Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

la pvp uri avalon nu mai vin daca nu au party pt ca daca prindem 1 din avalon sarim toti care suntem pe el high lvl si nici cu bufuri de cleric nu are ce sa faca e ceva de genu uite turku :))

pe 16 ar trebui sa faca un nou event..turk killer...cine omoara cei mai multi turci isi ia devil S ala :))

Link to comment

Care joaca pe Phoenix (New) am guid cei care vor sa intre minim lv 20 care doreste add la ID meu dott_cs1

VA ASTEP!!!! :beer:

Singurul kre lam vazut de pe link pe Phoenix e Birchoff kre raspunde si la globale :)) Cine stie cunoaste ... Oricum Birch daca ai nevoie de guild imi spui k e Lost Soul in curand 5 si se elibereaza locuri ^^.Bafta :tiphat: numai bune

Link to comment

'booting cu carti' ?? ce inseamna ...dupa cum am spus nob here....

da cum zicea cineva mai jos de tine helpere sunt exp 100% si acces pe server si tot felul de alte bonificatii in functie de cit ai chef sa cheltuiesti iar bot ... ai la alegere cred ca sunt pe piatza cel putin 3 boti si citiva free sincer nu ti recamand nici unul dar man faci cum vrei si inca ceva bafta la sun :)

Link to comment

care joaca pe pheniux?

tu nici nu prea citesti posturile dintre mesajele tale :)

P.S. si daca tot ma iau de tine, ia sa ma iau si de semnatura ta:

1) daca tot faci reclama la site-uri de genul acesta, macar da dovada de simt practic si fa imaginea link cu tine referent ;)

2) te contrazic in ceea ce priveste plata din experienta proprie .... de vreo 2 ani astept sa-mi incasez cei vreo 50 euro castigati la ei ;) asa ca am renuntat

RESPECT :tiphat:

Link to comment

lome la staff acolo la wizard am dat la paman,foc,etc si a doua vraja ii dau add e buna prieteni zic ca nu trebuie obligatoriu o bag e nevoie?

:cool2: :hello: :right: imi plac posturile tale, ma amuza teribil ... nici macar nu am pretentia sa inteleg ceva din ce vrei sa scri

RESPECT :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...