Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Chiar daca este off topik nu ma pot abtine sa nu comentez :

Eu am o vorba, chiar si atunci cand scrii cu kk pe gard esti obligat sa scrii corect , asta daca te respectri cat de cat.

On topik : nici eu nu ma asteptam sa intre lvl 100 asa de curand, ma gandeam ca va intra undeva in mai-iunie.

Ce nu-mi place : ca nu am apucat sa imi vand itemele care acum au scazut groaznic, nu le poti vinde nici la jumatate de pret.

Ce imi place :ca vom iesi din amorteala in care am intrat dupa ce am atins lvl max.

Referitor la bot : mi se pare absolut aiurea sa nu-l folosesti, deoarece trebuie sa recunoastem ca iti trebuie f mult timp sa joci manual pentru a atinge lvl maxim. Iar cand vine vorba de farmat .. fara bot .. mi se pare cel putin o nebunie sa o faci .

Link to comment

mi`am facut un Worrioar si mar interesa cat sp am nevoie pt lv 80

vreu sal fac Woorioar /cleric si daca am ales bine cleric

ms fain aspet un raspuns :tiphat:

edit:si dc iau d/c cu botul cam din 10 in 10 min dupa ora 17:00 daca sti cineva

1.se numeste Warrior.

2.pt a calcula sp`urile necesare/gap/etc... foloseste www.nivlam.com .

Link to comment

Toata lumea e OFF nu ca ma intereseaza pe mine da nui se injura alti vb cum sa boteze alti incearca sa vorbeasca in cuvinte grele sa para destepti cu tot respectul Bichorff da asta e un topic de silkroad nu trebe sa ne arati ca sti carte si nu numai tu am vazut inca 1 sau 2 ca tine nu am nimica contra voi da..... exagerat grav de tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu va place parasiti in mm forumu nu stati sa ne amentitati pe noi sau sa criticati lumea

nu pot sa nu adresez doua intrebari retorice:

1) atat de rarefiat a ajuns vocabularul unora incat cuvintele din care nu lipsesc litere, scrise corect, si respectandu-se semnele de punctuatie au ajuns "cuvinte grele" care pun in inferioritate pe interlocutori ?

2) un "topic de silkroad" e interzis celor care, printre alte preocupari, o au si pe aceea de a mai citi cate ceva ?

termin prin a-mi cere scuze fata de tine daca am folosit "cuvinte grele" in pledoaria mea... asa vorbesc eu, fara a intentiona a-mi pune interlocutorii in inferioritate.

imi asum warn-ul de spam cu acest post... dar intr-o democratie dreptul la replica este garantat... si mi-am permis sa-l apar pe acel "Bichorff" de care ai amintit...

... :tiphat:

Link to comment

ok... baieti eu va salut si sa auzim numai de bine... va respect si o sa va las sa vorbiti voi despre silkroad ca vad ca va credeti prea tari si prea suferiti de voi... :tiphat:

PS: Nu o sa mai vizitez acest forum... cu toate ca imi facusem prieteni buni... (deidara, draq stie, florin_love... si mai sunt)

RESPECT ALL! CONTINUATI SA FACETI OFF TOPIC PANA AJUNGETI LA 10k PAGINI! :tiphat: :tiphat:

Link to comment

""Hmm, ma gandesc sa refacem topicul :P. Eu incep la contributia reconstruirii.""

Cine a farmat pentru 100 ? Eu nu am apucat m-am gandit ca se face cap 100 prin vara, asta este viata. Sunt 88 cu 89% si 2,5k sp :( . Dar eu il joc de placere nu ca disperatul sa ajung repede lvl mare, am sa las gap si am sa ma duc cu prietenii in party, ne mai distram . Si cand nu am chef las botul, dar eu nu zic ca nu am timp pentru ca daca nu as avea timp nu as juca deloc (deci o tampenie sa spui asta), dar nu tot timpul am chef sa bat eu, iar in timpul ala fac altceva.

Respect :tiphat:

Link to comment

Ceva chesti care sunt in noul client.

Informatile au fost luate de pe un forum international cunoscut.

1. Dress de Turc

Male: Imagine IPB Imagine IPB

Female: Imagine IPB Imagine IPB

Imagine din Item Mall:

Imagine IPB

2. Icoana noua pentru Party

Noua imagine pentru a accesa la party activi

Imagine IPB

3. Data pentru Legend IV Event

Hello, this is so ok~

Here is the what we have been waiting for. The Legend 4 : Tomb of Qin-Shi Emperor is updated.

I've prepared BIG! Event for updating~

For more information, please check in our Homepage

Oh and don't forget... Any boxes that you don't use, will be deleted once the event ends.

Event Period : Mar. 17th ~ Apr. 7th, 2009

Asta inseamna ca baga Legend IV pe 17 Martie :P

4. Imagini noi pentru loading

Qinshi Cave Loading Screen:

http://img15.imageshack.us/my.php?image=2a5xhli.jpg

Roc Mountain Summit Loading Screen:

http://img178.imageshack.us/my.php?image=2nulq4z.jpg

:tiphat:

Link to comment

Ceva chesti care sunt in noul client.

Informatile au fost luate de pe un forum international cunoscut.

Roc Mountain Summit Loading Screen:

cateva info despre roc mountain summit nu stii?sau e un loc unde se spawneaza rock guardian? :-?

speram sa am si eu macar 2 luni sa ma pot bucura de lev max dar...teapa..cred ca nu le mai ajung banii la orezari asa ca fac manevra mai devreme.

@kreative: pe greece mai intri?:P

Link to comment

cateva info despre roc mountain summit nu stii?sau e un loc unde se spawneaza rock guardian? :-?

speram sa am si eu macar 2 luni sa ma pot bucura de lev max dar...teapa..cred ca nu le mai ajung banii la orezari asa ca fac manevra mai devreme.

@kreative: pe greece mai intri?:P

am tot vrut da nam cum sa joc, asa naspa mi se misca sro si pc... nu mai pot juca nimic ...

Link to comment

o sa fie destul de ok deg 10 pacat ca itemele de deg 9 care valorau sute de mil acu le vei da pe nimica

si e si mai nasol ca la chinezi au skiluri noi imbue nou insa la euro ....cam pauza caracterele euro sunt ca niste carti vechi p care le mai sterg joimaxu de praf din cand in cand ca sa nu se strice ma gandesc ca rasa cea mai buna tot chinezu ar ramane chiar daca cu euro dai 1 si pica 3 dar devine plictistor sa bati cu 2-3 skiluri pana la 110 cand vor aparea altele noi ca sa zic intrun fel cam regret ca mi-am facut warrior si nu mi-am facut un glavier la warrior pana vinzi un hvy armor te apuca durera de cap + ca itemele hvy armor sunt de cel putin 2 ori mai ieftine

daca stai sa te gandesti bine tot ce fac cei de la joymax fac cu cap adika vei face lvl 100 si te plictisesti inevitabil de euro si iti vei farma normal un chinez care inseamna de 2x sa pui silk 2premium si nimic nu este lasat la voia intamplarii tot ce doresc ei este sa <<castige $ cat mai multi >>

imi pare bine ca mi-am pierdut timpu sa scriu niste tampenii din capul meu nebun .

Va urez succes in noul cap de lvl 100 si va urez noroc la dropuri SoX eu unul cred ca norocul meu in ceea ce priveste sox drop a fost furat de vrun alt player .

Link to comment

stie cineva cu aproxomare cam cat o sa tine inspectia... banui k peste 6 ore jumate k sa pot veni de la socala sa apuc inceputul:X si app am inteles k toti unici de prin acel cave nu sunt unici ci niste mobi care dau anumite chei pt a putea intra la medusa...si nu apare numele cand ii omori...

Link to comment

@adii:nu cred ca s-au gandit ei atat de departe,dar si eu sunt cam nemultumit ca nu vor adauga nimic la warrior.Chiar daca ai doar 3 skilluri mai faci un weap switch,un heal, si tot nu e chiar asa de monoton.La glavier dai emperor,soul spear,ghost spear+imbue+vreo 7 buffuri,deci nu e mare diferenta(chiar mi se pare mai putin monoton warriorul).

Daca nu iti place HA foloseste LA si daca iti ajung spurile o sa ai si cateva pasive bune pentru cleric.

Decat sa faceti spam aici mai degraba cautati informatii pe www.silkroadforums.com

nu e spam din moment ce are legatura cu sro.daca toti am cauta pe sroforums care ar mai fi rostul forumului asta?ne-am putea muta toti acolo,nu? :P

Link to comment

am ag bot si tot iau d/c cu el

-package 2.7.0

-Update 2.7.0

iar cand dau sa intru injoc pe coc scrie 1.176 trebuie alt Update,package ??

dp laptop intru din 5 incercari in joc iar cu botul dp comp ma chinui 1h

dp laptop nu iau d/c o zi si o nopte intrega iar dp comp unde e botul iau una una

daca stie cineva ajutatima si pe mine ca numai pot...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...