Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

100 Blade/Glavie sau Glavie/Bow sau Bow/Blade şi 100 Fire

mai, fiecare isi face kum vrea, si daca te vei face pe 2 arme toata lumea te va bate la pvp, si iti va trebui si foarte mule spuri, si ar fi greu, daca vrei 2 arme fate euro, ca ei pe asta se bazeaza .

Link to comment

nimeni nu rezista la spawnu lui shaitan nici macar un blader de 90

acum ma refeream cand era cap 90

oh si eu am omorato pe isy odata si mia dat 20% pentru ca eram lvl 62 :D

am pus petul pe post de tank si am omorato + ca aveam zerk scrools de la questu cu ivy si eram bower

=)) =)) =)) hahaha zau? =))=))=)) Glavieru il tancheaza usor fara bufuri de cleric/ warrior ;)

Link to comment

=)) =)) =)) hahaha zau? =))=))=)) Glavieru il tancheaza usor fara bufuri de cleric/ warrior ;)

bai deja ma inebunesti, esti glavier , si glavieru face aia , glavieru face aia, glaviere nush ce, bine bravo esti glavier, si gata :D

si nici eu nu inteleg ce a vrut sa zica pshycoRO, nu poate sa reziste singur cu shaitan sau cu party.

Link to comment

... foloseste un pk edit ceva de nu-i apare decat mob-ul unic ? si vad ca si asa are un frame-rate de m-as sinucide ... :P ... parca e avatarul meu :comp2:

... :tiphat:

nu daca apesi V vezi doar unique merge doar la shaitan ;))

bai deja ma inebunesti, esti glavier , si glavieru face aia , glavieru face aia, glaviere nush ce, bine bravo esti glavier, si gata :D

si nici eu nu inteleg ce a vrut sa zica pshycoRO, nu poate sa reziste singur cu shaitan sau cu party.

daca gaseam xbow sau alt char as fi postat..... nu am afirmat ca glavierul e invincibil

Link to comment

Depinde , mie mi se pare ca faci mai greu cu bowul. ( consumi sageti d-aia ^_^ )

hmm.... deci eu nu vad blader intrecand un bower la facut lvl ... a, si chestia cu sagetile , sa stii ca nu consuma chiar asa multe... cel putin mie , vreo 2-3 k de sageti imi ajunge cred ca, (virgula :P) cam o zi intreaga ^_^

Link to comment

hmm.... deci eu nu vad blader intrecand un bower la facut lvl ... a, si chestia cu sagetile , sa stii ca nu consuma chiar asa multe... cel putin mie , vreo 2-3 k de sageti imi ajunge cred ca, (virgula :P) cam o zi intreaga ^_^

la levem mai mare de 50+ dar la level mic:(( bag 3k pe o tura (si se rupe arcu pana se termina sagetile si portiunile)

Link to comment

Depinde , mie mi se pare ca faci mai greu cu bowul. ( consumi sageti d-aia ^_^ )

Nu are cum :P. Eu stau cu arcasul pe loc omor 10 mobi fara sa ma misc, in timp ce un blader se misca de la un mob la altu si omoara doar vreo 4-5-6 in timpul in care eu omor 10 :) (asta inseamna timp pierdut= lvl mai greu).

Este doar un exemplu ce am scris mai sus, trebuie tratat ca atare. :P

Edited by BlueNuker
Link to comment

Salutare baieti.......

AM cumparat un account blader pe Xian lvl 66 aproape e bun charul i lipseste niste mici retusuri si un farm mare sunt pe xian astazi iau si niste bani sa fac armele cum +3-+5 sapt asta si niste silk sa pot face mai rapid lvl si in 1-2 sapt iau un bot safac rapdi lvl

Vas ruga daca este vreun guild pe xian voi fi activ voi juca........

EDIT: stie careva cumva..... prin minune vreun guild PLATIT!!!!!!! care nu e asa de scump in afara de sbot la care cumpararile sunt inchise??????

Link to comment

Salutare baieti.......

AM cumparat un account blader pe Xian lvl 66 aproape e bun charul i lipseste niste mici retusuri si un farm mare sunt pe xian astazi iau si niste bani sa fac armele cum +3-+5 sapt asta si niste silk sa pot face mai rapid lvl si in 1-2 sapt iau un bot safac rapdi lvl

Vas ruga daca este vreun guild pe xian voi fi activ voi juca........

EDIT: stie careva cumva..... prin minune vreun guild PLATIT!!!!!!! care nu e asa de scump in afara de sbot la care cumpararile sunt inchise??????

pe xian este un guild foarte bun de romani dar nush daca te vor primi deoarece ei conduc fortressul mare din jangan

si cred ca te referi la bot nu la guild... "prin minune vreun guild(bot) platit"

Link to comment

pe xian este un guild foarte bun de romani dar nush daca te vor primi deoarece ei conduc fortressul mare din jangan

si cred ca te referi la bot nu la guild... "prin minune vreun guild(bot) platit"

da la bot ma refer:D unul nu scump doar pentru un timp partial deoarece de sapt viitoare lucreez si dupaia ma trag pe isrobot da pana atuncia am nevoie de un bot

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...