Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pe servar -Mars

nustiu cat sa cer..o oferta..

app mai are 4 silk pe el :)) se poate juca cu bot :))

pdeci exixta o data un bug la alchemie puneai sa faci elemente si apasai pe tasta B sis e muta pe ala de weapon unde puneai arma si elixiru si se facea automat +++

poti da un pm cum e tehnica ta:P

mie imi esa +5 din 10-15 elixire un item si i dau + la guild manager in ht

pe servar -Mars

nustiu cat sa cer..o oferta..

app mai are 4 silk pe el 21.gif se poate juca cu bot

poti sa ei ban si cu silk pe cont stai calm

Link to comment

Ce-i cu botii aia cu nume asdf/fhdicmw/aspeiv,sunt cu sutele care ma deranjeaza si nu pot sa omor nici un mob,cred ca stiti de care este vorba.

Vreau sa-mi fac un nuker si ma gandeam la buildu asta:

fire 90

light 90

cold 30

heuksal 90/bichenon 90(nu stiu la ce sa-mi bag....ma gandeam sa bag la heuksal sa am damage max....sau bicheon ca nu strica un block din cand in cand

strategia-i asta:imbue de fire,nuke de lighting(baza)+fire,cold pentru snow shield+cateva puncte la psyhical def,

Vreau sa aud pareri si sa-mi imbunatatiti buildu

Poti sa-ti faci nuker pe spear si pe s/s.

Pe spear iti recomand sa ai hibrid,adik sa pui si puncte la str.Daca-ti alegi pe spear buildul tau va trebui sa fie 90fire 90 heux 90 light 30 cold.

Pe sword iti recomand full int.Build:90light,90 byche,90 cold,30 heux(pt hp)

Mai poti face o chestie....daca nu te intereseaza pvp....sa alegi ori spear,ori s/s pe full int cu buildul 90fire,90light,90cold,30heux(pt hp).

Link to comment

A aparut cumva botul pentru noul client?pentru ca pe rev6 zice ca a aparut dar mie imi da legatura incorecta cand dau pe linkul de download ! :| !

Edit nuker s/s : 90cold,90light,90 bich ,30 fire,! 15-20 puncte str !

Uncertainty cu buildu asta si gear +5 ia luat 2/5 la un glavier cu sun glavie +5 si sun chest ! Si nu are probleme cu warrio 2h/cleric cu 3 piese sun si arma +7 !

Practic poti tanca si fara snow numai ca daca iti prinde crit fara snow esti cam mort :(( ! Depinde si de crit acum :D !

Link to comment

Poti sa-ti faci nuker pe spear si pe s/s.

Pe spear iti recomand sa ai hibrid,adik sa pui si puncte la str.Daca-ti alegi pe spear buildul tau va trebui sa fie 90fire 90 heux 90 light 30 cold.

Pe sword iti recomand full int.Build:90light,90 byche,90 cold,30 heux(pt hp)

Mai poti face o chestie....daca nu te intereseaza pvp....sa alegi ori spear,ori s/s pe full int cu buildul 90fire,90light,90cold,30heux(pt hp).

ma faci sa rad zau

1 nukaru fara snou shild e varza poate ai vrut sa zici 90 heux 90 litn 90 ice 30 fire

iar pe s/s nu are rost sa pui heux pentru 329 hp =)) sa pui heux zau ... iar a 2 varianta merge mai bine 90 bich 90 litn 90 ice 30 fire

Link to comment

ma faci sa rad zau

1 nukaru fara snou shild e varza poate ai vrut sa zici 90 heux 90 litn 90 ice 30 fire

iar pe s/s nu are rost sa pui heux pentru 329 hp =)) sa pui heux zau ... iar a 2 varianta merge mai bine 90 bich 90 litn 90 ice 30 fire

un nuker ,dar un hibridf 7.1 cu snow shildla lvl 30 face legea,adica bate un blader dei suna apa in cap

Link to comment

ma faci sa rad zau

1 nukaru fara snou shild e varza poate ai vrut sa zici 90 heux 90 litn 90 ice 30 fire

iar pe s/s nu are rost sa pui heux pentru 329 hp =)) sa pui heux zau ... iar a 2 varianta merge mai bine 90 bich 90 litn 90 ice 30 fire

Daca nu sti nu vorbi...Ce am zis eu acolo am zis bine.

si pe mine de ce nu ma face un nuker /hibrid :))

Pe toti i-am auzit ca: ,,eu bat tot...numa daca are arma sun ma face,in rest fac orice.''...e fumata replica

Link to comment

ma faci sa rad zau

1 nukaru fara snou shild e varza poate ai vrut sa zici 90 heux 90 litn 90 ice 30 fire

iar pe s/s nu are rost sa pui heux pentru 329 hp =)) sa pui heux zau ... iar a 2 varianta merge mai bine 90 bich 90 litn 90 ice 30 fire

nu vreau sa iasa cearta, dar ai nuker?? tu ce crezi ca faci cu 30 fire?? nimic. cu 329 viata poti sa bati un glavier, aia poate insemna difereta dintre mort si viu. la faza cu spear e a devarat ca faci tot 90heux 90cold 90 light

Link to comment

nu vreau sa iasa cearta, dar ai nuker?? tu ce crezi ca faci cu 30 fire?? nimic. cu 329 viata poti sa bati un glavier, aia poate insemna difereta dintre mort si viu. la faza cu spear e a devarat ca faci tot 90heux 90cold 90 light

Totul e si de preferinte...fire e pt dmg mai mare.Fiecaruia ii palce un anumit lucru.Sunt de acord cu cold daca esti hybrid spear de genul 7:1,9:1,dar daca esti 3:1(am intalnit asemenea ,,nukeri'' pe hera si au ajuns chiar lvl 90 :|) sau maxim 5:1 ai si ceva hp de la str-ul acelasi,dar si de la heux si nu-ti trebe asa mult snow-ul.....fiecare cu parerea lui

Ce am vb aici a fost de spear....oricum...combinatii se pot face 1000 si fiecare poate aduce argumente...Discutia asta e ceva de genu:care e mai bun...glavier sau blader....fiecare are parerea lui.

Link to comment

eu am auzit ca s/s 90 fire 90 light 90 bicheon e destul de bun la pvp...sh asa imi fac charu am lvl 44 pe el:)

Eu am nuker de 82 pe gaia...full int..s/s light/cold/bycheon si e destul de bun...adik rezist mult..pvp nu am incercat ca nu-s chiar farmat,dar dau dmg destul de mare

Link to comment
Guest CrystyRO

Sal baieti sunt nou pe aci si am o intrebare simpla...ca sa ma loghez pe siteul oficial trebuie sa trec mai intai de pagina aia de la Joymax.com parca si ma enerveaza la culme pt ca nu imi recunoaste accountul...stie cineva cum pot intra pe contul meu direct pe pagina de la silkroad.net pt ca vreau sa cumpar silk si nu-mi permite daca nu sunt logat...ceea ce e si normal.Multumesc anticipat.

Link to comment

Sal baieti sunt nou pe aci si am o intrebare simpla...ca sa ma loghez pe siteul oficial trebuie sa trec mai intai de pagina aia de la Joymax.com parca si ma enerveaza la culme pt ca nu imi recunoaste accountul...stie cineva cum pot intra pe contul meu direct pe pagina de la silkroad.net pt ca vreau sa cumpar silk si nu-mi permite daca nu sunt logat...ceea ce e si normal.Multumesc anticipat.

pt a te loga in site te trimite pe Joymax.com ... daca nu recunoaste accountul acolo inseamna ca nu ii bun

:tiphat:

Link to comment

ce tot avetzi cu care e cel mai bun char ...in fine spargeti-va capu .... nu ma bag .... nu are rost..

uitati aci o melodie belea merge la suflet o gasisem mai de mult p youtube la un film cu sro cand unu se lasa de joc pentru ca fusese hakerit de adevaratele nu ca altii care folosesti prostii de pe elitepvp..si isi iau scam mai mult... era inainte pe elitepvp un moderator care se ocupa de asta verifica softmodu sa fie bun sa nu aiba virusi pe timpu ala botam eu cu SM ...dar moderatoru asta a avut un accident de masina si vreo 1 luna parca nu a mai intrat pe forum el lua SM parca de pe ox33 atuncia puteai sa iti faci cont si de atunci au aparut din astia care mai de care mai idioti practic elitepvp in prezent e o adunatura de virusi si programe de furat acc poate mai e si vreo 1 -2 dar slabe sanse .(Punct)

am deviat de la subiect un pic nu mult ...dar uitati si melodia respectiva ascultati -o pana la sfarsit de fapt ea are legatura cu un film The Myth( sau Visul Imparatuli in traducere romaneasca)

Va urez un CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi voua multa sanatate !!!

Link to comment

ce tot avetzi cu care e cel mai bun char ...in fine spargeti-va capu .... nu ma bag .... nu are rost..

uitati aci o melodie belea merge la suflet o gasisem mai de mult p youtube la un film cu sro cand unu se lasa de joc pentru ca fusese hakerit de adevaratele nu ca altii care folosesti prostii de pe elitepvp..si isi iau scam mai mult... era inainte pe elitepvp un moderator care se ocupa de asta verifica softmodu sa fie bun sa nu aiba virusi pe timpu ala botam eu cu SM ...dar moderatoru asta a avut un accident de masina si vreo 1 luna parca nu a mai intrat pe forum el lua SM parca de pe ox33 atuncia puteai sa iti faci cont si de atunci au aparut din astia care mai de care mai idioti practic elitepvp in prezent e o adunatura de virusi si programe de furat acc poate mai e si vreo 1 -2 dar slabe sanse .(Punct)

am deviat de la subiect un pic nu mult ...dar uitati si melodia respectiva ascultati -o pana la sfarsit de fapt ea are legatura cu un film The Myth( sau Visul Imparatuli in traducere romaneasca)

Va urez un CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi voua multa sanatate !!!

Multumim ... super meloia :* Sarbatori Fericite tuturor !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...