Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

care dintre voi joaca pe iris??

CRACIUN FERICIT!!!!!!! :D

eu si inca f multi romani :tiphat:

Craciun Fericit tuturor romanilor din tara , de afara , de peste tot ! Un an nou FERICIT si plin de impliniri , un an nou mai bogat si mai reusit si vorba aia "nu aduce anu ce aduce Mos Craciun" :tiphat:

Respect ptr totii ce-i care posteaza pe acest forum , cu bune cu rele ! :tiphat: La Multi Ani !

Link to comment

nu mai ai guild?? cum asa.

... pe Phoenix inca nu am intrat in vreo guilda ...

E usor sa trimiti ganduri bune celor dragi , e greu sa alegi cuvintele potrivite , dar e frumos sa ai prieteni carora sa le urezi SARBATORI FERICITE, alaturi de cei dragi. Razvan Nightfire

Birchoff cat ai dat pe cele 100m ?

Agbotu are virus , dar nu e keylogger :)

18,42 euro

RESPECT :tiphat:

Link to comment

s-a rezolvat ...

http://img383.imageshack.us/my.php?image=sro2008122500205125ll9.jpg

RESPECT :tiphat:

iti raspund eu mai cu intarziere(am fost cu colinda :P ) ei nu iti raspundeau ca nu trebuie sa iti scrie numic,cand cumperi gold faci stall in jangan la stable cu o portiune la pretul goldului cumparat si astepti :P si dureaza cam 10-15 min maxim

EDIT astia de la joymax is nebuni in mijlocul FW dau restart la server si oricum era al nostru:D

Link to comment

Salut . In primu rand Sarbatori Fericite

Am inceput si eu pe ISRO am lvl 66 glavier pe Persia .Am dat 200mil pe el (Gold in ecsro)

spunetimi si mie un Site un pot cumpara gold

Mersi

Asemenea !

Daca ai cumparat charu fara secret answer si question ...atuncea nu are rost sa cumperi pe el gold ca te va scammui intr-o zi... asa am patzit si eu...numa am avut norok ca nu am inceput sa iau pe el iteme si alte prostii

Link to comment

Asemenea !

Daca ai cumparat charu fara secret answer si question ...atuncea nu are rost sa cumperi pe el gold ca te va scammui intr-o zi... asa am patzit si eu...numa am avut norok ca nu am inceput sa iau pe el iteme si alte prostii

Pentru ca is nou nu sunt si noob

Am si SA si am si emailu schimbat deci sasnsa de a ma scama este de 10%-20% ca daca stie SA ii trebe si email si am un e-mail destul de greeu de gasit asa ca Vreau sa imi bag silk si Gold

Link to comment

am si eu o intrebare de pe siteurile thepowerlevel si alte siteuri asa de unde cumparati bani voi cum cumparati cu paypal va bagati exact cati bani trebuie pentru numarul de milioane care il cumparati sau va cumparati direct de pe visa de exemplu???? vreau sa imi cumpar si eu si nu stiu daca e safe direct de pe visa sau sa imi bag o anumita suma pe paypal si dupaia sa imi cumpar de pe paypal????/

Link to comment

Pentru ca is nou nu sunt si noob

Am si SA si am si emailu schimbat deci sasnsa de a ma scama este de 10%-20% ca daca stie SA ii trebe si email si am un e-mail destul de greeu de gasit asa ca Vreau sa imi bag silk si Gold

Am mentzionat undeva ca esti noob... ? Ai spus ca esti nou in silk si tziam dat un sfat ...atata tot

Link to comment

1) imi recomanda cineva o adresa unde as putea gasi serviciul de transfer gold de pe un server pe altul ? (cu comisionul de rigoare, evident) - stiu ca exista asa ceva ca spammau prin orase, dar nu am dat importanta atunci, si acum m-am gandit ca mi-ar prinde bine pe phoenix cei vreo 90 M ramasi pe Babel, unde oricum nu mai joc ;)

2) cum boala scap de cele doua scrolls date la inceputul jocului (helper-e de exp 60% si 100 %) ... ca ma enerveaza ... singura solutia viabila pare a fi sa le folosesc ... dar atunci am cate 24 ore pierdute fara sa pot activa cate un premium si e periculos pentru reconectare in caz de disconect :D ( nu pot nici sa le dropez, nici sa le vand ... :angry1: )

RESPECT :tiphat:

Link to comment

1) imi recomanda cineva o adresa unde as putea gasi serviciul de transfer gold de pe un server pe altul ? (cu comisionul de rigoare, evident) - stiu ca exista asa ceva ca spammau prin orase, dar nu am dat importanta atunci, si acum m-am gandit ca mi-ar prinde bine pe phoenix cei vreo 90 M ramasi pe Babel, unde oricum nu mai joc ;)

2) cum boala scap de cele doua scrolls date la inceputul jocului (helper-e de exp 60% si 100 %) ... ca ma enerveaza ... singura solutia viabila pare a fi sa le folosesc ... dar atunci am cate 24 ore pierdute fara sa pot activa cate un premium si e periculos pentru reconectare in caz de disconect :D ( nu pot nici sa le dropez, nici sa le vand ... :angry1: )

RESPECT :tiphat:

nu stiu dar cred ca este un site une poti sa vinzi goldul(nu mai stiu care bine) cred ca cel cu Tbot si apoi cu bani aia poti cumpara pe pheonixx

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...