Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

... cu riscul de a fi total off topic (ceea ce vad ca e un lucru cu totul obisnuit aici) nu ma pot abtine sa nu remarc cu un gust amar in ce s-a transformat aceasta sectiune din forum care se dorea a fi despre silkroad ... pagini intregi in care multi dintre voi ati transformat si umplut paginile cu saluturi, etc ... chestii pentru care exista programe specializate de chat... sau daca chiar doriti sa comunicati prin intermediul linkMania, pm-ul ...

salut interventia moderatorului ... dar mi-ar place sa fie mai exigent ...

RESPECT :tiphat:

Link to comment

Repet pentru a zecea, si de data asta sper, ultima oara. Orice discutie ce nu are legatura cu jocul de fata va fi sanctionata. Apreciez ceea ce vrei sa faci Trane, dar nu e nici locul nici timpul si nici nu ai cu cine. Exista la sectiunea Discutii Generale un topic ce trateaza probleme expuse de tine.

Din acest moment, orice "messengereala", orice spam inutil, va fi taxat si cu suspend, pe langa warn.

Link to comment

Foloseste careva de aici AgBot-ul? il folosesc de ceva vreme dar dupa un uptade la avastul meu...cand sa deschid botu imi zice ca gaseste NuConnector-ul ca si Malware...stie cineva dak acest fisier este chiar virus sau doar antivirusul meu este de vina?astept rasp ms anticipat

imi rasp si mie cnv plz?:D

Link to comment
Guest CrystyRO

si ce imbue ar trebui sa folosesc,fire sau light?

foloseste fire

OMG warrioru meu(lvl37) are 7 k sp FF la lvl 30

nukeru meu(35) are 100 sp si e FF la lvl 30

boweru meu (35) are 100 sp si e FF la lvl 30

cum explicati asta ? :blink:

:tiphat:

pai sunt charurile tale...vrei sa iti explicam noi ceea ce tu ar fi normal sa stii cel mai bine?

sunt curios daca tu citesti

tocmai tu vorbesti care ai cate 3 greseli in fiecare propozitie?lol...tu ce citesti?inafara de etichetele de pe ambalaje?

Link to comment

In aceasta imagine se reflecta coeficientul de inteligenta al playerilor romani de pe Troy si nu numai.

Imagine IPB

Exista doar 2 lucruri infinite , universul si prostia umana.

Nu mai face double post FLORIN_LOVE ca vad ca au inceput sa frecventeze moderatorii forum-ul...

PS: www.stealthex.org ... e mai bun ca agbot de 100000 ori!

Link to comment

Exista doar 2 lucruri infinite , universul si prostia umana.

Nu mai face double post FLORIN_LOVE ca vad ca au inceput sa frecventeze moderatorii forum-ul...

PS: www.stealthex.org ... e mai bun ca agbot de 100000 ori!

ai incercat sa ii dai un scan la acel agbot de care zici u k e plin de Trojenasi:))) ceL putin 2-3 are numa nu conector 8 care il include acel bot.......verificati si apoi luatil si postatil k poti primi suspend pt keylogger

Link to comment

am o intrebare cum ai facut sa il primesti ?

teai dus la banca sau cum?

Pai inregistrarea cardului am facut'o pe 21 ianuarie parca, si am mers dupa 2-3 zile la banca sa scot extrasul de cont, care era pe decembrie, din pacate. Dar astazi am fost din nou sa scot extrasul de cont si am gasit codul la sectiunea de tranzactii :D

Daca ai inregistrat cardul in ianuarie, poti merge la banca acum sa scoti extrasul de cont din acea luna :D

Link to comment

cam ce lvl ar da un full int 90 FF pe un mob de lvlu lui?

mda,sigur ai vrut sa intrebi ce DMG da dar asta e din cauza ...vitezei :D

Poti sa-ti spun doar atat , la lvl 90 cu staff bun , un wizz da 30k -35k dmg cu imbue la ong party

omul a intrebat la moobs de lvul lui asta inseamna lvl 90 nu ongs si sunt sigur ca la ongs nu da doar 30-35k,poate doar daca se impiedica si da din greseala cu staful peste ongs...

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...