Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

GZ sykz :D go go go for lvl 85 si Thx Sixpounder pentru sustinere :P

P.S. : inca 211 k sp si am terminat farmul :P :cigarette:

stau naspa cu sp... nu stiam ce inseamna gap cand am inceput...

ce bine era sa vad si eu acest forum...

asta e za proof http://img89.imageshack.us/img89/3170/srvf.jpg

infect server...

Link to comment

jesus....MvL_ZISUS™® you are a retard...daca joci pe ecsro crezi ca e mai bine decat pe isro? ecsro sux...skills lvl 70 lvl 90....pentru cei care nu fac fata pe oficial.we have no life?s-a inventat si bot-ul tata ;) dar nu ma complic sa iti explic ce este acela bot ca oricum nu cred ca ai intelege :))

eu nu "ma rad" de nimeni dar parerea mea este ca unii...ca tine ar trebui sa invete intai putina limba romana inainte sa posteze si sa comenteze despre altii...daca nu ne spuneai tu nu stiam ce e ala ECSRO FEMBRYA :banghead:

tu nu stii bine romana...nu stiu de ce te mai chinui sa scrii in engleza "Some romanian sucks again"...respectul tau?nu cred ca l-as vrea... :))

@ Sixpounder dont worry...eu cand m-am apucat de silk...nu stiam la ce folosesc punctele de la int si str...nu stiam cum sa adaug skills...primul meu char a fost un hybrid str glavier nefarmat...care pot sa spun ca...a fost varza :P dar dupa aia am inceput alt char...pe care joc si acum si sunt foarte mandru de el....Sleya

@devil921 here you go ^^ http://rev6.nihplod.com/index.php/Loader

Link to comment

Ms :)

Super

:happy1:

Ok

poate faci un efort si te abtii de la posturi monosilabice...pt alea s-a inventat P.M.(private message)

primul meu kill de tg xD

puteam sa fac lure dar nush am crezut ca ala de la mn din pt are lvl 89

si avea 38 :))

...da' presupun ca nu ai incercat sa te uiti in fereastra de party la lvl-ul aluia?:))

...bravo Sleya, inainte aveai ochii rosii de la bautura acum te-ai apucat de fumat papiroaste de alea de Carpati :P :D ...just a joke man

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

jesus....MvL_ZISUS™® you are a retard...daca joci pe ecsro crezi ca e mai bine decat pe isro? ecsro sux...skills lvl 70 lvl 90....pentru cei care nu fac fata pe oficial.we have no life?s-a inventat si bot-ul tata ;) dar nu ma complic sa iti explic ce este acela bot ca oricum nu cred ca ai intelege :))

eu nu "ma rad" de nimeni dar parerea mea este ca unii...ca tine ar trebui sa invete intai putina limba romana inainte sa posteze si sa comenteze despre altii...daca nu ne spuneai tu nu stiam ce e ala ECSRO FEMBRYA :banghead:

tu nu stii bine romana...nu stiu de ce te mai chinui sa scrii in engleza "Some romanian sucks again"...respectul tau?nu cred ca l-as vrea... :))

@ Sixpounder dont worry...eu cand m-am apucat de silk...nu stiam la ce folosesc punctele de la int si str...nu stiam cum sa adaug skills...primul meu char a fost un hybrid str glavier nefarmat...care pot sa spun ca...a fost varza :P dar dupa aia am inceput alt char...pe care joc si acum si sunt foarte mandru de el....Sleya

@devil921 here you go ^^ http://rev6.nihplod.com/index.php/Loader

:angry1: si eu am jucat pe ECSRO ... [ZZZZ pentru cunascatori...] si ai dreptate Sley acolo is toti cei care nu au facut fata pe oficial...[eu am facut pentru ca am ajuns 90 si hack..de aia mam jucat pe ecsro] frate deci e maxim acolo daca vrei sa vezi ..... deci aia intrebatu cu ce piatra pun Durability pe arma... si sa stii ca eu am gasit romani dp Oficial cu care faceam legea pe ECSRO ... :hair:

OMG sleya la fel am fost si eu.. diferenta dintre noi 2 e ca eu lam mai facut si 90 =)) si am bagat si vreo 4k silk [Cumparat cu GOLD :P ]

Link to comment

@ alexxx70 stai calm man stiu de gluma :P avatarul e doar la misto eu nici macat nu fumez :)

@ koila eu bagasem doar un premium si un pet pe char ala care l-am dus pana la lvl 70 apoi l-am vandut pe 1,5 mil lei :) mi-am scos parleala :P,oricum...nimeni nu se naste invatat...presupun ca fiecare a avut un noob char la inceput :P sau poate ca nu toti...unii au fost ajutati si invatati de prieteni/amici :)

intradevar...pe ecsro gasesti si oameni cu capul pe umeri...cunosc si eu cativa...dar in proportie de 90% eu cred ca sunt copii sub 14 ani acolo :-?

@MvL_ZISUS™® speri ca nu ai suparat pe nimeni? dupa jignirile care le-ai adus nu prea cred :-? si....parca nu mai citeai reply-urile noastre :-?cum de te-ai gandit sa mai arunci o privire sa le citesti?in plus...cum a mai spus cineva inaintea mea...exista topic pentru ecsro fembrya sau whateva' it's called nu stiu ce cauti tu aici atata timp cat joci pe ecsro si aici se vorbeste despre isro :-? :duh:

Link to comment

deci nu imi vine sa cred...nu prea sunt eu cu alchemy dar am toate tabs si elements ca le strang ca am zis ca o sa invat odata si odata.am pre plus si am zis sa imi fac chestu de 92 zis si facut:am bagat str hp mp dura,wow chiar isi spune cuvantu pre plus,adica am bagat 850 mp dintr-un stone.am trecut la mag def cu stoneuri de mind:am bagat 0,22,26,0 tot asa oscila dupa care vad ca phy o trecut de la 0 la 80%,nu mi-a venit sa cred,am mai bagat un mind si a facut de la 0 la 61% mag def,eram cel mai fericit.am zis ca cu asta merg pana la 100 :) dupa am trecut sa mai bag un int.zis si facut am facut stone si cand sa pun pe item am bagat din greseala un stone mind si mi-a stricat magu e 0 again.faza nasoala e ca numai am tabs si nici stone si am si cumparat vreo 8 si tot nu iasa ...si asta ar fi prima mea zi de alchemy :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...