc si la aletele

stie cineva undei pagina aia cu jocu ala de alchimie?

Link to comment

Ce mas apuca de sro.. dar nu prind loc ... auziti imi ziceti pe ce sv sa joc pe sro :P dak prind loc

Hmm...eu te-as sfatui sa intrii pe Sparta...sunt destul de multi romani si sunt de treaba ...app...in legatura cu playerii de pe ECSRO ....ECSRO este o alta cale de a juca silkroad ...dar nu consuma tare multi bani .. :)

HAVE FUN ! :)

Link to comment

omg au diparut spammeri din hotan ( aia ca re dadeau adrese de net sa cumper gold bla bla bla...)

pe persia au diparut ? si la voi au diparut?

sunt ascunsi :)

am vazut eu.

am eu un spot unde mi-au iesit 2 iteme + 5 ( singurele =)) )

si am vazut acolo unu.

Link to comment

@Birchoff se scrie Alkemy sau Alkemye

... era reply la succesul de la +9 la +10 ... si eu am postat de fapt insuccesele de care vorbeai ...

dar nu asta e cauza pentru care postez ... ci ... pentru Florin_LOVE ... =)) ... stie el de ce :beer:

... si sa nu uit ... e simplu chiar si pentru cei care citesc doar pe net

... :tiphat:

mai Florin cat am ras la postul tau nu am mai ras de mult...prin acest post vreau sa iti multumesc ca mi-ai facut clipe fericite pe ziua de azi...si acum sa devin serios si sa iti spun ca atunci cand vrei sa corectezi pe cineva (si mai ales pe Birchoff care este unul din cei de pe aici care isi scriu posturile in cea mai curata limba romaneasca scrisa--toti gresim dar el greseste extrem de putin)...mai intai fii SIGUR ca tu expui formularea corecta indiferent in ce limba o faci...nu tiu exact cat ai inteles din ce am vrut sa iti spun aici dar fratele meu ti-o zic nu cu rautate ci cu glas sfatos de prieten mult mai in varsta ca tine(am 39 de ani acusi) frate, ai probleme mari cu limba romana scrisa...

...respect Birchoff

...cred ca mi-a venit cheful de SRO iar dar dupa calculele mele o sa ma reapuc abia peste o luna...pana atunci va urez numai succese si droape SOx...

RESPECT"ALL

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...