Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

cerut de cerut ... dar se ofera? :)) pai cam asta ar fi scopul intrarii intr`un guild nu ? sa te ajute....

Te inseli, nu acesta este scopul intrarii intr-un guild. Guilda nu e facuta doar pentru plvl.

EDIT: eu la charul meu, am echipament +3 si chest +4, si xbow +5, dar trebe sa fac bani pt head de 88 +3 +5 si de un xbow 85 cu critical 13 + , Unde sa fac plvl sa fac cei mai multi bani ?? sau o alta modalitate e a face bani.

Link to comment

Te inseli, nu acesta este scopul intrarii intr-un guild. Guilda nu e facuta doar pentru plvl.

EDIT: eu la charul meu, am echipament +3 si chest +4, si xbow +5, dar trebe sa fac bani pt head de 88 +3 +5 si de un xbow 85 cu critical 13 + , Unde sa fac plvl sa fac cei mai multi bani ?? sau o alta modalitate e a face bani.

depinde ce lvl ai.....daca esti mai mare poti face la antelope - wing de 80 (nu mai imi aduc aminte numele :P ) ...oricum, in roc...ai posibilitate de a face si pe la sniperi sau in cave...depinde care sunt preturile pe server...

:tiphat:

Link to comment

Te inseli, nu acesta este scopul intrarii intr-un guild. Guilda nu e facuta doar pentru plvl.

EDIT: eu la charul meu, am echipament +3 si chest +4, si xbow +5, dar trebe sa fac bani pt head de 88 +3 +5 si de un xbow 85 cu critical 13 + , Unde sa fac plvl sa fac cei mai multi bani ?? sau o alta modalitate e a face bani.

pe venus la capre e 1,5 mil 1 h ;)

Link to comment

EDIT: eu la charul meu, am echipament +3 si chest +4, si xbow +5, dar trebe sa fac bani pt head de 88 +3 +5 si de un xbow 85 cu critical 13 + , Unde sa fac plvl sa fac cei mai multi bani ?? sau o alta modalitate e a face bani.

fa trade-uri!!!!! ma gandesc ca lvl tau macar un trade de 3* sm-const poti sa faci singur! si depinde de server dar pe gaia pe sm-const nu sunt hoti! rar vezi cate unul!

Link to comment

fa trade-uri!!!!! ma gandesc ca lvl tau macar un trade de 3* sm-const poti sa faci singur! si depinde de server dar pe gaia pe sm-const nu sunt hoti! rar vezi cate unul!

Sa zicem ca dintr-un trade la lvl 88 scoti 2 mil ( Este un exemplu)

Din acele 2 mil scadem asa: marfa cumparata, pots pentru cal/bou, pots pt tine etc. Cu alte cuvinte dintr-un trade nu poti iesi in profit cu mult. Nu se merita trade, cel putin eu il fac doar de fun nu pentru bani.

Link to comment

se merita doar trade 5* full, dar ala singur nul poti face doar alaturi de hunteri, si asta inseamnca ca pierzi destul de mult.

EDIT: imi poate da cineva linkul va rog eu mult unde pot gasi o semnatura ca asta, ca am cautat in siperare pe elitepvpers. pls ^^

Link to comment

Pentru ca m-ati omorat cu pm-urile o sa fiu dragut si o sa-i fac upload.Puteti sa ziceti macar mersi.

Omfg this is a keylogger!!!!!

Oh and you should try this keylogger too ;)

2 Dupa cum poate unii au observat prezenta posturilor mele s-a micsorat considerabil,asta neinsemnand ca nu mai citesc threadul,desi sincer va zic la cum a ajuns,nu prea mai ai ce citi.Avand in vedere ca nu prea am mai jucat sro din vara,iar de cateva luni nu am mai jucat de loc,tin sa imi iau la revedere de la acest comunity,este probabil ultimul post;voi reveni cu un alt post in conditiile in care va fi necesar.Pana atunci la revedere,un joc placut si bafta atat in joc cat si in real life.

Link to comment

Pentru ca m-ati omorat cu pm-urile o sa fiu dragut si o sa-i fac upload.Puteti sa ziceti macar mersi.

Omfg this is a keylogger!!!!!

Oh and you should try this keylogger too ;)

2 Dupa cum poate unii au observat prezenta posturilor mele s-a micsorat considerabil,asta neinsemnand ca nu mai citesc threadul,desi sincer va zic la cum a ajuns,nu prea mai ai ce citi.Avand in vedere ca nu prea am mai jucat sro din vara,iar de cateva luni nu am mai jucat de loc,tin sa imi iau la revedere de la acest comunity,este probabil ultimul post;voi reveni cu un alt post in conditiile in care va fi necesar.Pana atunci la revedere,un joc placut si bafta atat in joc cat si in real life.

ce e cu file aia?:D :-j

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...