Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Da a murit isy :((. Lucru ciudat nam mai vazut. Deci cu partyul meu am duso la 55% hp.Apoi a venit un turk si o dat global "Glamours come here isy at arena" Au venit ca tatarii cu tigri struti si alte animale . Cand au ajuns cum era si normal isy a inceput sa dea spawn la mai multe elite dkt inainte ; inainte ne descurcam cu elitele le omoram sau blocam acu apareau prea multe.Long story short neau facut ks de la 55% si killu la luat un wizz de 50 YannaaAna ceva in genu nu retin numele :S... Acu pe blader scoti in jur de 200$ , depinde are multe sp din cate vad si e un build care rupe deci cine stie . :tiphat: bafta

Link to comment

in momentul de fata sunt in plina crestere. am lvl 80,cheltuieli apar de la zi la alta,la fiecare lvl acum. nu mai pot acumula sume peste 200 mil,cel putin pana nu ating 88 :|

dar am mai zis acum 1 sapt si ceva ( si fara sa ma laud ) pot produce cam 200 mil pe zi din stall. asta in caz ca am timp liber,sa stau acasa sa pun marfa continuu la vanzare :|

altfel,nu ai stall,nu ai cash.

in iteme, am peste 2 miliarde. numai alchemia de pe 2 caractere face 300 mil :> dar nu o vand pe aia,imi tin rezerva personala de 10 k din fiecare element; orice e peste, se vinde.

sa iti raspund la intrebare, am 307 mil cash pe 2 caractere acum. nu mai tin minte cat am pe _Nyx_ :-??

stiu pe unu de pe rom care are 11 miliarde .... ____JV____ ceva de genu

Link to comment

stiu pe unu de pe rom care are 11 miliarde .... ____JV____ ceva de genu

bun asa.

Pe Oasis,cel mai bogat a fost unul XiaoZhu, avea 68 miliarde. dupa el este unul care are firma de goldbots si site,vinde gold, Bibong02,nu mai tin minte cat avea. Urmatorul este unul DJON,in jur de 30 miliarde. Apoi cativa cu 10-15 miliarde,printre care si tarannn care a fost primul cu glaive sun pe server. eu unul in cash nu prea am ajuns de multe ori la 1 miliard. iteme am avut de peste 2-3 miliarde mai mereu. dar nu m-a pasionat sa ii strang sa ii vad acolo multi. in fine,fiecare cu ale lui.

noapte buna,bafta la dropuri ,spor la lvl !

:tiphat:

Link to comment

cam ridicola suma,200 RON. numai silkul ce l-a mancat in premiumuri face mai mult.

blader,full farm pentru 90, in prezent lvl 80. are 3 costume de silk diferite,set,arme si 150 mil gold.

alte pareri ?

...parerea mea este ca face cam ceva intre 400-500$ pt ca il dai cu set si arme plus sp-urile pt full farm lvl cap actual ceea ce atarna mult in balanta...de obicei cei ce vand accounturi/charuri le dau chele...doar cu charul/charurile pe ele, de aceea am zis 400-500$...mai uitate si tu pe ebay ca se vand acolo destule conturi de SRO si iti faci o idee...prb e ca daca te gandesti serios sa vinzi vreun char asta e cam riscant ,in primul rand nush cine din RO l-ar cumpara si ma refer la faptul ca in RO te poti duce si vbi face to face cu cumparatorul deci asta cade iar vanzarea unui cont cuiva dinafara are f multi factori de risc si din punctul tau de vedere adik al vanzatorului si din pctul de vedere a cumparatorului ....bafta anyway.

RESPEC"ALL

:tiphat:

LE: Dott daca te chinuiai putin cred ca gaseai o poza mai mare sa iti pui la semnatura....

Link to comment

:-??

Edit: lol deja alt srv ? Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad's 34th server, Ares, will open on Dec 02, 2008 Silkroad Standard Time.

Server Name : Ares

Open Date : Dec 02, 2008 Silkroad Standard Time

We hope you welcome this new server to the Silkroad Online community and enjoy the new experiences there.

stai linistit ... va fi crowded in jumatate de ora ... doar nu trebuie iar sa explic ca pe cei de la Joymax nu-i intereseaza comunitatea de playeri, ci doar profitul ... scot bani daca cumperi premium ... cei care nu cumpara silk nu sunt interesanti deloc pentru ei ... asa ca pentru acestia din urma vor fi vesnic serverele crowded ... uitati-va si la populatia noilor servere .... 2.000 , cu toate ca pe celelalte sunt 3.500 de locuri ... de ce ? ca nu cumva doamne fereste sa aiba loc si vreunul free :hello:

lupta contra botilor ? tocmai am postat cateva pagini in urma cum NU mai exista boti pe noul server Phoenix ... nu boti - is ciori de-a dreptul :blink: - dar aici trebuie sa adaug ca nu asta e problema ... gold bots exista pentru ca gold-buyers ii sustin ... aici e problema ...

in rest sa auzim numai de bine ...

RESPECT :tiphat:

Link to comment

Da a murit isy :((. Lucru ciudat nam mai vazut. Deci cu partyul meu am duso la 55% hp.Apoi a venit un turk si o dat global "Glamours come here isy at arena" Au venit ca tatarii cu tigri struti si alte animale . Cand au ajuns cum era si normal isy a inceput sa dea spawn la mai multe elite dkt inainte ; inainte ne descurcam cu elitele le omoram sau blocam acu apareau prea multe.Long story short neau facut ks de la 55% si killu la luat un wizz de 50 YannaaAna ceva in genu nu retin numele :S... Acu pe blader scoti in jur de 200$ , depinde are multe sp din cate vad si e un build care rupe deci cine stie . :tiphat: bafta

aaaa. Glamours ... deci esti pe Phoenix ? ca acolo parca am vazut o asa guilda de turci :)

si eu am inceput arcas mic acolo ... e numa 27 da` cu potential :)

poate ne gasim

Birchoff , fireste, e ID char de acolo ...

RESPECT :tiphat:

Link to comment

pe 16 decembrie se face update-ul.

vom avea inca un fortress,pe partea cu jangan,deci va fi small/medium fortress.

vom avea iar un event cu costume date din cutii picate la mobi. plus acelasi costum,cu posibilitate de cumparare cu silk si a pune optiuni pe el.

vom trai si vom vedea...

Link to comment

pe 16 decembrie se face update-ul.

vom avea inca un fortress,pe partea cu jangan,deci va fi small/medium fortress.

vom avea iar un event cu costume date din cutii picate la mobi. plus acelasi costum,cu posibilitate de cumparare cu silk si a pune optiuni pe el.

vom trai si vom vedea...

Vreau sa stiu si eu serverul si cum ma pot juca...si daca reusesc sa ma ajuti si pe mine sa cresc :D

Multumesc din nou:))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...