Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Mi-am instalat si eu SRO ... de 2 ore incerc sa intru si nu reusesc :angry1: :sef: :violent: :comp1: :banghead:

trust your patience...ca sa fac o paralela cu poza ta de la avatar...iti va trebui cu adevarat multa rabdare numai ca sa intri in acest joc...cat despre crescut...asta e alta mancare de peste...good luck

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

plm...eu nu vreau sa spamez :-?? vreau doar sa ajut...dak pot :-?? o sa incerc sa nu mai postez asa mult sa nu mai ziceti ca spamez :P o sa incerc sa raspund la 4-5 intrebari intr-un reply :))

inca odata imi cer scuze daca am jignit sau am deranjat pe cineva :P

Offtopic - Bagamiash pl...urat e sa imbatranesti :)) ...am schimbat prefixul <<< 20 >>> de baut la toata lumea :>:>:>

Link to comment

plm...eu nu vreau sa spamez :-?? vreau doar sa ajut...dak pot :-?? o sa incerc sa nu mai postez asa mult sa nu mai ziceti ca spamez :P o sa incerc sa raspund la 4-5 intrebari intr-un reply :))

inca odata imi cer scuze daca am jignit sau am deranjat pe cineva :P

Offtopic - Bagamiash pl...urat e sa imbatranesti :)) ...am schimbat prefixul <<< 20 >>> de baut la toata lumea :>:>:>

bv ptr noul prefix=D anu asta il schimb si eu=D si cine o zis k spamezi -.-??

Link to comment

Ai mai reânviat un pic forumul, că deja se posta cam puţin ^^.

LE: Best bot?

ms :P

cel mai bun bot....sbot...dar momentan e inchisa vanzare catre conturile noi...sper sa dea drumul marti odata cu 10D :P ....sau isrobot....ca are si autologin :D

Link to comment

Mă ajută cineva să fac lvl 20 ca să pot băga silk prin paypal?

LE: Care e cel mai bun payed bot? În afară de SBot care nu se poate lua încă.

... eu niciodata nu repar ceea ce functioneaza :-? ...

am incercat si alti bots ... dar am ramas la iSRO ... din cel putin 4 motive esentiale pentru mine:

1) cel mai stabil client - efectiv nu iau dc din maintenance in maintenance ... botez non -stop 24/7

2) path-finding-ul - singurul din cei pe care i-am incercat care stie sa se duca autonom la locul de grinding, fara a trebui sa inregistrez eu vreun script ... calculeaza drumul cel mai scurt din oras si pana acolo ... foarte util pentru mine cand schimb des locul de grinding si nu sunt nevoit sa inregistrez iar si iar scripturi ... notez undeva doar coordonatele locurilor si ulterior in functie de locul ales, merge acolo...

3) contor eficient de timp ... platesti efectiv cat timp botezi ... sistemul de puncte platite (9$ = 120 puncte = 240 ore de botat efectiv) face ca sa nu irosesti aiurea timpul platit ... iei disconnect (ceea ce nu e cazul la iSRO decat daca iti pica conexiunea, sau intervine vreo maintenance neanuntata) .. se opreste si consumul de puncte ... astfel nu pierzi zile intregi poate ca in cazul bots platiti cu luna, etc ... + perioada aceasta, pana pe 3 aprilie 9$ = 240 puncte = 480 ore botat ...

4) functii de auto-login (foarte utila cand nu ai premium si lasi sa incerce singur pana intra) si multi-client (astfel incat nu e nevoie de third-party-programs cu care sa faci chestia asta)

... si motive ar mai fi ...

... mi-ar place cand cineva raspunde de genul ... X rulez ... sa vina si cu argumente ...

P.S. - nu pot totusi sa nu aduc in discutie si un al 5-lea motiv ... suport excelent ... platesti cu paypal de exemplu ... si instantaneu ai cardul cu punctele cumparate ... + oricand ai cu cine discuta de eventualele probleme ...

... :tiphat:

Link to comment

... eu niciodata nu repar ceea ce functioneaza :-? ...

am incercat si alti bots ... dar am ramas la iSRO ... din cel putin 4 motive esentiale pentru mine:

1) cel mai stabil client - efectiv nu iau dc din maintenance in maintenance ... botez non -stop 24/7

2) path-finding-ul - singurul din cei pe care i-am incercat care stie sa se duca autonom la locul de grinding, fara a trebui sa inregistrez eu vreun script ... calculeaza drumul cel mai scurt din oras si pana acolo ... foarte util pentru mine cand schimb des locul de grinding si nu sunt nevoit sa inregistrez iar si iar scripturi ... notez undeva doar coordonatele locurilor si ulterior in functie de locul ales, merge acolo...

3) contor eficient de timp ... platesti efectiv cat timp botezi ... sistemul de puncte platite (9$ = 120 puncte = 240 ore de botat efectiv) face ca sa nu irosesti aiurea timpul platit ... iei disconnect (ceea ce nu e cazul la iSRO decat daca iti pica conexiunea, sau intervine vreo maintenance neanuntata) .. se opreste si consumul de puncte ... astfel nu pierzi zile intregi poate ca in cazul bots platiti cu luna, etc ... + perioada aceasta, pana pe 3 aprilie 9$ = 240 puncte = 480 ore botat ...

4) functii de auto-login (foarte utila cand nu ai premium si lasi sa incerce singur pana intra) si multi-client (astfel incat nu e nevoie de third-party-programs cu care sa faci chestia asta)

... si motive ar mai fi ...

... mi-ar place cand cineva raspunde de genul ... X rulez ... sa vina si cu argumente ...

P.S. - nu pot totusi sa nu aduc in discutie si un al 5-lea motiv ... suport excelent ... platesti cu paypal de exemplu ... si instantaneu ai cardul cu punctele cumparate ... + oricand ai cu cine discuta de eventualele probleme ...

... :tiphat:

vad ca te pricepi destul de bine la isrobot :D am si eu o intrebare...am inteles ca se poate sau se va putea...sa botezi mai multe char de pe acelasi pc cu acelasi cont isro...e adevarat?si daca da...cand botezi 2 charuri...se consuma punctele adica orele dublu? in 1 ora se consuma 2 daca botezi 2 charuri? :-?

Link to comment

mey ptr voi e bine dak va merge isro........la mine e mai najpa....in primu rand e mai scump.......luam disconecturi efectiv de la bot(nici pan akum nam inteles cauza).........si nici nu se intorcea la locu de bataie.deci ptr mine sbotu a facut minuni:) sincer........akum fiekre cu kre ii place=D

Link to comment

... eu niciodata nu repar ceea ce functioneaza :-? ...

am incercat si alti bots ... dar am ramas la iSRO ... din cel putin 4 motive esentiale pentru mine:

1) cel mai stabil client - efectiv nu iau dc din maintenance in maintenance ... botez non -stop 24/7

2) path-finding-ul - singurul din cei pe care i-am incercat care stie sa se duca autonom la locul de grinding, fara a trebui sa inregistrez eu vreun script ... calculeaza drumul cel mai scurt din oras si pana acolo ... foarte util pentru mine cand schimb des locul de grinding si nu sunt nevoit sa inregistrez iar si iar scripturi ... notez undeva doar coordonatele locurilor si ulterior in functie de locul ales, merge acolo...

3) contor eficient de timp ... platesti efectiv cat timp botezi ... sistemul de puncte platite (9$ = 120 puncte = 240 ore de botat efectiv) face ca sa nu irosesti aiurea timpul platit ... iei disconnect (ceea ce nu e cazul la iSRO decat daca iti pica conexiunea, sau intervine vreo maintenance neanuntata) .. se opreste si consumul de puncte ... astfel nu pierzi zile intregi poate ca in cazul bots platiti cu luna, etc ... + perioada aceasta, pana pe 3 aprilie 9$ = 240 puncte = 480 ore botat ...

4) functii de auto-login (foarte utila cand nu ai premium si lasi sa incerce singur pana intra) si multi-client (astfel incat nu e nevoie de third-party-programs cu care sa faci chestia asta)

... si motive ar mai fi ...

... mi-ar place cand cineva raspunde de genul ... X rulez ... sa vina si cu argumente ...

P.S. - nu pot totusi sa nu aduc in discutie si un al 5-lea motiv ... suport excelent ... platesti cu paypal de exemplu ... si instantaneu ai cardul cu punctele cumparate ... + oricand ai cu cine discuta de eventualele probleme ...

... :tiphat:

si eu sunt isro bot addict :D:D de 2 ani si tot din acelasi motiv bot 24/7 si nu trebe sa faci script daca vrei sa meri la alt spot :cool2:

Link to comment

hmm, uitati a murit unul destul de cunoscut de pe server, a avut accident de masina :D si a mers lumea sa se stranga in jurul charului lui :D asta e cam o treime din cati au fost .

http://img22.imageshack.us/my.php?image=sro2009031517170792.jpg

Link to comment

hmm, uitati a murit unul destul de cunoscut de pe server, a avut accident de masina :D si a mers lumea sa se stranga in jurul charului lui :D asta e cam o treime din cati au fost .

http://img22.imageshack.us/my.php?image=sro2009031517170792.jpg

R.I.P ... dar care era charul lui ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...