Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

setul meu xD

si va rog datimi o nota de la 1 la 10

http://img24.imageshack.us/img24/5697/sro2009031621292150.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/3098/sro2009031621292421.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/7802/sro2009031621292782.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/7246/sro2009031621293097.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/9315/sro2009031621293342.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/8978/sro2009031621293675.jpg

lord putea sa fie al meu daca statea tampitu ala tank ~X(

el dadea 43k crt iar eu fara zerk dadeam 23k :))

deci daca nu muream si statea el tank era al meu

Link to comment

pentru cultura ta generala daca nu ai cunostintie in ksro sau csro acel cal se numeste Pegasus si da chiar zboara pe ksro si csro se cupara cu silkuri un astfel de cal

ca sa ma exprim altfel e un fel de tigru ;)

Al naibii tigru ce e Pegasus. Ia da`ti seama cum ar fi aratat Hercule pe un tigru zburator. Ntz ntz ntz.

Dupa ce ca nu ai idee ce zici, faci tot posibilul sa semnalizezi.

Pt. cultura ta generala, nu trebuie sa ai cunostinte in ksro sau csro ca sa stii cine sau ce este Pegasus. Si ca sa aduc argumente pt. faza cu semnalizatul, nu se referea la csro ksro (invata sa interpretezi un text), ci doar ca poza cu "tigrul zburator" este poza lunii pe www.silkroadonline.net. Adica International Silkroad Online For Retarded Turks.

Hope you understood. xD

Link to comment

Al naibii tigru ce e Pegasus. Ia da`ti seama cum ar fi aratat Hercule pe un tigru zburator. Ntz ntz ntz.

Dupa ce ca nu ai idee ce zici, faci tot posibilul sa semnalizezi.

Pt. cultura ta generala, nu trebuie sa ai cunostinte in ksro sau csro ca sa stii cine sau ce este Pegasus. Si ca sa aduc argumente pt. faza cu semnalizatul, nu se referea la csro ksro (invata sa interpretezi un text), ci doar ca poza cu "tigrul zburator" este poza lunii pe www.silkroadonline.net. Adica International Silkroad Online For Retarded Turks.

Hope you understood. xD

invata sa citesti posturi inainte zi zici prostii el a dat un exemolu ca il cumperi cu silk ca si tigri strut si ce mai e chestia "ca sa ma exprim altfel e un fel de tigru"

Link to comment
Guest SkId666

[Patch]

- Legend 4 : Tomb of Qin-Shi Emperor will be updated

- Numerous premium items will be updated for more excitement

- Massive bot punishment will be done.

- New Server 'Apollo' will be opened.

- New avatar outfit "Turkey tradition outfit" will be added

- Jewel Box event will be opened.

- New UI (User interface) will be updated

- Sales of Samurai and Ninja Outfit ended.

- Valentine event in Titan server will be ended

- Information about Legend 4 on homepage will be added

Daca se mai apuca cineva pe Apollo, PM me please. :D

Link to comment

pentru cultura ta generala daca nu ai cunostintie in ksro sau csro acel cal se numeste Pegasus si da chiar zboara pe ksro si csro se cupara cu silkuri un astfel de cal

ca sa ma exprim altfel e un fel de tigru ;)

apropo chiar se face maine update? ca vreau sa instalez silkroadu din seara asta dar daca nu baga io nu mai am versiunea aia veche (1.70) si ce ziceti sa o bag de azi?

a si ca sa nu uit pentru cei care folosesc Sbot uitativa la ei pe site sa vedeti ca sa facut updateul la bot pentru versiunea 1.80 :D

P.S.:am deja lvl 58 pe bower :D

recomandatimi un spot unde sa ma duc singur :la planari,shakrami etc.(am set NPC si arc 56+3)

:tiphat:

pentru cultura ta generala eram familiar cu acest cal, stiam de existenta sa, dar imi scapa numele...si sunt ft constient ca exista pe csro si ksro dar din nou pentru cultura ta generala e postat ca imaginea saptamanii sau lunii cum o fi pe ISRO, unde nu a fost bagat inca. Si nu zboara, se inalta cate putin cate putin,iar merge pe jos iar se inalta. Vai vai vai, trebuie sa ne simtim inteligenti si sa comentam mereu pe langa subiect poate poate mai facem de un flame,ajungem la 2000 de pagini :rolleyes:

sau ca sa il citez pe Aldguth "annoying little brat"^^

Link to comment

invata sa citesti posturi inainte zi zici prostii el a dat un exemolu ca il cumperi cu silk ca si tigri strut si ce mai e chestia "ca sa ma exprim altfel e un fel de tigru"

1. Vai de limba ta romana

2. Citeste care a fost motivul pt care s`a luat de SweetDaddyD.

-LE-

Trebuie sa pun chestia asta le signature. =)) ROFL

Link to comment

pentru cultura ta generala eram familiar cu acest cal, stiam de existenta sa, dar imi scapa numele...si sunt ft constient ca exista pe csro si ksro dar din nou pentru cultura ta generala e postat ca imaginea saptamanii sau lunii cum o fi pe ISRO, unde nu a fost bagat inca. Si nu zboara, se inalta cate putin cate putin,iar merge pe jos iar se inalta. Vai vai vai, trebuie sa ne simtim inteligenti si sa comentam mereu pe langa subiect poate poate mai facem de un flame,ajungem la 2000 de pagini :rolleyes:

sau ca sa il citez pe Aldguth "annoying little brat"^^

mah eu nu am vrut s ajignesc pe nimeni

nu am vrut ca tu sa iei drept injurie expresia "pentru cultura ta generala"

acum au bagat skills de 100?

si e inspectie inca?

va intreb ca numai am silku in PC

Link to comment

mah eu nu am vrut s ajignesc pe nimeni

nu am vrut ca tu sa iei drept injurie expresia "pentru cultura ta generala"

acum au bagat skills de 100?

si e inspectie inca?

va intreb ca numai am silku in PC

da au bagat legend 4 adica lvl 100 :P si costume de turci =)) ce penal arata avatarul de turc :| si da inca e inspecite...toate serverele sunt pe check...cica normal inspectia mai tine 1 ora jumate....pana la 11 :-??

Link to comment

da au bagat legend 4 adica lvl 100 :P si costume de turci =)) ce penal arata avatarul de turc :| si da inca e inspecite...toate serverele sunt pe check...cica normal inspectia mai tine 1 ora jumate....pana la 11 :-??

macar acum o sa recunoastem fiecare turc de pe server =)):)) poate se trezesc sa mai adauge 1 ora la timpul normal de inspectie.. cum mai fac de obicei #-o

Link to comment

macar acum o sa recunoastem fiecare turc de pe server =)):)) poate se trezesc sa mai adauge 1 ora la timpul normal de inspectie.. cum mai fac de obicei #-o

adevarat =)):)) sigur 100% toti turcii isi vor lua costumele astea =)) plm....inspectia edit...de ceva vreme e check :D

ai grija la limbaj

Edited by Regenesis
Link to comment

Ciudat. Se pare ca si update-ul de la silkroad si cel de la cabal au picat in aceiasi zi o.O

Pai tinand cont de criza financiara mondiala nu mi se ciudat de nici o culoare. Toate corporatiile astea au nevoie de lichiditati , intrebarea este "care e cea mai buna metoda de a optine aceste lichiditati?". Raspunsul evident pentru iSro a fost un cap update , lumea o sa cumpere premium + sp ticket , devil spirit , clock pentru pet etc. De aici fac baietii astia banii. :)

Link to comment

lol acum am inceput sa downloadez silkroadu versiunea noua

si LOL imi downloadeaza cu 350 kb/s deobicei imi lua cu 20 kb/s :))

poate au facut astia de la rds ceva

si cred ca 98% din turci o sa isi cumpere avataru nou

pentru ca restul de 2% poate nu au avantaj financiar si poate sunt mai intregi la minte

ca oricine poate observa ca acel avatar de "TURC" este al cel mai urat avatar de pana acum

dar totusi mi se pare logic ca cei de la joymax sa bage turkey dress pentru ca peste 80% din silkuri sunt cumparate de turci si cred ca sau gandit sa le faca pe plac

Respect

:tiphat:

Link to comment

Exista site-uri pe care poti comanda taxi ? oO Pt k am un char de 51 si vreau sa fac 70 repede k sa imi bag prem :D dak elixsta site-uri d-alea postati va rog sau dati pm

Thx :tiphat:

da este

dar intra ei pe acc tau si til cresc

stiu ca nu la asta teai referit dar doar tiam spus

si nu iti recomand sa ii pui sa til creasca pentru ca cer prea mult

si decat sa dai banii la ei mai bine cumperi un char de 76+

singurul avantaj e ca iti spun in cate zile til face lvlu

Link to comment

cred ca 98% din turci o sa isi cumpere avataru nou

pentru ca restul de 2% poate nu au avantaj financiar si poate sunt mai intregi la minte

ca oricine poate observa ca acel avatar de "TURC" este al cel mai urat avatar de pana acum

dar totusi mi se pare logic ca cei de la joymax sa bage turkey dress pentru ca peste 80% din silkuri sunt cumparate de turci si cred ca sau gandit sa le faca pe plac

Respect

:tiphat:

Nu e neaparat un motiv financiar. Ci mai mult istoric turcii erau prezenti in Imperiul Bizantin pe vremea cand drumul matasii era inca in floare. Jocul e bazat pe fapte istorice , chiar multi dintre mobi sunt din legendele locale.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...