Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest Garofitza

intrebare :) este cineva care face farming la Ong ? ma refer sa aiba char mare..si sa isi creasca caracteru lui mic ...:P pe oasis apropo :) daca da spunetimi si mie poate aveti loc si pentru mn :)

Link to comment

LOL BAAA LethaL4You... A plecat acu 2 luni dp Pacific are char lvl 90 pe pacific :X:X:X:X Era super bun prieten cu mn si mai este :D LOL CE NOROC PE EL... S-a dus acolo sa experimenteze ceva nou! Nu i-a picat niciodata vreun som/sun :)) O sa vb cu el :D:D:D:D

DACA CAUTATI PE REV6 TOT NUMELE LethaL4You e si numele pe pacific :D

nu prea cred......aici minti cu nerusinare. lethal e fata.

Link to comment

Ma e adevarat. E lethal de pe pacific , si eu il(o ..ma rog) cunosteam ...a fost in fratia la inceput apoi RoElite .Totusi dc ar minti Bloodspear ? Nu are ce face mai bine ?:)) j/k lvl 6 pe Phoenix acu mam conn^^

EDIT: Lol -.-'' nu pot lua silk >< .... Nu imi apare paypal ....

Sal man joc si eu pe Phoenix lvl 12:P .... ce nick ti`ai pus? :D

Link to comment

Totusi dc nu pot lua silk ? :-S Pur si simplu nu apare paypal ... Stie careva ???

EDIT: gata am gasit dc ... k "gresisem prima oara" knd am dat charge .Dar eu defapt nu gresisem mia aparut mesajul "cannot procces your payment at the moment bla bla...." so paypal restarted the timer >.<....App atunci eram pe noobu de lvl 6 knd vrioam sa cumpar desi nu cred k asta e motivul :S . La 6 cumpar de pe darth cred !! confuz :S

Link to comment

Totusi dc nu pot lua silk ? :-S Pur si simplu nu apare paypal ... Stie careva ???

EDIT: gata am gasit dc ... k "gresisem prima oara" knd am dat charge .Dar eu defapt nu gresisem mia aparut mesajul "cannot procces your payment at the moment bla bla...." so paypal restarted the timer >.<....App atunci eram pe noobu de lvl 6 knd vrioam sa cumpar desi nu cred k asta e motivul :S . La 6 cumpar de pe darth cred !! confuz :S

din cate stiu asa i facea si lu un prieten si avea charu lvl 10-12 si nu i aparea dar dupa ce a facut 20 + i aparea acu nuj ce sa zic :-??:-??:-??

Link to comment

Cred ca ma las de phoenix...deja am pierdut startu...nu ma pot conecta mai ales la orele astea.Pana maine deja va fi un lvl 42 si nu are rost sa incerc sa intru cu 5% probabilitate . Ca intotdeauna raman la concluzia k joymax e degeaba , o companie de cct...nu merita jucat sro ; Joymax da dovada de servicii cu publicu absolut inutile , nu fac nimic , GM fac %#%@ .... Cu toate ca jocul in sine este F2P este necesar Premium deci te @$#% in el joc...Atat am avut de spus ... Nb bb

Link to comment

nu prea cred......aici minti cu nerusinare. lethal e fata.

:)) Cred ca ti se pare =)) Il cunosc pe lethal de 1 an jumate :)) :-j Ma faci sa rad... Hai sa va zic povestea lui... cand m-am apucat de sro... jucam si eu jucam... aflu de guilda Fratia dp pacific... intru in ea la lvl 26 cu un char vechi andreas_good... el era lvl 60 cu unu stelistu83... Eu m-am lasat de andreas_good la lvl 43 si am inceput unu nou pt ca acum stiam si eu cu ce se mananca sro... Cand am ajuns eu la lvl 32... mi-a dat bani sa imi iau sos lvl 32 La lvl 42 i l-am dat inapoi ... Intre timp el era lvl 73... Dupa 2 zile intru in joc joc eu ce joc si intra si el.. il salut si imi zice salut am fost hackuit... Dupaia si-a facut nuker... (am uitat sa zic pe stelistu83 era glavier) LethaL4You dp pacific... eu eram lvl 45 sau cam asa ceva... el juca juca... si ma ajuns ..i-am zis hai sa facem lvl aman2 ,nu prea vroia... Dupaia in 3 zile el era lvl 50... I-am zis sa ma astepte si pe mine :))))) A zis ca ma asteapta la lvl 90 :)) Si asa a facut ... a bagat tare pana a ajuns la 90.. dupaia mai crestea ... mai facea un trade... dupa ce s-a deschis gaia... la 2 sapt dupa... el ne zice ca nu o sa mai joace... eu il intreb dc si zice ca vrea sa incerce ceva nou... si ca se baga pe gaia dar sa nu mai zic la nimeni... era secretu nostru... Si uite asa a ajuns el pe gaia si e bine mersi lvl 81 momentan si cu arma cea mai tare dp sv... Mi-au dat lacrimile :( :( El mai se uita pe forumul asta... dar nu are account ;)

Link to comment

tu chiar ne crezi prosti? acuma pe bune...du-te si bate la alte usi poate ai mai mult noroc.

Acum ceva timp ziceai ca ti s-a hackat wizu pe sparta si sa te ajute lumea cu gold ai pierdut 50m bla bla..dupa te faceai ca ai pierdut setu...dupa si arma....numa ca sa primesti gold....si acum imi zici mie ca iar te-a hackat cnv???si k mai mult...aveai 200kk gold? roflmao

bha daca tu ma crezi ca am inventat toate astea chiar nu ma cunosti

deci stiu care e problema am un keylogger in computer si daca vreti sa stiti de la cine asta e id lui mai bine bagati la ignore lik3_93 care joaca ecsro il cunoaste ca BassHunter a si nu ma credeti prost ca daca eram din acelasi oras las fi ''calcat in picoare'' ca am pierdut o gramada de RON

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...