Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Gaia zici a ?

hai ca acum fac char si acolo

Numele e Trazn3l

Lasa-mi un pm aici pe forum sau daca nu un mesaj in joc...

De jucat joc destul de mult.Si pe pluto jucam dar nu aveam cum sa cresc..prea multi boti

Mersi

xXPrapadXx :P...recomand sa faci macar lvl 11 ca sa iei ceva exp

Link to comment

Salut atentat, am si eu nevoie de un guild mai cum trebuie. Sunt acum intr-un guild dar nu imi place deloc, activitate putina, e foarte nasol. Sunt level 27, build full str glavier, Lighting level 26, fire 26, heuksal 26. Joc zilnic 5-6 ore.. daca vrei sa ma iei, lasa un mesaj aici sau pe PM..

nick in joc: keltzy

Link to comment

da...as putea sa te ajut eu pt inceput,dar nu promit guild :)...srv-ul este gaia.

Eu oricum farmez inca 2-3 sapt deci as putea sa te farmez macar 20-30k sp si sa te fac lvl 32.

Daca te tzi de treaba si vad ca joci te iau si in guild.

hehe am facut eu lv 32 wizz full farm lv 32 si inca 8k sp in 4 zile deci nui mare branza

Link to comment

Salut atentat, am si eu nevoie de un guild mai cum trebuie. Sunt acum intr-un guild dar nu imi place deloc, activitate putina, e foarte nasol. Sunt level 27, build full str glavier, Lighting level 26, fire 26, heuksal 26. Joc zilnic 5-6 ore.. daca vrei sa ma iei, lasa un mesaj aici sau pe PM..

nick in joc: keltzy

sincer eu recrutez numa 52+ in guild...mai sunt si exceptii ,nu pot zice...una din ele fiind jucatori care au prem :)

Ai zis ca ai lvl 27 si joci zilnic cam 5-6 ore....Asta inseamana ca in 1-2 sapt faci lvl 50 nu? :)

Faci 50 si te bag :P

Link to comment

vad ca atentat are deja admiratori ,fani e vedeta decand ajuta la el pe server (( tine-o tot asa !!!!

off topic --a aparut nokia 5800 in tzara initial era la un pretz de 300 E acu s-a ajuns la 22 mil ce golani ..... cat naibii au profitul 100%

Link to comment

vad ca atentat are deja admiratori ,fani e vedeta decand ajuta la el pe server (( tine-o tot asa !!!!

Pai normal,asa si trebe....Daca pe fiecare srv s-ar strange romanii in 1 guild si ar lasa certurile ar fi departe...

Eu asta incerc pe gaia...sa strang cei mai mari romani in 1 guild si sa recrutezi romani de pe alte srv-e....

Apropo... :>...daca se apuca vreun roman cu prem pe gaia il pot farma cam 2 sapt non stop..deci face minim 300k sp :).Am wizz de 65 si bot 24/7 :>

Repet.....sa aiba prem

Haideti romanilor sa avem si noi fortareata pe inca 1 srv si sa stie toti de noi :P

Link to comment

Pai normal,asa si trebe....Daca pe fiecare srv s-ar strange romanii in 1 guild si ar lasa certurile ar fi departe...

Eu asta incerc pe gaia...sa strang cei mai mari romani in 1 guild si sa recrutezi romani de pe alte srv-e....

Apropo... :>...daca se apuca vreun roman cu prem pe gaia il pot farma cam 2 sapt non stop..deci face minim 300k sp :).Am wizz de 65 si bot 24/7 :>

Repet.....sa aiba prem

Haideti romanilor sa avem si noi fortareata pe inca 1 srv si sa stie toti de noi :P

daca tot strangi romani intr-o singura guilda, ar fi frumos sa renunti la consideratii ca cea de dinainte: sa aiba Vlad level 50 ;) cand esti mic se simte mai abitir nevoia de apartenenta la o comunitate... guilda romaneasca ... mai o vorba, mai un sfat ... e altceva, mai ales pentru cineva nou in joc ...

RESPECT :tiphat:

Link to comment

daca tot strangi romani intr-o singura guilda, ar fi frumos sa renunti la consitii ca cea de dinainte sa aiba Vlad level 50 ;) cand esti mic se simte mai abitir nevoia de apartenenta la o comunitate... guilda romaneasca ... mai o vorba, mai un sfat ... e altceva, mai ales pentru cineva nou in joc ...

RESPECT :tiphat:

Eu pot face guild 50/50 de romani in orice clipa,dar vreau sa avem o guilda puternica.

Nu mai fac greseala sa bag sub lvl 50.Am ajutat peste 20 de oameni pe srv gaia din care majoritatea au jucat 1-2 zile si dupa s-au lasat.Din toate chestia asta doar eu pierd.Pierd timp,gold si imi fac fac si draci cand vad cum e romanul.Multi mi-au zis:ajuta-ma si sapt viitoare imi bag prem,iar dupa 3 zile numai dai de ei.

De aia vreau minim lvl 50 sau prem.

Link to comment

Salutare la toata lumea...

Cica am revenit si eu,desi se pare ca nu mi-a simtit nimeni lipsa :))

Cu intarzierea de rigoare (datorata suspendului de 20 de zile luat din cauza iesirii nervoase datorata lui Dottt ), va urez tuturor un an nou fericit, succes in viata de zi cu zi, si bafta in Silkroad.

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...