Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

dar semnaturi ca aia ai mai vazut? e cat o pagina de Topic FULL :blink:

sincer nu am mai vazut...nothing like it :))

PS @ Sixpounder : puteai sa pui doar linkul de la charul tau de pe rev6 la signature....nu print cu pagina de la rev6 a charului :D

Link to comment

nu stiam ca e acelasi topic=))

are 1600 de pagini...

cautam silkroad, si eram pe prima pagina :))

si da.... am vazut ca acolo se discuta despre Xian, Babel, primele servere.... Troy.

m-as fi apucat si eu sa joc pe alea, dar cand am inceput eu, tocmai se facuse URANUS, si un amic mi-a zis sa nu ma apuc pe serverele care sunt vechi, ca toti au sunuri.

si l-am ascultat :)

sry de signature

Link to comment

HellCritical faptul ca w.c.-ul tau este murdar nu are nici o legatura cu acest topic...spunea cineva ca exista un site ceva de genul labuda.ro sau cam asa ceva incearca sa faci posturi acolo in ce priveste proprietatile tale si intretinerea lor...si nu sari la mine pt c daca pui poze de acet gen la semnatura nu ai sa primesti niciodata versuri de dragoste sau laude ci ai sa primesti doar ceea ce oferi...dupa fapta si rasplata cum se zice...

...cat despre respect...de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere...

Link to comment

MiniShit din B2 [MC2] e gay 1 ora lam asteptat... :-?? si in B1 am LAG ma misc in reluare.. [low pc]

ghinion. se intampla. au picat serverele dupa?

de obicei asa se intampla. si eu am stat 43 de minute dupa el, si au picat serverele.

mai nou pica in fiecare zi.

11:05 inspectie =)))))

Link to comment

stupid gaymax ... era sa mor :| ce lag am avut...noroc ca nu mi-au luat stalleri dc :D rome era 2200/3500 si in mai putin de 5 min s-a facut 3524/3500 :))

si nu numai pe rome. eu am stat zilele astea pe acasa, asadar nu eram afk cand picau serverele. pe babel se umple in 2-3 minute.

au o tactica de a face bani asiaticii de la gaymax.

nu mai dau ban la botii de gold, ca sa fie full serverele tot timpu, ca NOI care nu butam pt gold, sau care vrem sa jucam pur si simplu jocul, sa fim obligati sa ne cumparam biletul de intrare in joc.

mie nu imi renteaza sa dau pe un joc 290 silk pe luna, ca sa pot intra.

totusi sunt bani cu care faci altceva.....

parerea mea

"s L o W Adaugat acum 40 minute

Al trebui sa'l apreciati pe tipul care da quote la mesaje din 2005 , macar cineva pe aici mai citeste."

ms :tiphat:

Link to comment

si nu numai pe rome. eu am stat zilele astea pe acasa, asadar nu eram afk cand picau serverele. pe babel se umple in 2-3 minute.

au o tactica de a face bani asiaticii de la gaymax.

nu mai dau ban la botii de gold, ca sa fie full serverele tot timpu, ca NOI care nu butam pt gold, sau care vrem sa jucam pur si simplu jocul, sa fim obligati sa ne cumparam biletul de intrare in joc.

mie nu imi renteaza sa dau pe un joc 290 silk pe luna, ca sa pot intra.

totusi sunt bani cu care faci altceva.....

parerea mea

"s L o W Adaugat acum 40 minute

Al trebui sa'l apreciati pe tipul care da quote la mesaje din 2005 , macar cineva pe aici mai citeste."

ms :tiphat:

da dar nu trebuie neaparat 290 silk,poti sa iti cumperi si cu 150 silver ala e mai mult pentru intrat dar decat sa te enervezi atata,mai bine iti iei si intri de cate ori vrei :)

Link to comment

defapt luam noi astia care jucam sro

si golboti nu!!

ai dreptate aici. dar nu stiu de ce. toti amicii mei care joaca iau d.c

sunt de peste tot din romania.

poate turcii nu iau :)))

faza e ca pe rev6, scrie Server Inspection, si daca dati refresh la 3-4 secunde, cand o sa apara servers online, nu apar 0/3500, apar 1500-2000/3500.

si daca va uitati in meniul de party, nu incepe de la 0 numaratoarea, ci de la cat a ramas.

deci nu toti iau d.c, doar o parte.

ramane necunoscut motivul.

gay max manager = :pumn:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...