Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

arme:axe +5,shild +5,1h +5,2h+5..toate full blue :))

set +4/+5 full blue

Numele:Alexyus..puteti da search pe rev6,srv gaia.

Are inca 21 de zile de prem + si 33 de zile de veveritza :))

Hai ca v-am omorat cu el.....totul e full farm..absolut totul :).Are si costum de spartan :).

Ce detalii mai vrei? :)

Link to comment

Am inceput si eu sa joc. sper sa ma tin de joc :)

nume: keltzy

level: 5

Glavier full str. pe ce sa merg? fire / lighting? sau ambele? :D

thx.

:tiphat:

PT Glavier Full STR - Heuskal lvl 90 / Fire lvl 90 / Lighting lvl 90 / Cold lvl 30 - Echipament: Garment sau Protector :)

P.S. va place semnatura? :D

P.S.2 LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT !!!

:tiphat:

Edit: FIRST On PAGE :banana:

Link to comment

arme:axe +5,shild +5,1h +5,2h+5..toate full blue :))

set +4/+5 full blue

Numele:Alexyus..puteti da search pe rev6,srv gaia.

Are inca 21 de zile de prem + si 33 de zile de veveritza :))

Hai ca v-am omorat cu el.....totul e full farm..absolut totul :) .Are si costum de spartan :) .

Ce detalii mai vrei? :)

ft tare iei 400ron +...momentan nu sunt in bani...dak o sa-l mai ai vedem in 2009 ;)

La multi ani tuturor!!! :tiphat:

Link to comment

nici un la multi ani.. sa fie goale serverele :) (glumesc bineinteles) hai ca am lasat stall si plec prin oras :) . ...... la multi ani si toate cele bune, nu numai la silk, pt ca daca-ti cade sosun in fata te de la mob si iti pica netul nu te omori ? :))

oricum : sper ca noul an sa va aduca intelepciune si chef de joaca.

p.s. stay in school!

p.s. nu luati droguri!!

p.s. mai inainte te uiti la stanga si dupa aia la dreapta.

p.s. ... ma ia ameteala.. :))

LA MULTI ANI FORUMISTILOR SILKROADIENI!

Link to comment

+1, chiar daca cu un limbaj mai temperat ...

primul lucru cand iti dispare ceva , gandeste-te la "prietenii" care stiu cate ceva despre tine ...

pe Babel eram master de guilda "Romania" in perioada ei de glorie ...prima si cea mai rasarita guilda de romani... si am rezolvat cateva "cazuri" de hackeri in guilda, cand dispareau itemi sau chiar conturi la membri ... de fiecare data, fara exceptie, s-a dovedit ca marii "hackeri" erau cunoscuti de-ai celor cu conturi ...

plus ca, asa dupa cum expui tu cazul, prietenul acela al tau a pierdut in acelasi timp doua conturi diferite ... ai spus ca la unul din ele a schimbat parola ... deci erau conturi diferite, nu doua caractere pe acelasi cont ... nu e cam mare coincidenta sa i se fure aceleiasi persoane doua conturi in acelasi timp ?

cei 1% care chiar sunt hacker-iti sunt cei care, poate, desi le urla si antivirusul si firewall-ul ca nu e bine sa lanseze ce tocmai au descarcat de pe vreun site dubios, program cu care ei vor face "dubluri de itemi, gold cu nemiluita, s.a.m.d.", ei persista in "prostie" si il instaleaza ... in rest, sa fim seriosi ... cel care poate sparge serverul celor de la Joymax ca sa va fure datele personale nu-si pierde timupl cu asa ceva ... acela deja sparge cate un site neimportant cum ar fi arhivele FBI or something else ... apoi de a doua zi lucreaza la Microsoft ;)

in rest sa auzim numai de bine

un An Nou fericit... si ca sa fim in tema ... La Multi Ani si multe SoSun-uri in Silkroad !

RESPECT :tiphat:

......2 conturi ale lui si inca un cont al prietenului lui cu 2 bilioane arma+7 iteme+7 etc.... se pare ca au folosit un pprogram fara antivirus....

HAPPY NEW YEAR :bananadance2:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...