Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Sa intamplat 2 ani jumatate de Isro curat fara probleme azi sa intamplat am fost ARS am pierdut setu + arma noroc k nu aveam suns noroc am avut keylogger trojan special facut pt online games este unu Trojan-PWS.Games.Online.ARp ceva de genu #-o

dar am noob-ul cu gt-uri :> revin imi trebuia ceva sa renunt la koila [charul meu n00b]

grija mare baieti

koila cu stima si respect :crazy:

Link to comment

care ma ajutatzi si pe mine , vreau sa ma joc si eu SilkRoad , am auzit k e fain jocu , si de unde il downladez si sa pot sa ma joc pe srv acesta http://www.rev6.com/ dak e servar , k ma vazut k multi dintre voi va jucatzi aici . . . imi putezi explica si mie cum si in ce fel . ..

in sfarsit lasi in urma muonline si treci la alt gen

sro an apariti 2005 ,deci tot vechi

www.silkroadonline.net

recyfer.info -> ca sa nuti mai iei disconnect cand iti zice ca e server full

si cam atat ,iti zic de acum ca se aseamana cu mu doar la cat de greu faci lv

ce aveti ma cu trane ,,dupa ce ca sa intamplat ce sa intamplat la meci ,of of, voi sunteti chiar rai sa va place pur si simplu sa va luati de orice greseala (voi suneti cei care ati facut multe pagini ,invata sa scri ,sa citesti ,sa ...)

:tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Link to comment

Unor prieteni de pe Athens le e frica sa bage silk pe mai mult de un account,pe motivul ca primesc ban

Dar nu are nicio logica,ba din contra ...

:violent:

Nu are nici o treaba una cu alta. Am incarcat silk pe 4 caractere pana acum. Singura problema ar fi daca as face chargeback ... atunci gaymax ar bana toate caracterele la care le`am cumparat silk ;)

Link to comment
Guest warden_88

Am tras si eu jocul la recomandarea unui prieten.Mi-am facut cont si joc de vreo 2 sapt.Am reusit sa ajung la lvl 23 cu ajutorul prietenului meu care are lvl 29.Am incercat si eu sa cresc cu ajutorul altor useri care fac taxi contra gold.Deci vreau sa spun ca m-au disperat frate.Am jucat de nebun toata ziua sa fac gold si m-au ars turcaletii la taxi.Ma primeau in party faceam plata ca baiat bun ce sunt si dupa aia la revedere. A mai patit cineva asa ceva? Este undeva vreo lista cu teparii de pe Silkroad ?Cu toate ca vad aici multi romani,cand intru pe server nu gasesc nici un roman cu lvl mare .Numai incepatori ca mine.

Link to comment

Voi pe unde jucati?

Vreau sa ma apuc serios serios pe un server, dar nu stiu ce server si ce build :/

Recent am facut un fireblader de 47, si un fire archer pe eos... Vreau undeva unde sunt mai multi romani sa intru si eu intr-un guild, sa nu ma plictisesc :P.

Sa imi fac un chinese char... ma gandeam la un pure str glavier... sau ceva european? :/ nu-mi plac aia europeeni din cauza potion delay-ului... ce ziceti?

Link to comment

Am tras si eu jocul la recomandarea unui prieten.Mi-am facut cont si joc de vreo 2 sapt.Am reusit sa ajung la lvl 23 cu ajutorul prietenului meu care are lvl 29.Am incercat si eu sa cresc cu ajutorul altor useri care fac taxi contra gold.Deci vreau sa spun ca m-au disperat frate.Am jucat de nebun toata ziua sa fac gold si m-au ars turcaletii la taxi.Ma primeau in party faceam plata ca baiat bun ce sunt si dupa aia la revedere. A mai patit cineva asa ceva? Este undeva vreo lista cu teparii de pe Silkroad ?Cu toate ca vad aici multi romani,cand intru pe server nu gasesc nici un roman cu lvl mare .Numai incepatori ca mine.

eu am patit de multe ori ... :hair: romanii mari cauta-i in Hotan

Voi pe unde jucati?

Vreau sa ma apuc serios serios pe un server, dar nu stiu ce server si ce build :/

Recent am facut un fireblader de 47, si un fire archer pe eos... Vreau undeva unde sunt mai multi romani sa intru si eu intr-un guild, sa nu ma plictisesc :P.

Sa imi fac un chinese char... ma gandeam la un pure str glavier... sau ceva european? :/ nu-mi plac aia europeeni din cauza potion delay-ului... ce ziceti?

pe RedSea sunt cel mai multi romani , zic eu... sunt guilde pline de romani

Link to comment

Aveau dreptate baietzii de la topicul w.o.w. Cum sa nu aibe acest topic atatea posturi cand tu(Trane) ai postat imnul stelei sau ce o fi ala(nu, nu sunt suporter). Parerea mea ar fi sa te abti de la asemenea posturi. Poate ca ai vechime sau esti profesor in silkroad(bla bla sa imi arati si cartea de munca daca vrei sa te lauzi). Subiectele acestea poti sa le discuti altundeva. Criticati-ma !

Asa deci e un topic dedicat jucatorilor de sro in fine. Eu zic ca nu traim doar pentru sro corecteaza-ma daca gresesc. Mai pui un imn mai vb despre ce mai faci in "real life" cum o duci, esti sanatos etc . E o comunitate de gameri dar asta nu inseamna ca trebuia sa postam doar despre sro etc etc pentru ca am da dovada de "addiction" si hmm eu nu cred topicul are 800+ pg din cauza mea :)

Link to comment

Adevarat graiesti Trane =)) ... plus ...subiectele despre sro se cam epuizeaza si despre ceva tot trebuie sa vb :D . Mai intra noobi care intreaba si ei cate ceva si sunt luati peste picior de diversi "batrani" ai forumului sau li se raspund pur si simplu "pai cauta in urma ca s`a scris". Daca tot ne dam mesteri intr`ale sro`ului mai putem ajuta si pe altii chit ca s`a vb despre acelasi subiect cu 2 pagini in urma.

P.S. .... Trane vad ca esti stelist ... poi frate...Lacatus e antrenor?!!??! (am fost si eu stelist candva ... Becali mi`a furat bucuria de a urmari cu placere un meci de fotbal :(( )

Link to comment

eu am patit de multe ori ... :hair: romanii mari cauta-i in Hotan

pe RedSea sunt cel mai multi romani , zic eu... sunt guilde pline de romani

e asa de vechi :( ... la modul ca e full de 90 :/

LE: mi-as tranti un rogue/warlock :)... diseara ma bag :P

mai e careva de pe aici pe redsea? nu ptr plvl sau alte balarii, doar asa ca prim contact :P pile ptr a intra in vreo guilda de romani :whistle:

Link to comment

Da...dar eu am mers de la 1 la 76 cu gap 0...si nu-s chiar prea bine farmat :))

Mah...

Farming la lvl 90 e de rahat,ca sunt mobii cu 2-3 lvl sub tine,merge lent de tot.

Cauta sa faci gap 9 la lvl 85,cand sunt mobii de lvl tau,pui si arma noua,scut ,accesorii si manusi. Merge mult mai repede ca la 90,e si mai eficient.

Da decat lvl up la un singur mastery de acum incolo. La 85 il scoti cu 80 de cursed hearts, pac,ai gap 9. Si lasi skillurile la lvl 76. Pe parcurs ce farmezi iti aduci tot ce iti trebuie la 76, apoi te duci pe www.nivlam.com si iti calculezi cat iti mai trebuie de la 76 la 90.

In gap 9,de la 85 la 87 ar cam trebui sa faci tot ce iti trebuie. Bafta !

Link to comment

pe Eos,va recomand guildul DayDreaMerS. master este HuoLing.

e o jucatoare inraita :)

e jucatoare foarte veche pe Oasis de asemenea. dar a inceput si acolo. are guild si union deja. nu e romanca,dar o cunosc foarte bine si e binevoitoare si corecta. acum,sa nu va apucati sa cersiti 24/24 =))

in fine,recomandarea mea,in caz ca nu va orientati la guilda de romani.

Bafta !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...