Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ZOMG !

Atunci am 2 variante :

1. Ala a editat media.pk2, ori a pus la vrajeala cifrele alea la SP acolo.

sau

2. kSRO a ajuns sa scoata din Update-uri. Adica plm...asta ar fi culmea, se apuca sa faca Update, apoi face UN-Update..

Wtf ??? Varianta 2. Nu are logica :(.

@ Apropo, imi arati 2 poze, DIFERITE, dar cu acelasi LINK, fara nici o trimitere gen : www.xxxx.com/=120735&st=21375&gopid=3170500&#entry3170500

Nu e editat nimic e plin de poze din astea pe site-ul lor oficial

Link to comment

hmm,am intrat pe forum si citind toate posturile de azi, am si eu un raspuns : Joymax doesn't gives a shit !

Frumos ca avem initiativa,ba chiar ne-am strange destui sa ii spamam cu posturi pe forumul lor,requesturi s.a.m.d. Totusi,din pacate,nu am rezolva nimic :( Orezari avari ! Bitcheeeees ! :))

@ albert1994 : Gratz ! Dar,dupa cum a mai postat cineva dupa tine si dupa cum am zis si eu in cateva posturi pe aici,fa-ti gap 9 acum frate,ca la 90 iti dai cu pumnii in cap. Treaba ta,caracterul tau. Oricum,have fun !

greets to all ! :>

Link to comment

Probabil ca nu dau nici un rahat peste chestia asta dar eu am sa incerc. In seara asta am sa vb cu guilda si uniunea. Am sa vad ce pareri au si dupa aia vad eu ce am sa fac in caz ca sunt cel putin 2/3 deacord cu schimbarea triangular conflict in versiunea mai veche

Lupti cu morile de vant :) oricum versiunea veche de triangular conflict [retarded #-o ] nu-i vad sensul . Ar trebui schimbata asta sa se repare bug-ul in care primesti buff/res de la playeri fara job in rest versiunea actuala de job e cea mai buna.

Link to comment

Eu as vrea sa facem o petitie sa schimbam denumirea "Capture the flag" in ==> "Capture the bug" (e mai bine asa :P)

de cand s-a terminat eventul carnival imi merge perfect ctf. nici un bug. eu unu fol ctf ca un mod de lvl up :P. mai ales cu gtul activat fac 3-4% in cateva minute

Link to comment

Lupti cu morile de vant :) oricum versiunea veche de triangular conflict [retarded #-o ] nu-i vad sensul . Ar trebui schimbata asta sa se repare bug-ul in care primesti buff/res de la playeri fara job in rest versiunea actuala de job e cea mai buna.

...in sfarsit cineva care vede lucrurile in ceea ce numim noi in acest joc "Triangular conflict" cu claritatea necesara...si eu sunt de acord ca acest sistem de joburi,cel actual adik, este mai bun decat cel dinainte...in vechiul sistem am avut lvl maxim la Trader si lvl 3 la Hunter si stiu f bine cu ce se mananca joburile cand fac aceasta afirmatie. Este o opinie personala si subscriu pt ea...cui nu-i convine e prb lui nu a mea...

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

Hmm salut la toata lumea am vazut si am auzit si eu de silkroad online am juca tjocul acuma doi ani (OLD TIMES) no bots Christamas event cand erau gold dragon flag daca imi aduc aminte jucam pe serveru Grecce am vazut acuma dupa ce am ciitit cateva pagini pe linkmania ca daca folosesti AGBOT daca am inteles bine si cumperi pe luna 100 de silk sau mau mult nu iei ban.Ok am inteles asta.. Vreau 2 lucruri daca imi puteti spune de unde pot download AGBOT si daca este free si pe ce servere jucati sa intru cu voi... Am un chef de sro dar cu bot bineinteles ca fara fac lvl 52 si ma satur ca e greu de facut deci daca ma puteti ajuta vas multumi mult :right: :pray:

Link to comment

Hmm salut la toata lumea am vazut si am auzit si eu de silkroad online am juca tjocul acuma doi ani (OLD TIMES) no bots Christamas event cand erau gold dragon flag daca imi aduc aminte jucam pe serveru Grecce am vazut acuma dupa ce am ciitit cateva pagini pe linkmania ca daca folosesti AGBOT daca am inteles bine si cumperi pe luna 100 de silk sau mau mult nu iei ban.Ok am inteles asta.. Vreau 2 lucruri daca imi puteti spune de unde pot download AGBOT si daca este free si pe ce servere jucati sa intru cu voi... Am un chef de sro dar cu bot bineinteles ca fara fac lvl 52 si ma satur ca e greu de facut deci daca ma puteti ajuta vas multumi mult :right: :pray:

nu ai inteles bine daca cumperi macar o data silk nu iei ban si agbot de pe www.rev6.com/bot sau stealth bot

http://www.stealthex.org/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...