Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

acum vad ca toti ziceti: Ce e moka(gratis) e bun!

ca ShadowMooN sau mai nou _Mihai_ mi la luat pe Drolletje

deci iam dat id si pw sa il vada credeam ca e de incredere cand colo el incearca sa afle secret answeru si pana la urma ghiceste

(mia psus pe mess)

deci nici nu stiu daca mai fac afaceri cu romani

este al 4 lea care imi ia un acc de 64+ > si e roman

EDIT: id de mess HeGrenade :)) ii fac reclama

Link to comment

acum vad ca toti ziceti: Ce e moka(gratis) e bun!

ca ShadowMooN sau mai nou _Mihai_ mi la luat pe Drolletje

deci iam dat id si pw sa il vada credeam ca e de incredere cand colo el incearca sa afle secret answeru si pana la urma ghiceste

(mia psus pe mess)

deci nici nu stiu daca mai fac afaceri cu romani

este al 4 lea care imi ia un acc de 64+ > si e roman

Ti-as putea da un sfat ... Ceva ce am citit in revista Level acu mult timp . Era un text care chiar mi-a placut. "In jocurile MMORPG incerc sa ma feresc de romani ca de dracu". -> Tommorow FW gl & hf Peace OuT :tiphat:

Link to comment

Ti-as putea da un sfat ... Ceva ce am citit in revista Level acu mult timp . Era un text care chiar mi-a placut. "In jocurile MMORPG incerc sa ma feresc de romani ca de dracu"

OuT :tiphat:

hahaha :)) cemi place si io o sa fac la fel cand cumpar sau vand accounturi ;)

imi zice careva un bot? nu AGBOT!

si daca imi poate oferi careva poate sa imi faca si un acc?

sa fie maxim 20$

Respect :tiphat:

Link to comment

salz all

deci copiii iar se cearta=))

deci darth[andrei] tin sa te contrazic cu citatul acela:) trebuia sa scrie sa nu ai incredere in pushtime, si nici in franele de la dacie =)) si cred ca nu ma contrazice nimeni, pt ca sa fim seriosi toti under 17 ani se vor prima lvl 100 daca se poate chiar daca suntem la cap de 90 , dar faza e ca nu cer mult : nu faci si u plvl, si nu ai sa mi imprumuti si ie cateva sute de k ? ca asta se cere , nu stiu sa munceasca , se tin de prostii dupa cate vad , va scamati unii pe atii, ce ati patit fratilor? in loc sa vb de chestii imprtante va certati ca la usa cortului ,faceti va fratilor un wizz de lvl 64 daca e poate nu FF , si dupa farmati va charuri in prostie si lasati accounturile celorlalti in pace, si kum a zis si salam, nu i ajut pe multi romani, dar nici nu stiu daca am multi romani prieteni dar si seriosi , sa i ajuti de placere,

deci generatia noua nder 18 ani, no offence guy s ,dar munciti pt alea 100K sau milioane, nu v ma dce t la taxiuri des ca acolo cheltuiti lovelele, inca odata nu lvl e importat ca ala se face , farmati si faceti lovele sau bani astea 2 lcrri sunt imporante ,parerea mea,

i nca un lucru guildele car aumasteri under 18 ani nu tin, da nush dc poate mi spune ti voi

si next e d nul phyco , mane nici un player intreg la minte nu cred ca ti ar vinde un wizz e 85+ cu 500 RONi , dc? p ca se face greu ,nu poti buta cu el oriude , s in al doilea rand daca ai un wizz cum m zis mi sus iti faci la caruri de spargi,+ ca s faci un wizz de 85+ cred ca u ca player bagi mi mult de 500 roni ca sa l faci 85+ si nu mai zic de nervi tociti ca nu ai unde sa bati klumea c s nu mori, + alte chestii,

sper ca nu am exagerat dar cred ca am dreptate

peace

Link to comment

acum vad ca toti ziceti: Ce e moka(gratis) e bun!

ca ShadowMooN sau mai nou _Mihai_ mi la luat pe Drolletje

deci iam dat id si pw sa il vada credeam ca e de incredere cand colo el incearca sa afle secret answeru si pana la urma ghiceste

(mia psus pe mess)

deci nici nu stiu daca mai fac afaceri cu romani

este al 4 lea care imi ia un acc de 64+ > si e roman

EDIT: id de mess HeGrenade :)) ii fac reclama

u de unde esti?

Link to comment

salz all

deci generatia noua nder 18 ani, no offence guy s ,dar munciti pt alea 100K sau milioane, nu v ma dce t la taxiuri des ca acolo cheltuiti lovelele, inca odata nu lvl e importat ca ala se face , farmati si faceti lovele sau bani astea 2 lcrri sunt imporante ,parerea mea,

i nca un lucru guildele car aumasteri under 18 ani nu tin, da nush dc poate mi spune ti voi

peace

macar nu te lua de toti precizeaza si tu acolo "MAREA MAJORITATE" eu am lvl 90 fara sa cer plvl doar la taxi dar aia e platit asa ca nu se pune

Link to comment

1. draga erter,

nu iti mai da cu parerea despre un char daca nu te pricepi 1 wizz face foarte rpd lvl bate de rupe. si nu moare are RECOVERY DIVISION daca e vrun idiot cu set NPC moare normal daca are set bun nu moare acu depinde si de inteligenta playerului(

2. cand cumparti conturi p net si va luati scam nu e nimeni de vina nici macar ala care tea furat hotzul a avut sansa si a profitat de ea voi sunteti de vina ca va expuneti acestui pericol <de a ramane cu buza umflata si cu bani luatzi deci voi va asumatzi responsabilitatea cand faceti un asttel de transfer

joc silk de ceva timp si am vazut n cazuri de scamuri asa ca iti faci contu tau te bucuri de el si toate cele

personal eu nu as putea juca pe charu lu altu care ii poarta numele

... ya ya...

Link to comment

salz all

deci copiii iar se cearta=))

deci darth[andrei] tin sa te contrazic cu citatul acela:) trebuia sa scrie sa nu ai incredere in pushtime, si nici in franele de la dacie =)) si cred ca nu ma contrazice nimeni, pt ca sa fim seriosi toti under 17 ani se vor prima lvl 100 daca se poate chiar daca suntem la cap de 90 , dar faza e ca nu cer mult : nu faci si u plvl, si nu ai sa mi imprumuti si ie cateva sute de k ? ca asta se cere , nu stiu sa munceasca , se tin de prostii dupa cate vad , va scamati unii pe atii, ce ati patit fratilor? in loc sa vb de chestii imprtante va certati ca la usa cortului ,faceti va fratilor un wizz de lvl 64 daca e poate nu FF , si dupa farmati va charuri in prostie si lasati accounturile celorlalti in pace, si kum a zis si salam, nu i ajut pe multi romani, dar nici nu stiu daca am multi romani prieteni dar si seriosi , sa i ajuti de placere,

deci generatia noua nder 18 ani, no offence guy s ,dar munciti pt alea 100K sau milioane, nu v ma dce t la taxiuri des ca acolo cheltuiti lovelele, inca odata nu lvl e importat ca ala se face , farmati si faceti lovele sau bani astea 2 lcrri sunt imporante ,parerea mea,

i nca un lucru guildele car aumasteri under 18 ani nu tin, da nush dc poate mi spune ti voi

sper ca nu am exagerat dar cred ca am dreptate

peace

deci e momentu sa iau putina atitudine intr-un fel mam simtit putin jignit (nu pentru ca as face parte din aceasta categorie)pentru ca:

-tie daca ti sar oferi gratis ai muncii(stiu ca aici o sa ma critikati multi dar sunt convis ca ganditi la fel)

-avem noi o guild pe xian under 18 si ne distram cum cred ca se mai distreaza putin akuma in sro

-si chiar nu e importat lvl,"lovelele",sau mai stiu eu ce ai zis akolo ci important e sa nu te plictisesti si cum zic paritnit "sa lasi loc de buna ziua pe unde mergi"(intr-un singur cuvant fati mult prieteni si ofera respect)acesta e cel mai important lucru......end real live(scuzatimi greselile gramaticale mam grabit putin)

nb all

Link to comment

salz all

lol :))

tot ceam spus se refera la cine se simte,

si adiii sunt cred ca la al 5 lea wizz si stiu ce nseamna , crede ma nu i usor de facut,de la 81 + f greu il faci daca ai jucat cu vreun wizz bv tie daca nu ... , nu trebuie sa va ofensati multi , cine se simte atat,

sro boy daca va distrati fb dar nu o a tina mult , mai vb , dc nu o sa tina? poi se mai muta lumea, se mai plictiseste de un char ,sunt multe variabile ,a impune respect inseamna respecta u mai intai pe cineva , a nul tratat de sus etc etc , stiu ce inseamna sa impui respect si sa respecti , dar cand mai aud pushtani vb u mah , bah , , parca mi pica o piatra n cap,

lol multi prieteni? u prea cred , mai bine mai putii dar buni, amici da pot sa zic multi , eu ma rfer la prieten la cineva caruia ia i da accountul fara a ti fi fricaca te scammuieste , sa sa faci transfer de bani dp unchar pe altul prin el ala prieten ,

nu inteleg unde i atitudinea luata de tne la ce am scris eu

cei care se simt da , nu cer eu explicatii acum ca nush cum se face un wizz sau ce gashca aveti sau prietni

Link to comment

deci e momentu sa iau putina atitudine intr-un fel mam simtit putin jignit (nu pentru ca as face parte din aceasta categorie)pentru ca:

-tie daca ti sar oferi gratis ai muncii(stiu ca aici o sa ma critikati multi dar sunt convis ca ganditi la fel)

-avem noi o guild pe xian under 18 si ne distram cum cred ca se mai distreaza putin akuma in sro

-si chiar nu e importat lvl,"lovelele",sau mai stiu eu ce ai zis akolo ci important e sa nu te plictisesti si cum zic paritnit "sa lasi loc de buna ziua pe unde mergi"(intr-un singur cuvant fati mult prieteni si ofera respect)acesta e cel mai important lucru......end real live(scuzatimi greselile gramaticale mam grabit putin)

nb all

salz all

lol :))

tot ceam spus se refera la cine se simte,

si adiii sunt cred ca la al 5 lea wizz si stiu ce nseamna , crede ma nu i usor de facut,de la 81 + f greu il faci daca ai jucat cu vreun wizz bv tie daca nu ... , nu trebuie sa va ofensati multi , cine se simte atat,

sro boy daca va distrati fb dar nu o a tina mult , mai vb , dc nu o sa tina? poi se mai muta lumea, se mai plictiseste de un char ,sunt multe variabile ,a impune respect inseamna respecta u mai intai pe cineva , a nul tratat de sus etc etc , stiu ce inseamna sa impui respect si sa respecti , dar cand mai aud pushtani vb u mah , bah , , parca mi pica o piatra n cap,

lol multi prieteni? u prea cred , mai bine mai putii dar buni, amici da pot sa zic multi , eu ma rfer la prieten la cineva caruia ia i da accountul fara a ti fi fricaca te scammuieste , sa sa faci transfer de bani dp unchar pe altul prin el ala prieten ,

nu inteleg unde i atitudinea luata de tne la ce am scris eu

cei care se simt da , nu cer eu explicatii acum ca nush cum se face un wizz sau ce gashca aveti sau prietni

din cate vad eu e timpul sa ma las si de forumul de SRO d p link...nu ca mi-ar duce careva lipsa ca nu-s un cap de afis aci nici pe departe dar sry nu am chef sa ma apuc de tradus si limba mea materna, e destul ca traduc in fiecare zi din engleza, s-a mai zis in alte pagini din urma ca aici nu conteaza nici o regula gramaticala dar unii chiar abuzeaza de aceasta ...sa-i zicem regula...bafta all

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...