Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

numai stiu cine a zis ca la lvl mare nu conteaza la ce lvl farmezi cu gap 9

era vorba despre bower si numai stiu cine a spus ca e mai bine sa farmezi cu skills de 76 decat cu skill de 67 si a avut dreptate deoarce la skills de 76 la bow se adauga strong bow craft cu care dai stun si la arrow series 5 arrow cu care dai knock back ceea ce iti poate fi un avantaj ;)

Link to comment

Total off topic : Youtube April Fool's Day Rullz.A intrecut orice incercare de pacaleala care am vazut-o pana acum.Just pick a random vid XD.Nu o sa va stric surpriza...desi daca nu apare din prima selectati alt video ^.^ .

...la ce te referi totusi ca nu imi dau seama...??pune si tu un link ceva...

Link to comment

auziti ... scuzati-ma ca intreb si eu un lucru care a fost intrebat de " n " ori pe Forum , dar am promis unui prieten ....

Deci cum sa faca respecitivul , dupa ce downloadeaza agBot-ul ca sa mearga ca lumea (adica sa se bata relativ bine) si sa nu ieie disconnet asa des (zicea ca ia disconnect cam din 30 in 30 de minute) si .... daca se poate sa nu fie dotat cu virusi ...

Mersi mult !!!

Link to comment

citez "Tin sa va anunt ca m-am lasat de Silkroad. Aseara am facut si chargeback. Parerea mea este ca nu mai avea rost sa joc Silkroad. (Probabil ca de acum 1 an cand incepusem sa joc nu avea rost ....). Oricum, bafta la pierdut timpul.

R.I.P. d0min83r."

cum ramane cu asta?

si nu era 1 aprilie, ori asta e pacaleala ca te-ai reapucat?

Link to comment

neatza butilor

bagati tare ca parca vad ca la anul joymaxul ne face iar o surpriza cu un nou update de degree :)) 11D, iar faza e ca o sa ne rupa la bani rau de tot atunci =)) , face ti economii , chiar daca i criza financiara , mai strange ti cureaua pana nu mai pute ti, shunca dp burta si ea, nu mai mancati la pc cand jucati silk, nu mai fumati si bea cand jucati silk si asa o sa aveti bani de 11D:)) ca sa face ti lv 110,

daca cineva , cumva , candva , o sa afle cand o sa bage 11D , sa de a si el un link pe aici ca tare curios sunt , c am cate sp uri o sa ne ceara pt 110 ca deja disper ca iar trebuie sa bag silk pt premium , sa fac 100 macar =))

Link to comment

neatza butilor

bagati tare ca parca vad ca la anul joymaxul ne face iar o surpriza cu un nou update de degree :)) 11D, iar faza e ca o sa ne rupa la bani rau de tot atunci =)) , face ti economii , chiar daca i criza financiara , mai strange ti cureaua pana nu mai pute ti, shunca dp burta si ea, nu mai mancati la pc cand jucati silk, nu mai fumati si bea cand jucati silk si asa o sa aveti bani de 11D:)) ca sa face ti lv 110,

daca cineva , cumva , candva , o sa afle cand o sa bage 11D , sa de a si el un link pe aici ca tare curios sunt , c am cate sp uri o sa ne ceara pt 110 ca deja disper ca iar trebuie sa bag silk pt premium , sa fac 100 macar =))

lol daca la tine ora 10.30 inseamna neatza :)) la mn ora 6.00 este noapte buna :))

lvl 66 50% :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...